Životní prostředí je u nás na prvním místě

Mnoho firem se snaží o zelenou politiku. Tedy alespoň na papíře, skutečné hodnoty pak můžou ukazovat pravý opak. My však nejsme jednou z nich. Jsme Opametal a ochranu životního prostředí jsme si vytyčili jako hlavní činnost. Nabízíme proto komplexní služby v oblasti zpracovávání druhotných surovin.

OPAMETAL s.r.o. výkup železa a barevných kovů

Výkup železa nebo barevných kovů přináší motivaci i vám

Opametal je ryze česká firma, které není osud Země lhostejný. Už od roku 1993 se zabýváme oblastí nakládání s odpady (i nebezpečnými). Nejsme jen malá regionální firma, ale své služby poskytujeme v rámci střední Evropy. A chceme motivovat i vás, abyste se zapojili do procesu zlepšování životního prostředí. Kromě dobrého pocitu si od nás totiž odnesete také nemalou finanční odměnu.

Jak už jsme zmínili výše, provádíme komplexní služby v oblasti svozu a zpracování druhotných surovin. A tento proces začíná získáním odpadu. Provozujeme proto několik míst pro sběr a výkup druhotných surovin - železa, barevných kovů, ale i papírů a plastů nebo akumulátorů. Výkup barevných kovů a zejména cena za materiál se odvozuje podle aktuálního kurzu na londýnské burze. Dále zajišťujeme potřebné demoliční práce a odvoz materiálu z likvidací konstrukčních celků. Haly, jeřáby, silážní věže a podobné stavby na místě zlikvidujeme a svezeme na některou z našich poboček. Vážení probíhá na digitálních vahách, které jsou pravidelně úředně cejchovány, takže je zajištěna naprostá přesnost vážení. Naše sběrná místa najdete v těchto městech: Opava, Otice, Znojmo, Práče, Jemnice a Dačice. Všechny tyto pobočky slouží zároveň jako odběrná místa vysloužilého elektrozařízení v rámci kolektivního sběru.


Ekologická likvidace je základ

Převzetím druhotných surovin to začíná. Po nashromáždění odpadů přejdeme do další fáze zlepšování životního prostředí – zpracování. Odpady dle druhu a rozměru buď lisujeme, nebo stříháme, aby bylo zajištěno maximální využití nosnosti dopravních prostředků a to jak automobilů, tak vagónů. Takto upravený materiál je poté efektivněji zpracováván v hutích a papírnách. Tímto způsobem nakládáme s veškerými odpady, které se objeví v našich sběrných místech. Ekologickou likvidaci provádíme nejenom u odpadů, ale také například u autovraků. Ekologickou likvidaci autovraků provádíme pomocí technologií splňujících náročná zákonná a ekologická opatření. Jste z okolí Znojma? Pak zajistíme odtah nepojízdného autovraku zcela zdarma.

Ekologická likvidace odpadů - kovošrot Opametal


Opametal – to je investice do budoucnosti

Zpracování a ekologické likvidaci odpadů jsme zasvětili činnost firmy. Zajišťujeme služby jak pro jednotlivce (výkup železa, výkup barevných kovů), tak pro společnosti. Zabýváme se totiž svážením odpadů z partnerských firem. A seznam referencí je skutečně dlouhý. Měsíčně zpracujeme až 5 500 tun odpadu! Připojte se k naší vizi o lepším životním prostředí i vy. Je to tak jednoduché. Stačí, když shromáždíte menší či větší množství železa a barevných kovů a využijete služeb našich poboček v městech Znojmo, Opava, Dačice a dalších.

Kontaktujte náš kovošrot na našich webových stránkách


Více informací naleznete na našich stránkách  https://opametal.cz

Vydáno 10.03.2015
98 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kovošrot OPAMETAL: Výhodný výkup železného šrotu nejen na Znojemsku

Kovošrot OPAMETAL: Výhodný výkup železného šrotu nejen na Znojemsku
Velmi výhodná výkupní cena železného šrotu, kompletní služby i ekologické zpracování odpadu, to vše nabízí kovošrot OPAMETAL. Nabízíme výkup železného šrotu, barvených kovů i dalšího zboží, velké skladovací prostory, moderní techniku i vybavení pro svoz odpadu, a to hned na sedmi provozovnách. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OPAMETAL s.r.o. Kovošrot a sběrné suroviny
WEBOVÁ STRÁNKA
OPAMETAL s.r.o.
opametal.cz
Adresa

Adresa

Dobšická 3661/26
Znojmo 669 02

josef.strecha@opametal.cz
+420 777 859 862


Najdete nás také zde:

ARES
captcha