ABNER, a.s.
Tabletové systémy

Tabletové systémy

Tabletové systémy, pohodlný způsob stravování, jednoduchá přeprava a konzumace jídla

Transportní vozíky

Transportní vozíky

Transportní vozíky pro pohodlný rozvoz prádla, léků, gastronádob a tabletových systémů

Gastrozařízení

Gastrozařízení

Gastrozařízení, nerezový nábytek, pracovní a mycí stoly, regály a police, fritézy a jídelní podnosyVydáno 19.03.2015
274 Zhlédnutí
Topováno 08.04.2017

THERMOLINE – optimální způsob řešení transportu stravy

Řešíte neustále jak dopravit ke strávníkovi jeho porci jídla co nejrychleji? Chcete, aby byla zachována její optimální teplota a vzhled? Potřebujete transportovat porce na delší vzdálenosti?

Společnost ABNER, a.s. vám nabízí pomoc v podobě moderního tabletového systému pro transport stravy THERMOLINE

Moderní tabletový systém THERMOLINE

Během praxe jste se určitě setkali s tím, že jídlo, které dorazilo ke strávníkovi, nemělo tu správnou teplotu, nebo byla porce rozlitá a kontrola z hygieny taky nebyla nadšená. Společnost ABNER, a.s. vám nabízí pomoc v podobě moderního tabletového systému THERMOLINE. U tohoto systému v klasickém (neutrálním) provedení je teplota stravy zabezpečena izotermickým spodním dílem, do kterého se vkládá strava v předehřátém porcelánovém nádobí. Vše je pak zakryto izotermickým horním dílem. Kompaktní rozměry a použité materiály napomáhají jak snadné manipulaci, tak jednoduchému skladování jednotlivých komponent tabletového systému. Systém THERMOLINE je tak ideálním řešením transportu stravy na kratší vzdálenosti, který svojí kvalitou a cenou nemá na trhu konkurenci.

Tabletové systémy typ Thermo Line


Řešení přepravy stravy na delší vzdálenosti

Pro transport na delší vzdálenosti, které přináší vyšší nároky na způsob přepravy stravy, společnost ABNER, a.s. vyvinula cenově dostupný tzv. kontaktní systém ohřevu stravy THERMOLINE A2. Jeho konstrukce je stejná jako u neutrální verze, avšak pro zabezpečení správné teploty je tahle varianta vybavena ohřevem, který je integrován přímo do tabletu. Jednotlivé části porce (polévka a hlavní jídlo) tak během tabletovacího procesu a následně transportu jsou udržovány na konstantní teplotě. Přenos tepelné energie zabezpečují misky a talíře s plochým dnem vyrobené z kvalitního českého porcelánu. Vyšší pořizovací náklady této varianty tabletového systému jsou vyváženy technologií, která přináší jídlo ke strávníkům vždy ve správné teplotě a bez ztráty kvality během transportu.

Kontaktní systém ohřevu stravy THERMOLINE A2


Výhody tabletových systémů od společnosti ABNER, a.s.

· Kvalita za bezkonkurenční cenu · Jídlo v optimální teplotě strávníkovi až na stůl · Jídlo v tabletu s aktivním ohřevem počká na strávníka teplé · Vzájemná kompatibilita · Kvalitní český výrobek osazený českým porcelánem · Jednoduché řešení zamezení rozlévání během transportu autem · Lze mýt v myčce · Zdravotní nezávadnost doložená hygienickým atestem Najít nejvhodnější řešení vám pomohou pracovníci ABNER a.s., Václavské nám. 56, 110 00 Praha 1; provozovna: Lanškrounská 87, 571 01 Moravská Třebová. Tel.: 461 313 111; Fax: 461 313 171; e-mail: abner@abner.cz; www.abner.czVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.abner.cz