RDAutomobil s.r.o. Rychlý dovoz aut

Rychlý dovoz aut z Německa i celé Evropské Unie, kvalitní vozy na zakázku

RDAutomobil s.r.o.
Rychlý dovoz aut
I pořízení auta z dovozu může proběhnout rychle a bez rizika

Zakoupení auta z dovozu je sice složitější proces, než v případě nákupu v ČR, musíte však vědět, na koho se obrátit. Dovozem aut ze zahraničí se v současné době zabývá mnoho firem, ne každá má však pro toto podnikání dostatečnou kvalifikaci, potřebné zkušenosti a znalost legislativy. Nepodceňujte výběr odborníka na auta z dovozu a obraťte se na firmu, která poskytuje kvalitní služby. Jak ji poznáte?

Auta z dovozu rychle a bez rizika, Ing. Martin Švancer, RDAutomobil s.r.o.

Nabízí transparentní a bezplatný proces výběru auta z dovozu

Požaduje po vás společnost za pouhý výběr auta z dovozu a odbornou konzultaci finanční odměnu, nebo vám již od začátku vnucuje podepsání závazných dokumentů? Pak se zcela jistě nejedná o seriózního zprostředkovatele služeb. Obraťte se pouze na firmu, která vám poradenství ohledně vozidel ze zahraničí poskytne zcela zdarma a je na první pohled patrný zájem o to, aby spokojenost s nákupem auta z dovozu byla na všech třech zúčastněných stranách.

Rychlý a bezpečný dovoz prověřených aut z Německa


Disponuje zkušenými zaměstnanci, kteří se orientují v aktuální nabídce

Pracovníci nabízející kvalitní služby by měli mít nejen dokonalý přehled o nabídce aut z dovozu, ale dle vašich preferencí i finančních možností by měli také dokázat navrhnout model šitý na míru vašim představám. To právě svědčí o zkušenostech odborníků na auta z dovozu, které jsou nepřenositelné.


Nenechá nic náhodě, vše předem prověří

Příprava na zprostředkování nákupu auta z dovozu je neméně důležitá, jako samotný proces. Jakmile si z online nabídky vyberete ideální vozidlo, seriózní firma předem prověří jeho původ, historii i celkovou cenu, aby nedošlo k pozdějším nedorozuměním. Samozřejmostí je ověření, zda není auto z dovozu zatíženo nějakým závazkem (např. leasing, zástava apod.).


Provede vás celým procesem nákupu auta z dovozu

Dovoz auta ze zahraničí zahrnuje i osobní prohlídku vozidla, kterou by vás měl zprostředkovatel nákupu auta z dovozu po celou dobu provázet. Jeho úkolem je nejen postarat se o komunikaci a případné tlumočení v cizím jazyce, ale také osobně provést odborné posouzení technického stavu vozidla. Zkušený pracovník pozná i podle pro laika zdánlivě neviditelných ukazatelů, zda nejde o bourané vozidlo. Této prohlídky se mohou bez navýšení nákladů zúčastnit i další osoby, které chcete mít přítomné.

Ceník služeb - garance pevné ceny bez skrytých poplatků


Zařídí veškeré potřebné formality

Aby přepis auta z dovozu a veškeré náležitosti byly vyřízeny podle předpisů a v krátké lhůtě, měla by se společnost zprostředkující dovoz auta postarat o hladký průběh těchto formalit. Kontrola kupní smlouvy, dokladů, pojištění a další nezbytné úkony vyžadují znalosti a zkušenosti v oboru. Ty mají k dispozici odborníci z www.rychlydovozaut.cz.


Zajistí bezproblémový převoz auta z dovozu

Převoz vozidla pomocí odtahové služby je velmi nákladné, a proto by měl kvalitní zprostředkovatel nákupu auta z dovozu vyřídit převozní značky na příslušném dopravním inspektorátu.


Pomůže vám i s formalitami v ČR

Jakmile je vámi vybraný vůz převezen do ČR, následuje STK, měření emisí a přihlášení auta z dovozu na SPZ. Jde-li o profesionální společnost, měl by vám zprostředkovatel pomoci i s těmito náležitostmi.

Na závěr snad ještě jedna dobrá rada, díky které můžete předejít mnoha nepříjemnostem při nákupu auta z dovozu. Nikdy se nenechte tlačit do unáhleného rozhodnutí či podepsání dokumentů. Prioritou seriózního prodejce není vnutit vám vozidlo, kterého se chce zbavit. Je jí vaše i jeho spokojenost s vozidlem i službami.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rychlydovozaut.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nechte si auto dovézt z Německa! Řekneme vám, proč

Nechte si auto dovézt z Německa! Řekneme vám, proč

Uvažujete o koupi vozu, úplně nové auto kupovat nechcete, ale českým autobazarům nevěříte? Nechte si dovézt auto na objednávku z Německa! Pomůžeme vám s jeho koupí od A do Z včetně bezplatného nezávazného poradenství spojeného s dovozem aut z Německa.

Vydáno 21.11.2013
Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí

Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí

Chtěli byste si pořídit nové auto? A uvažovali jste už o možnosti dovézt si vozidlo ze zahraničí? Že neumíte jazyk a je to moc starostí? Pak odpovědnost přenechejte jiným! Společnost RDAutomobil s.r.o. Martina Švancera vám zajistí přepravu auta ze zahraničí, vyřízení veškerých formalit i přihlášení v České republice. Nabízíme skutečně rychlý a bezpečný dovoz prověřených aut z Německa.

Vydáno 25.11.2014Vydáno 09.03.2015
1483 Zhlédnutí
Topováno 25.07.2018

Dovoz aut ze zahraničí

Dovoz aut ze zahraničí

Rychlý dovoz aut z Německa i celé Evropské Unie, kvalitní vozy na zakázku

Auta z dovozu na splátky

Auta z dovozu na splátky

Rychlý a spolehlivý dovoz automobilů z Německa i EU na splátky

Záruky na dovezená vozidla

Záruky na dovezená vozidla

Záruky na dovezená vozidla ze zahraničí, komplexní služby v dovozu aut na zakázku