Vozy Toyota, Volvo, i spolehlivá manipulační technika

Co požadujete od svého vozidla? Rychlost, spolehlivost, nízkou spotřebu, pohodlí? Ať už sháníte zbrusu nový sporťák, který ohromí dámy, nebo hledáte spolehlivé rodinné auto, společnost Auto Eder je tu pro vás. Nabízíme vám vozy Toyota, Volvo a také jejich odborný servis. To ale není vše. Díky nám se ve výkonných strojích můžete prohánět nejen na silnících. Zaměřujeme se totiž také na prodej manipulační techniky všeho druhu.

Auto Eder, s.r.o., Karlovy Vary: vozy Toyota Avensis, Toyota Auris,Toyota Land Cruiser,Toyotu Hilux

Vozy Toyota i vozy Volvo patří dlouhá léta ke špičce na trhu

Pokud hledáte skutečně spolehlivé auto, které vám poskytne potřebný uživatelský komfort a plně se přizpůsobí vašim požadavkům, jsou pro vás vozy Toyota tou pravou volbou. Stačí si vybrat z široké nabídky. Vozy Toyota Yaris jsou svojí velikostí i přizpůsobivou výbavou vhodné do města i na nákupy. Ti, co mají rádi spíše klasické tvary, zase ocení vozy Toyota Avensis či Auris. Některé modely vozů Toyota navíc nově nabízíme také v hybridní formě, která šetří vaše náklady i životní prostředí. I milovníkům silných a velkých vozů ale máme co nabídnout. Najdete u nás například nové vozy Toyota Land Cruiser nebo Toyotu Hilux.

Také vozy Volvo jsou mezi uživateli dlouhodobě velmi oblíbené. Není divu, jsou totiž dokonalým spojením výkonu, estetiky a uživatelského pohodlí. Máme pro vás proto nejrůznější vozy Volvo včetně absolutních novinek na trhu jako jsou například vozy Volvo XC90. Nemáte-li na nové auto zrovna dost prostředků, nezoufejte. My vám nabízíme také ojeté vozy Volvo, nebo modely skladové a předváděcí modely. Pokud máte zájem o vozidlo pouze na omezenou dobu, můžete si je u nás pronajmout za velmi dobrých podmínek. Všechny vozy Volvo i Toyota si u nás samozřejmě můžete prohlédnout, vyzkoušet a zjistit, zda vám plně vyhovují.

Zajistíme kompletní servis automobilů i dodávku náhradních dílů

Prodejem vozu, to u nás ovšem nekončí. Nabízíme také kompletní servis vozů od menších oprav až po přestavby vozu. Zajistíme tak nejen všechny potřebné opravy, ale i test tlumičů, brzd nebo měření geometrie a emisí. Postaráme se také o opravy vaší karoserie, a to i bez nutnosti lakování. V případě drobných závad si na své auto můžete počkat v naší pohodlné zákaznické zóně, kde najdete občerstvení, televizi i denní tisk. V případě delších prací vám pak váš vůz rádi dopravíme domů či do zaměstnání.

Prodej manipulační techniky je naší další specialitou

Ve společnosti Auto Eder víme, že spolehlivé a výkonné vozy jsou potřebné nejen na silnicích. Také ve firemních skladech a provozovnách potřebujete spolehlivou techniku. Proto jsme se stali partnerem společností Toyota a BT. Od roku 2014 vám nabízíme prodej manipulační techniky těchto světově uznávaných značek. Najdete u nás veškerou manipulační techniku od základních paletových vozíků až po techniku na dieselový, AKU, CNG či LPG pohon. Ať už tak sháníte vysokozdvižné vozíky, tahače nebo retraky, u nás si přijdete na své.

A protože vám chceme poskytovat komplexní služby, nabízíme vám také servis manipulační techniky. Díky našemu skvěle vybavenému skladu náhradních dílů a zkušeným mechanikům si poradíme s každou poruchou. Servis manipulační techniky ale můžete využít i v případě preventivní údržby.

Auto Eder vám zkrátka zajistí to pravé vozidlo, ať už jste kdekoli. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si naší nabídku.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autoeder.cz

Vydáno 17.03.2015
255 Zhlédnutí
Topováno 10.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Auto Eder - autoservis, který vás zbaví všech starostí

Auto Eder - autoservis, který vás zbaví všech starostí
Vyprší vašemu vozu brzy technická kontrola a potřebujete ho vzít na STK? Nebo potřebujete váš vůz přelakovat, ale pro okamžité opravy karoserie nestíháte běžnou otevírací dobu stávající opravny? Pak je potřeba udělat změnu a najít si nového automobilového partnera. Od toho je tu Auto Eder Karlovy ...

Představujeme vám nové vozy Volvo XC90, Toyota Auris a Toyota Avensis

Představujeme vám nové vozy Volvo XC90, Toyota Auris a Toyota Avensis
Zvažujete pořízení nového vozu? Potrpíte si na komfort, elegantní vzhled a špetku luxusu? Pak bychom vám rádi představili tři nové vozy, které se na trhu objevily teprve nedávno - nové Volvo XC90, Toyota Auris a Toyota Avensis. Každý z uvedených vozů se může pyšnit něčím, co u jiných aut jen tak ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Auto Eder, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Auto Eder, s.r.o.
www.autoeder.cz
Adresa

Adresa

Chebská 392/116B
Karlovy Vary 360 01

prodej@autoeder.cz
+420 608 114 006


Najdete nás také zde:

ARES
captcha