Podvojné účetnictví už nebude jednou velkou neznámou

Dobře vedenou firmu nereprezentují jen obchodní úspěchy, měla by mít v pořádku také všechny dokumenty a rozumět si s účetními záležitostmi. Český daňový systém se však bohužel řadí k těm nejsložitějším v Evropě a proto si s ním často nevíme rady. Není tak ničím výjimečným vyhledat pomoc odborníků. Služeb tohoto typu využívají nejen živnostníci, ale také větší společnosti, které chtějí zamezit nedostatkům ve svém účetnictví. Pokud i vy nevíte kudy kam, pomoci vám může účetní firma A. G. Marcount z Prahy, která se daním a účetnictví věnuje již dvacet let.

Podvojné účetnictví, Praha

Vyplnit správně všechny formuláře není jednoduché

Vést účetnictví podle předpisů není snadnou disciplínou. V českém daňovém systému na vás číhá mnoho nástrah, ve kterých byste však měli mít jasno – kdy a jaké daně máte platit, které položky je možné si odečíst a ulehčit tak své firmě, které si naopak odečíst nemůžete. I vyplnit samotné daňové přiznání může pro některé z nás být malá maturita. Pokud se však takovýchto zkoušek bojíte a nechcete nic podcenit, nejjednodušším způsobem je obrátit se na účetní firmu A. G. Marcount, která se může stát spolehlivým tahounem vašeho účetního tandemu. O tom svědčí i desítky spokojených klientů, kteří se k firmě A. G. Marcount s otázkami na daňové poradenství vracejí.

Není daň jako daň

Nejen, že by měla být v pořádku daňová evidence vaší firmy. Existují různé druhy daní, se kterými nemáme každý den tu čest se dostat do kontaktu, ovšem platit ji musíme. Společnost A. G. Marcount vám pomůže i s takovými záležitostmi, jako je silniční daň. Pokud vy nebo vaše firma používá k podnikání či výdělečné činnosti auto, jste ze zákona povinni zaplatit za něj tento druh daně. Ale platíte ji jen za ty měsíce, ve kterých jste auto pro samostatnou činnost použili. Že jste o tomto aspektu neměli ani tušení? Nejen proto vám doporučujeme kontaktovat odborníky ve svém oboru, kteří vaše účetnictví povedou bez jakýchkoli chyb a zaváhání.

S našimi službami ustojíte i daňové kontroly

Účetnictví si poctivě vedete, soustředíte se na svou práci a budujete prosperující firmu, která nabízí kvalitní služby. I přesto vás mohou zastihnout daňové kontroly, které vám na klidu jistě nepřidají. Ani v takovém případě se nemusíte bát, že na vše zůstanete sami. Účetnictví A. G. Marcount je ochotné zastoupit vás i při jednání s úřady, abyste se mohli soustředit v klidu na provoz firmy. Pokud vám daňová evidence nedává spát a potýkáte se s některým z problémů, neváhejte A. G. Marcount kontaktovat. Zaměstnanci této flexibilní a spolehlivé firmy jsou připraveni pomoci i vám.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ucetnictvimarcount.cz

Vydáno 31.03.2015
387 Zhlédnutí
Topováno 20.08.2015
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Agentura Marcount, s.r.o. Účetní a daňová kancelář Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Agentura Marcount, s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Pod Lipami 16/2006
Praha 3 130 00

info@ucetnictvimarcount.cz
+420 605 402 189


Najdete nás také zde:

ARES
captcha