Logistické služby a logistické systémy Fiege vám usnadní podnikání

Společnost Fiege je průkopníkem kontraktní logistiky, která zahrnuje mnohem více, než „pouhé“ poskytování kompletních logistických služeb pro dodavatelské řetězce. Kontraktní logistika je individuálním, optimalizovaným a efektivním řešením zásobování trhu. S logistickými službami a logistickými systémy od Fiege docílíte maximální efektivity i profesionality, minimalizujete rizika a maximalizujete zisk.

Logistické služby a logistické systémy Fiege

Fiege při realizaci logistických služeb a logistických systémů myslí na vše

Dnes už není logistika jen o přepravě zboží z jednoho místa na druhé. Je třeba přizpůsobovat se různorodým požadavkům zákazníků i různorodým produktům. Proto vytváří Fiege logistická řešení šitá na míru konkrétním klientům z konkrétních odvětví v souladu s požadavky dodavatelských řetězců.  

Fiege vyvíjí, realizuje a provozuje integrované a ucelené logistické systémy v rámci husté sítě poboček v Evropě i Asii a nabízí logistické služby přizpůsobené pro odvětví zboží dlouhodobé spotřeby, módy, rychloobrátkového zboží, zdravotnictví, průmyslového zboží, médií, maloobchodu i pneumatik. Díky logistice nejvyšší kvality je společnost Fiege přední firmou zabývající se logistickými službami a logistickými systémy v Evropě.

Společnost Fiege nabízí prvotřídní kvalitu služeb

Fiege také nabízí komplexní řešení dodavatelských řetězců na světových trzích. Díky těmto logistickým službám, kdy část vaší činnosti zpracovávají specializované firmy, nejen zvýšíte efektivitu a profesionalitu svých služeb, ale také získáte větší možnost soustředit se na podstatu svého podnikání. U těchto i jiných logistických služeb dbá společnost na jejich transparentnost, aby zákazník vždy měl maximální přehled o tom, za co platí.

Logistické služby odpovídají individuálním požadavkům trhu i specifickým výrobkům a spojují v sobě jedinečné know-how společnosti s požadavky specifických odvětví i trhu a vytváří tak silné dodavatelské řetězce konkurenceschopné v rámci světového trhu.

Logistické služby od A do Z

Z logistických služeb společnost Fiege nabízí leteckou a námořní přepravu, silniční dopravu, řešení dodávek, dopravy velkoobjemových i speciálních zásilek, komplexní zpracování celého systému objednávek a elektronického obchodu, logistiku, správu podniku, stavební a průmyslové inženýrství, architekturu i IT služby v oblasti strojírenství. Dále pak zpětnou logistiku, která umožňuje ekonomickou efektivitu reverzní logistiky a optimální míru likvidace obalů a také skladovací služby včetně specializovaných řešení. Pomáhají vám nalézt to nejefektivnější i nejekonomičtější řešení logistických služeb a logistických systémů, a tak vám šetří čas i peníze, které pak můžete využít na jiné oblasti svého podnikání.

Logistické systémy a logistické služby šité na míru konkrétním potřebám klientů

Společnost Fiege tedy působí v oblasti poradenství, plánování a realizace logistických služeb i v oblasti provozu integrovaných logistických systémů. Zakládá si na čestném přístupu. Snaží se uspokojit potřeby svých klientů a hájí jejich dlouhodobě zájmy. Svým zákazníkům nabízí díky svým dlouholetým zkušenostem a jedinečnému know-how garanci zachování efektivity nákladů a také bezrizikovosti realizací svých logistických systémů.

Klíčem úspěchu je týmová spolupráce odborníků a prvotřídní dodavatelé

Jen ti nejspolehlivější zaměstnanci s dostatečnou odbornou kvalifikací, smyslem pro odpovědnost, individuální iniciativou a kreativitou pracují pro společnost Fiege. Prvotřídní logistické služby a logistické systémy Fiege jsou výsledkem jejich týmové spolupráce. I dodavatelé společnosti splňují nejpřísnější normy z hlediska kvality a ekonomické efektivnosti. Logistické systémy společnosti navrhují dokonce i s ohledem na životní prostředí. Fiege totiž myslí na všechno a vy se tak můžete naplno věnovat klíčovým oblastem svého podnikání.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.fiege.com

Vydáno 20.03.2015
354 Zhlédnutí
Topováno 12.05.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FIEGE s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FIEGE s.r.o.
www.fiege.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Produkty
Adresa

Adresa

Paceřická 2773/1
Praha 9 - Horní Počernice 193 00

cz-business@fiege.com
+420 222 363 172


Najdete nás také zde:

ARES
captcha