Odolnost, nízká cena a všestranné použití, to je kouzlo sklolaminátu

Co si představíte, když se řekne sklo? Křehký materiál, který se snadno rozbije a je velmi nepraktický? Tak to jste ještě neslyšeli o sklolaminátu. Tento materiál ze skelného vlákna je velmi odolný a beze změny vydrží i v náročných podmínkách. Ve společnosti MZL-AB to víme, a proto se zpracování sklolaminátu věnujeme již řadu let. Naše výrobky využijete doma, na zahradě i ve volném čase.

MZL-AB s.r.o.: výroba sklolaminátových lodí

Sklolaminát - odolný materiál nevídaných možností

Sklolaminát, to je dokonalé spojení křehkého skelného vlákna a tvrzené pryskyřice. Touto kombinací získáte materiál, který je velmi pevný, odolný vůči chemikáliím i vlivům počasí. Výrobky ze sklolaminátu jsou ale navíc velmi lehké, snadno se s nimi manipuluje a především, nestojí moc peněz. Za velmi nízké pořizovací náklady tak můžete získat výrobky, které vám budou sloužit dlouhá léta. O tom, jak je sklolaminát všestranný svědčí také naše nabídka. Seženete u nás totiž vše od sklolaminátových nádrží na vodu, přes rybářské lodě až po parkurové překážky.

Zapomeňte na dřevo, parkurové překážky ze sklolaminátu jsou lehčí a odolnější

Klasické dřevěné parkurové překážky mají jistě něco do sebe. Jsou ale velmi těžké, neskladné a při nepřízni počasí se musí složitě přikrývat. Vyzkoušejte něco nového a pořiďte si parkurové překážky ze sklolaminátu. Na rozdíl od těch dřevěných jsou totiž mnohem lehčí, pružnější, ale přesto mají výbornou stabilitu. Sklolaminát je navíc odolný proto mrazu, dešti i slunci. Můžete je tak používat bez omezení za každého počasí. My vám garantujeme, že se jejich vzhled ani vlastnosti nezmění minimálně po dobu 5 let.

 

Majitelé koní i jiného zvířectva pak jistě ocení sklolaminátové ohradníky, které vám ve společnosti MZL-AB také nabízíme. Jednotlivé ohradníkové díly a sloupky můžete libovolně kombinovat a za malé vstupní náklady si sestavit ohradu přesně podle vašich představ. Péče o ohradníky ze sklolaminátu je navíc minimální, ohrady nemusíte natírat ani chránit před škůdci, stačí si vybrat barvu a ohradu jednoduše smontovat.

Nádrže na vodu využijete na zahradě po celý rok

Výrobky ze sklolaminátu, to nejsou pouze parkurové překážky a ohradníky pro zvířata. My pro vás máme také praktické pomocníky, které využijete při péči o dům i zahradu, ale i ve svém volném čase. Například prostorné nádrže na vodu vám skvěle poslouží při zalévání a péči o trávník. Nabízíme vám nádrže na vodu nejrůznějších rozměrů i barev, stačí si vybrat tu pravou. Díky vynikajícím uživatelským vlastnostem sklolaminátu navíc máte jistotu, že vám nádrž vlivem nepříznivého počasí nezrezne ani se jinak nepoškodí. Kvalita vody tak zůstane vždy perfektní.

 

Ve společnosti MZL-AB myslíme také na vaše koníčky a pro nadšené rybáře nabízíme sklolaminátové loďky a čluny všeho druhu. Sklolaminát je zkrátka materiál, na který se můžete spolehnout na farmě, doma i při rybářském výletu. Navštivte naše webové stránky a dozvíte se víc. 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.mzl-ab.cz

Vydáno 20.03.2015
378 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MZL-AB s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MZL-AB s.r.o.
www.mzl-ab.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Úvod
Adresa

Adresa

Libědice 28
Tušimice 438 01

alesblaha@atlas.cz
+420 602 690 468


Najdete nás také zde:

ARES
captcha