Vše pro ochranu osob i majetku od firmy ELSI – Pavel Král

Chcete zajistit bezpečnost a efektivitu vašemu provozu? Využijte potenciálu moderních slaboproudých technologií od společnosti ELSI, specialisty na kamerové, zabezpečovací, protipožární a docházkové systémy, strukturované kabeláže, elektroinstalace a další služby ze širokého portfolia firmy.


ELSI: Elektronické systémy od kvalifikovaných odborníků

Více než 20 let zkušeností v oblasti elektronických zabezpečovacích, kamerových, protipožárních a komunikačních systémů zaručuje vysokou odbornost našich pracovníků. Díky tomu, že sledujeme nejnovější trendy a pružně reagujeme na vývoj v této oblasti, můžeme neustále rozšiřovat nabídku produktů a služeb pro pokrytí potřeb i těch nejnáročnějších klientů.

Elektronické systémy na míru každému provozu

Kompletní zabezpečení objektů, kamerové systémy a protipožární ochrana, to jsou nejvíce žádané služby, ať jde o menší objekty nebo rozsáhlé průmyslové areály. Poradíme, dokážeme navrhnout a zrealizovat optimální řešení pro každého na míru. Aby byla zajištěna maximální bezpečnost objektu proti vniknutí nežádoucích osob, lze kombinovat elektronické zabezpečovací systémy s kamerovými, protipožárními a docházkovými či propouštěcími systémy. Lze tak dosáhnout maximální míry ochrany osob a majetku. Systémy mohou být napojeny na pulty centralizované ochrany nebo připojeny k internetu či síti GSM, což umožňuje dálkové sledování a bezpečné ovládání jednotlivých technologií.

Spolehlivé informační a komunikační systémy jsou nedílnou součástí a do jisté míry nutností, bez které se dnes žádný větší provoz neobejde. Je vyžadováno špičkové vybavení pro spolehlivou a profesionální interní a externí komunikaci. Význačné místo v této oblasti má průmyslová a domovní automatizace. Do této oblasti spadají tzv. chytré domy a v průmyslu pak technologie pro sledování a řízení předvýrobních a samotných výrobních procesů. Aby tyto komunikační systémy fungovaly přesně dle potřeb provozovatelů, je třeba věnovat pozornost hned několika faktorům pro co nejefektivnější a nejúspornější řešení. I s tímto problémem vám poradí firma ELSI, a to od domácích audio a video telefonů, až po náročné systémy, která kombinují přístupové systémy se systémy pro evidencí docházky. Dále mohou být propojeny se systémem sledováním výrobních postupů a úkonů spojených s evidencí výdejů materiálu, evidencí pohybu vozidel jako i se systémem závodního stravování. Své pevné místo v oblasti automatizace mají automatická vrata, brány a garážová vrata, které firma dodává a instaluje již 20 let.

Strukturovaná kabeláž a elektroinstalace - i přes to, že se v poslední době rozmáhají bezdrátové technologie, které jsou schopny nahradit v určitých oblastech kabelové rozvody, je stále nepostradatelná kabeláž jak klasická silová, tak strukturovaná. Zajistíme konzultaci, návrh a řešení individuálních potřeb zákazníka v oblasti strukturované kabeláže a elektroinstalačních rozvodů, zajistíme zakončení metalických i optických kabelů. Součástí návrhů řešení bývají prvky ochrany sítí před přepětím a proudovými nárazy.

Více informací o firmě ELSI – Pavel Král najdete na webových stránkách www.elsi.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.elsi.cz

Vydáno 05.12.2013
288 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Pavel Král
WEBOVÁ STRÁNKA
Pavel Král
www.elsi.cz
Adresa

Adresa

K Raškovci 1360
Kolín 280 02

kral@elsi.cz
+420 602 337 324


Najdete nás také zde:

ARES
captcha