Logistické služby a logistické systémy Fiege vám usnadní podnikání

Společnost Fiege je průkopníkem kontraktní logistiky, která zahrnuje mnohem více, než „pouhé“ poskytování kompletních logistických služeb pro dodavatelské řetězce. Kontraktní logistika je individuálním, optimalizovaným a efektivním řešením zásobování trhu. S logistickými službami a logistickými systémy od Fiege docílíte maximální efektivity i profesionality, minimalizujete rizika a maximalizujete zisk.

Logistické služby a logistické systémy Fiege

Fiege při realizaci logistických služeb a logistických systémů myslí na vše

Dnes už není logistika jen o přepravě zboží z jednoho místa na druhé. Je třeba přizpůsobovat se různorodým požadavkům zákazníků i různorodým produktům. Proto vytváří Fiege logistická řešení šitá na míru konkrétním klientům z konkrétních odvětví v souladu s požadavky dodavatelských řetězců.  

Fiege vyvíjí, realizuje a provozuje integrované a ucelené logistické systémy v rámci husté sítě poboček v Evropě i Asii a nabízí logistické služby přizpůsobené pro odvětví zboží dlouhodobé spotřeby, módy, rychloobrátkového zboží, zdravotnictví, průmyslového zboží, médií, maloobchodu i pneumatik. Díky logistice nejvyšší kvality je společnost Fiege přední firmou zabývající se logistickými službami a logistickými systémy v Evropě.

Společnost Fiege nabízí prvotřídní kvalitu služeb

Fiege také nabízí komplexní řešení dodavatelských řetězců na světových trzích. Díky těmto logistickým službám, kdy část vaší činnosti zpracovávají specializované firmy, nejen zvýšíte efektivitu a profesionalitu svých služeb, ale také získáte větší možnost soustředit se na podstatu svého podnikání. U těchto i jiných logistických služeb dbá společnost na jejich transparentnost, aby zákazník vždy měl maximální přehled o tom, za co platí.

Logistické služby odpovídají individuálním požadavkům trhu i specifickým výrobkům a spojují v sobě jedinečné know-how společnosti s požadavky specifických odvětví i trhu a vytváří tak silné dodavatelské řetězce konkurenceschopné v rámci světového trhu.

Logistické služby od A do Z

Z logistických služeb společnost Fiege nabízí leteckou a námořní přepravu, silniční dopravu, řešení dodávek, dopravy velkoobjemových i speciálních zásilek, komplexní zpracování celého systému objednávek a elektronického obchodu, logistiku, správu podniku, stavební a průmyslové inženýrství, architekturu i IT služby v oblasti strojírenství. Dále pak zpětnou logistiku, která umožňuje ekonomickou efektivitu reverzní logistiky a optimální míru likvidace obalů a také skladovací služby včetně specializovaných řešení. Pomáhají vám nalézt to nejefektivnější i nejekonomičtější řešení logistických služeb a logistických systémů, a tak vám šetří čas i peníze, které pak můžete využít na jiné oblasti svého podnikání.

Logistické systémy a logistické služby šité na míru konkrétním potřebám klientů

Společnost Fiege tedy působí v oblasti poradenství, plánování a realizace logistických služeb i v oblasti provozu integrovaných logistických systémů. Zakládá si na čestném přístupu. Snaží se uspokojit potřeby svých klientů a hájí jejich dlouhodobě zájmy. Svým zákazníkům nabízí díky svým dlouholetým zkušenostem a jedinečnému know-how garanci zachování efektivity nákladů a také bezrizikovosti realizací svých logistických systémů.

Klíčem úspěchu je týmová spolupráce odborníků a prvotřídní dodavatelé

Jen ti nejspolehlivější zaměstnanci s dostatečnou odbornou kvalifikací, smyslem pro odpovědnost, individuální iniciativou a kreativitou pracují pro společnost Fiege. Prvotřídní logistické služby a logistické systémy Fiege jsou výsledkem jejich týmové spolupráce. I dodavatelé společnosti splňují nejpřísnější normy z hlediska kvality a ekonomické efektivnosti. Logistické systémy společnosti navrhují dokonce i s ohledem na životní prostředí. Fiege totiž myslí na všechno a vy se tak můžete naplno věnovat klíčovým oblastem svého podnikání.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.fiege.com

Vydáno 20.03.2015
363 Zhlédnutí
Topováno 12.05.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA FIEGE s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FIEGE s.r.o.
www.fiege.com
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Produkty
Adresa

Adresa

Paceřická 2773/1
Praha 9 - Horní Počernice 193 00

o@fiege.co
+420 601 157 128


Najdete nás také zde:

ARES
captcha