Mezinárodní autodoprava JONAS SPEED - bezpečný převoz nebezpečných nákladů

Převážet jakékoli objemnější věci na dlouhé vzdálenosti bývá problematické. Ještě komplikovanější je to ale tehdy, pokud se jedná o náklad nějakým způsobem nebezpečný. V takovém případě je na místě obrátit se na ty, kteří pro přepravu nebezpečných látek mají kvalifikaci, schopnosti a zkušenosti.

Mezinárodní autodoprava, přeprava nebezpečných látek Itálie, Švýcarsko

Přeprava nebezpečných látek v ADR i nadměrných nákladů

Přeprava nebezpečných látek může proběhnout zcela v klidu, ale pokud se jí ujme někdo, kdo pro to nemá potřebné vzdělání, může dojít také k tragédii. Dobrou zprávou ale zůstává, že existují lidé, kteří přepravu všemožných nákladů obstarávají, a to na mezinárodní úrovni a včetně skladování a přepravy nebezpečných zásilek v režimu ADR.
Společnost JONAS SPEED se přepravou nebezpečných látek v režimu ADR, nadměrného zboží i jiných zásilek zabývá více než 10 let. Díky bohatým zkušenostem a dovednostem v tomto oboru patří mezi jedničky na trhu. Přesto, že se firma specializuje na mezinárodní autodopravu zásilek do Švýcarska a Itálie, je schopna zajistit přepravy i po České republice a ostatních evropských i mimoevropských státech. Přeprava nebezpečných látek (ADR) a těžko přepravitelných zásilek tak pro vás už nemusí být noční můrou.

Přepravujeme nebezpečné látky v režimu ADR


Mezinárodní autodoprava od začátku až do konce kvalitně, bezpečně a spolehlivě

Mezinárodní autodoprava JONAS SPEED s.r.o. svým klientům poskytuje mnoho služeb od skladování zásilek, přes jejich překládání, celní odbavení, převoz, až po pojištění. Zajistí přepravu nebezpečných nákladů v režimu ADR, kusových či celovozových zásilek i nadměrných nákladů. Svým zákazníkům jsou schopni zařídit i expresní přepravu.

Velkou výhodou mezinárodní autodopravy JONAS SPEED s.r.o. je také to, že jejich vozy disponují vytápěním nákladového prostoru, což umožňuje také převoz takového zboží, které vyžaduje určitou konkrétní a stálou teplotu (THERMO 0+). Všechny vozy jsou vybaveny povinnou výbavou potřebnou k přepravě nebezpečných materiálů a pracují v režimu TIR.


Sledování zásilek prostřednictvím GPS

Velmi oblíbenou službou, kterou mezinárodní autodoprava JONAS SPEED s.r.o. nabízí, je sledování zásilek pomocí GPS. Díky ní můžete mít prakticky kdykoli přehled o tom, kde se vaše zásilka, včetně třeba té nebezpečné převážené v režimu ADR, právě nachází.


Maximální efektivnost a příznivé ceny mezinárodní autodopravy

Cílem mezinárodní autodopravy JONAS SPEED s.r.o. jsou především spokojení zákazníci. Proto své služby poskytuje s maximální efektivností tak, aby vyhověla specifickým požadavkům každé zásilky. Řidiči jsou pečlivě vyškoleni a jsou držiteli osvědčení o školení pro nakládání s nebezpečnými zásilkami přepravovanými v ADR režimu a snaží. Vždy se také snaží zboží dopravit v co nejkratších termínech nebo v takových termínech, které si klient přeje. Aby firma zajistila opravdu spolehlivý převoz všech zásilek, pořizuje výhradně kvalitní a nová vozidla převážně značek Mercedes-Benz a DAF.

Mezinárodní autodoprava - rychle a bezpečně


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ad-jonas.cz/nase-sluzby/

Vydáno 22.03.2015
783 Zhlédnutí
Topováno 13.01.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR
Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.
PODSTRÁNKY

Kamionová doprava Švýcarsko, Itálie

Kamionová doprava Švýcarsko, Itálie
Mezinárodní kamionová doprava Švýcarsko, Itálie, sběrná a celní služba

Mezinárodní kamionová doprava v EU

Mezinárodní kamionová doprava v EU
Mezinárodní kamionová doprava v EU, nadrozměrné náklady, logistika

Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR speciálně vybavenými vozidly
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA JONAS SPEED s.r.o. mezinárodní kamiónová doprava ADR
WEBOVÁ STRÁNKA
JONAS SPEED s.r.o.
www.ad-jonas.cz
Adresa

Adresa

Šumperská 941
Uničov 783 91

info@ad-jonas.cz
+420 734 588 324


Najdete nás také zde:

Facebookwww.ad-jonas.czARES
captcha