Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí

RDAutomobil s.r.o. Rychlý dovoz aut

Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí

I pořízení auta z dovozu může proběhnout rychle a bez rizika

Zakoupení auta z dovozu je sice složitější proces, než v případě nákupu v ČR, musíte však vědět, na koho se obrátit. Dovozem aut ze zahraničí se v současné době zabývá mnoho firem, ne každá má však pro toto podnikání dostatečnou kvalifikaci, potřebné zkušenosti a znalost legislativy. Nepodceňujte výběr odborníka na auta z dovozu a obraťte se na firmu, která poskytuje kvalitní služby. Jak ji poznáte?

Auta z dovozu rychle a bez rizika, Ing. Martin Švancer, RDAutomobil s.r.o.

Nabízí transparentní a bezplatný proces výběru auta z dovozu

Požaduje po vás společnost za pouhý výběr auta z dovozu a odbornou konzultaci finanční odměnu, nebo vám již od začátku vnucuje podepsání závazných dokumentů? Pak se zcela jistě nejedná o seriózního zprostředkovatele služeb. Obraťte se pouze na firmu, která vám poradenství ohledně vozidel ze zahraničí poskytne zcela zdarma a je na první pohled patrný zájem o to, aby spokojenost s nákupem auta z dovozu byla na všech třech zúčastněných stranách.

Rychlý a bezpečný dovoz prověřených aut z Německa


Disponuje zkušenými zaměstnanci, kteří se orientují v aktuální nabídce

Pracovníci nabízející kvalitní služby by měli mít nejen dokonalý přehled o nabídce aut z dovozu, ale dle vašich preferencí i finančních možností by měli také dokázat navrhnout model šitý na míru vašim představám. To právě svědčí o zkušenostech odborníků na auta z dovozu, které jsou nepřenositelné.


Nenechá nic náhodě, vše předem prověří

Příprava na zprostředkování nákupu auta z dovozu je neméně důležitá, jako samotný proces. Jakmile si z online nabídky vyberete ideální vozidlo, seriózní firma předem prověří jeho původ, historii i celkovou cenu, aby nedošlo k pozdějším nedorozuměním. Samozřejmostí je ověření, zda není auto z dovozu zatíženo nějakým závazkem (např. leasing, zástava apod.). V RDAutomobil Vám díky dlouholetým znalostem německého trhu pomohou s výběrem nejvhodnějšího automobilu zkušení odborníci.


Provedeme vás celým procesem nákupu auta z dovozu

Dovoz auta ze zahraničí zahrnuje i osobní prohlídku vozidla. Velkou výhodou pro klienty, kteří se obrátí na společnost RDA (rychlý dovoz aut), je rychlost a především komfort. Vybíráte totiž z pohodlí domova. Místo toho, aby se klient „harcoval“ po bazarech a hledal to pravé, vyráží na tuto cestu místo něho tým zkušených techniků, kteří vše otestují a přes VIDEOHOVOR se spojí se zákazníkem. Nevyhovuje? Hledá se dál. Odpadá také nebezpečí, že by se kupující stal obětí nějakého podvodu. Ověřování dokumentace je totiž samozřejmostí. Tým pracovníků je složený z odborníků, kteří znají jak všechny záludnosti technického směru, ale také prostředí německého trhu. Ve chvíli, kdy je klient plně spokojen s výběrem, naloží se automobil na pojištěný kamion a zajistí se technická evidence. Nic už nebrání v cestě za budoucím majitelem. Automobil se k vám dostane nejen v perfektním pořádku, ale také přihlášený a s platnými českými SPZ.

Ověření na místě - videohovor


Zařídí veškeré potřebné formality

Aby přepis auta z dovozu a veškeré náležitosti byly vyřízeny podle předpisů a v krátké lhůtě, měla by se společnost zprostředkující dovoz auta postarat o hladký průběh těchto formalit. Kontrola kupní smlouvy, dokladů, pojištění a další nezbytné úkony vyžadují znalosti a zkušenosti v oboru. Ty mají k dispozici odborníci z www.rychlydovozaut.cz.


Zajistí bezproblémový převoz auta z dovozu

Převoz vozidla pomocí odtahové služby je velmi nákladné, a proto by měl kvalitní zprostředkovatel nákupu auta z dovozu vyřídit převozní značky na příslušném dopravním inspektorátu.


Pomůže vám i s formalitami v ČR

Jakmile je vámi vybraný vůz převezen do ČR, následuje STK, měření emisí a přihlášení auta z dovozu na SPZ. Jde-li o profesionální společnost, měl by vám zprostředkovatel pomoci i s těmito náležitostmi.

Na závěr snad ještě jedna dobrá rada, díky které můžete předejít mnoha nepříjemnostem při nákupu auta z dovozu. Nikdy se nenechte tlačit do unáhleného rozhodnutí či podepsání dokumentů. Prioritou seriózního prodejce není vnutit vám vozidlo, kterého se chce zbavit. Je jí vaše i jeho spokojenost s vozidlem i službami.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rychlydovozaut.cz

Vydáno 09.03.2015
1939 Zhlédnutí
Topováno 14.07.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí

Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí
Chtěli byste si pořídit nové auto? A uvažovali jste už o možnosti dovézt si vozidlo ze zahraničí? Že neumíte jazyk a je to moc starostí? Pak odpovědnost přenechejte jiným! Společnost RDAutomobil s.r.o. Martina Švancera vám zajistí přepravu auta ze zahraničí, vyřízení veškerých formalit i přihlášení ...

Nechte si auto dovézt z Německa! Řekneme vám, proč

Nechte si auto dovézt z Německa! Řekneme vám, proč
Uvažujete o koupi vozu, úplně nové auto kupovat nechcete, ale českým autobazarům nevěříte? Nechte si dovézt auto na objednávku z Německa! Pomůžeme vám s jeho koupí od A do Z včetně bezplatného nezávazného poradenství spojeného s dovozem aut z Německa.
PODSTRÁNKY

Dovoz aut z Německa

Dovoz aut z Německa
Rychlý dovoz aut z Německa bez rizik, kvalitní vozy na zakázku

Proces nákupu automobilu u RDA

Proces nákupu automobilu u RDA
Nákup ojetého automobilu v Německu, videoprohlídka vozu, financování

Záruky na dovoz aut z Německa

Záruky na dovoz aut z Německa
Záruky na dovezená auta z Německa, komplexní služby v dovozu aut na zakázku
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RDAutomobil s.r.o. Rychlý dovoz aut
WEBOVÁ STRÁNKA
RDAutomobil s.r.o.
www.rychlydovozaut.cz
Adresa

Adresa

Jeremenkova 9
Šenov u Nového Jičína 742 42

info@rychlydovozaut.cz
+420 725 150 071


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha