Jaké výhody přináší promyšlené návrhy interiéru a nábytek na zakázku?

Při plánování interiérů se po letech, kdy byly na výsluní moderní a často syntetické materiály, se opět čím dál častěji dostává ke slovu klasické dřevo. Tento přírodní materiál pro návrhy interiérů a jejich realizace se skvěle hodí nejen do interiérů rodinných domů, ale také do bytů včetně novostaveb, kde bývalo dřevo mnohdy neprávem podceňováno. Tak jako tak, výrobky ze dřeva, jako dřevěný nábytek na zakázku, vybavení ložnic, dětských pokojů nebo třeba dřevěná schodiště je vždy nejlepší nechat si vyrobit podle svých představ u osvědčeného truhláře.

Návrhy interiérů, vizualizace interiérů

Nábytek na zakázku – návrhy interiéru, vizualizace a realizace

Jedině výroba nábytku na zakázku u truhláře vám zajistí, že vaše dřevěná postel, kuchyňská linka nebo třeba právě již zmíněné dřevěné schodiště budou vypadat a fungovat skutečně tak, jak si vy sami představujete. Ideální samozřejmě je, pokud vám výrobce nábytku je schopen sám vytvořit vhodný návrh interiéru nebo konkrétního výrobku včetně vizualizace. Právě vizualizace interiéru je velmi dobrým nástrojem k tomu, abychom si lépe představili, jak interiér bude ve skutečnosti vypadat a jednodušeji se tak rozhodli.

Nábytek na zakázku od osvědčeného truhláře

V truhlářství a podlahářství Roman Buršík z obce Tlumačov u Zlína se dlouhodobě zaměřujeme na návrhy interiérů rodinných domů a bytů, jejich vizualizace a realizace. V rámci truhlářských prací nabízíme výrobu nábytku na zakázku. Naše portfolio obsahuje například nábytek do dětského pokoje, nábytek do ložnice, vybavení obývacích pokojů a velmi kvalitní kuchyňské linky.

Dveře SAPELI a MASONITE

Součástí služeb našeho truhlářství spadajících pod návrhy a realizace interiérů je kromě výroby nábytku na zakázku také prodej a montáž dveří. Při naší práci se plně spoléháme na dveře SAPELI nebo značku MASONITE, které považujeme za dveře, které si naši zákazníci skutečně zaslouží a které zároveň skvěle korespondují s našimi návrhy interiérů a jejich realizacemi.

Podlahářské práce – dřevěné i laminátové plovoucí podlahy

Sice se říká, že „Kdo má židli, ten bydlí,“ ale žádný interiér by se nemohl stát interiérem bez hotové podlahy. I v oblasti podlah se proto můžete spolehnout na truhlářství Roman Buršík. Zajistíme pro vás pokládku plovoucí dřevěné podlahy, laminátové podlahy a poradíme si i z takzvanými palubkovými podlahami. Pro pokládku podlah používáme nejčastěji podlahy výrobců QUICK STEP a PARADOR.

Dřevěné schodiště je chloubou každého interiéru

Máte-li vícepatrový byt nebo rodinný dům, pak je důležitým prvkem vašeho interiéru bezesporu rovněž schodiště. Na návrhy, vizualizace a realizace schodišť se podlahářství a truhlářství Roman Buršík rovněž zaměřuje. Vyrobíme pro vás jak vnitřní schody, samonosné schody nebo třeba celodřevěné schodiště.

Truhlářství Roman Buršík zaměřující se na návrhy interiérů a jejich realizace má sídlo v městské části Tlumačova zvané Peškov, která se nachází hned u Otrokovic. Truhlářské práce, podlahářské práce a veškeré další služby tak nejčastěji zajišťujeme ve Zlínském kraji, ale také v dalších oblastech.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.interierybursik.cz

Vydáno 10.03.2015
1016 Zhlédnutí
Topováno 17.10.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Interiéry Buršík Roman www.interierybursik.cz
WEBOVÁ STRÁNKA
Interiéry Buršík Roman
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Peškov 602
Tlumačov 763 62

interierybursik@seznam.cz
+420 605 469 007


Najdete nás také zde:

ARES
captcha