Profesionální péči o zeleň a zahradu zajistí společnost Král – Zahradnické práce

Král - zahradnické práce s.r.o. Údržba zeleně Praha 5

Profesionální péči o zeleň a zahradu zajistí společnost Král – Zahradnické práce

Údržba zeleně po celé Praze - jedině od Zahradnictví Král

Aby veřejná zeleň vypadala stále k světu, je potřeba se o ni náležitě starat. Od toho je tu Zahradnictví Král, které nabízí veškeré zahradnické práce. Naši činnost nezaměřujeme pouze na veřejná prostranství, ale i na zahrady u rodinných domků. S naší péčí bude i vaše zahrada vypadat skvostně.

Král - zahradnické práce s.r.o., Praha: realizace zahrad

Údržba parků i realizace zahrad už od roku 1992  

Aby vypadaly veřejné parky dobře za každého ročního období, potřebují náležitou péči. Od toho tu je pražská společnost Zahradnictví Král a s ní i údržba zeleně. Staráme se o úpravu parků a dáváme jim finální podobu. Naše služby začínají už samotným sázením. Zajišťujeme výsadbu různých stromů, keřů, trvalek i letniček. Rostliny dále hnojíme, pískujeme, zbavujeme plevelu a pečujeme o jejich vzhled. Kromě toho tvarujeme živé ploty, hrabeme listí a sekáme trávníky i v náročném terénu. Ať už si vzpomenete na jakoukoliv činnost, my ji umíme!    

Naším sídlem je Praha, přijedeme za vámi ale kamkoliv

Kromě péče o stromy a květiny se staráme i o bezpečný průchod parkem v létě i v zimě. Spravujeme poničené cesty, udržujeme na nich pořádek a v zimě se staráme o jejich schůdnost. Mimo to se zabýváme i některými těžšími činnostmi jako je – kácení a řezání stromů a keřů, odstraňování pařezů, drcení dřevní hmoty, likvidace zbytkové biomasy nebo doplnění a výměna písku na dětském pískovišti. Naše služby zahrnují i poradenství a konzultace v tomto oboru.

Realizace zahrad zajišťujeme rychle a bez zbytečného čekání

Údržba zeleně a parků není jediná věc, kterou máme v režii. Mezi naše klienty patří i soukromé osoby, kterým navrhujeme zahradu. Máte jasnou představu, co na vaší vysněné zahradě chcete, ale nejste schopní posunout nápad dál? Pak se svěřte do rukou odborníků. Zahradnictví Král má sehraný tým, který nevzhlednou plochu před vaším domem v mžiku promění v nádhernou oázu klidu a odpočinku. Navrhneme, kudy mají vést zahradní cestičky, kde je nejlepší místo pro posezení a kam umístit stromy, aby vám v budoucnu nestínily. Přidejte se k našim spokojeným klientům a pořiďte si konečně vaši zahradu snů.

Ptáte se, proč si pro realizace zahrad vybrat právě společnost Zahradnictví Král? Předkládáme vám několik pádných důvodů.

  • staráme se o veřejné prostory, kde tráví volný čas spousta lidí
  • realizujeme zahrady podle individuálních přání klientů
  • zahradnické práce vykonáváme poctivě
  • dodržujeme termíny a je na nás spolehnutí
  • našim zákazníkům se snažíme vždy vyhovět

Dokončili jste rodinný dům, ale na projektování zahrady už vám nezbývají síly? Pak si pro práci najměte odborníka. Nabízíme vám realizace zahrad u rodinných domů i osázení veřejných parků. Udělejte prostor kolem vás hezčí – pomůže vám s tím Zahradnictví Král. Najdete nás v Praze.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zahradnictvikral.cz

Vydáno 25.03.2015
196 Zhlédnutí
Topováno 15.08.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Údržba zeleně od kácení stromů, přes výsadbu až po hnojení

Údržba zeleně od kácení stromů, přes výsadbu až po hnojení
Údržba zeleně je důležitá během celého roku, její pravý čas však přichází právě teď, v období jara. Všechny rostliny je třeba připravit, aby během zeleného období dělaly svým majitelům jen a jen radost. Pokud vám údržba zeleně nic neříká či na její obstarání nemáte potřebné vybavení, obraťte se ...

Profesionální péči o zeleň a zahradu zajistí společnost Král – Zahradnické práce

Profesionální péči o zeleň a zahradu zajistí společnost Král – Zahradnické práce
Užívejte si naplno krásu vaší zahrady díky službám firmy Král – Zahradnické práce s.r.o. z Prahy. Poskytujeme nejrůznější zahradnické práce, naším cílem je údržba a dokonalá péče o zeleň i péče o stromy v soukromých zahradách i veřejných parcích. Disponujeme moderními technickými prostředky a díky ...

Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5
Profesionální péče o zeleň s sebou přináší nejen samotnou výsadbu zeleně, ale také odstraňování nepotřebného. Platí to například při kácení stromů, kde je potřebné dodržet veškeré postupy a také bezpečnost. Při rizikovém i běžném kácení stromů se proto obraťte na firmu Král – zahradnické práce ...

Postaráme se o veškeré zahradnické práce a zajistíme i celoroční údržbu zeleně

Postaráme se o veškeré zahradnické práce a zajistíme i celoroční údržbu zeleně
Zahradnictví Král už je sice zavřené, ale pořád vám nabízí své služby, které zahrnují zahradnické práce a celoroční údržbu zeleně. Aby byla vaše zahrada, trávník či park jako ze škatulky, stačí zavolat Královy profesionální zahradníky. Ti vědí, jak na to.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Král - zahradnické práce s.r.o. Údržba zeleně Praha 5
WEBOVÁ STRÁNKA
Král - zahradnické práce s.r.o.
www.zahradnictvikral.cz
Adresa

Adresa

Kolovečská 1938/2
Praha 5 - Stodůlky 155 00

kral@zahradnictvikral.cz
+420 602 619 816


Najdete nás také zde:

ARES
captcha