Autobusová vnitrostátní a mezinárodní doprava na zápasy i turnaje

Josef Ševčík - Autobusová doprava

Autobusová vnitrostátní a mezinárodní doprava na zápasy i turnaje

Mezinárodní autobusová doprava: Dopřejte si při cestování maximální komfort

Cestujete často na dlouhé vzdálenosti a využíváte k přepravě autobus? Pak určitě víte, jak vám může komfortní vůz náročnou cestu ulehčit. Vybaví se vám při vzpomínce na poslední cestu nepohodlné sedačky, úzký prostor na nohy a horko? Pokud se chcete takovému cestování vyhnout a jízdu autobusem si maximálně užít, vsaďte při svých cestách na spolehlivého dopravce. S námi nepohodlnou cestu nezažijete! Mezinárodní a vnitrostátní autobusová doprava s Josefem Ševčíkem bude bezstarostná a vy si tak cestování maximálně užijete!

Josef Ševčík, Ostrava: mezinárodní autobusová doprava, vnitrostátní autobusová doprava

Mezinárodní autobusová doprava? Jedině s autobusem roku 2012

Už jste někdy cestovali autobusem, který byl vyhlášený jako vůz roku? Mezinárodní a vnitrostátní autobusová doprava Josefa Ševčíka tohle nabízí! A jakže takový autobus roku vypadá? Jedná se autobus VDL FUTURA, který před dvěma lety vybrala mezinárodní porota složená z 19 světových novinářů. Celá soutěž se konala v Norsku a vůz obstál v řadě několika dalších vozidel od předních světových výrobců. Autobus disponuje sedadly až pro 57 osob, samozřejmostí je klimatizace celého vozu, bezpečnostní pásy pro větší pohodlí pasažérů, toaleta a DVD projekce. Cestujícím jsou také dostupné teplé i studené nápoje během celé jízdy. Maximální pohodlí nabízí i naše další vozy, pro své cesty vybírejte například z těchto:
•BOVA – FUTURA I. - počet míst: 51
•ISUZU: počet míst: 30
•IVECO DAILY – počet míst: 19 + 5
•PEUGEOT BOXER – počet míst: 8

Josef Ševčík - Autobusová doprava


Josef Ševčík přináší konec nepohodlnému cestování

Při cestování je pro nás hlavním měřítkem kvality spokojenost klientů. Mezinárodní autobusová doprava, to je pro nás především kvalitní vozový park. Veškeré naše autobusy jsou značky VDL, dříve známé jako BOVA. U větších autobusů je samozřejmostí toaleta, kterou mohou pasažéři využívat během celé jízdy. Svou bezpečnost si mohou cestující zajistit bezpečnostními pásy, které náleží ke každému sedadlu. Máte při cestování největší problém s malým prostorem? U nás jsou sedadla polohovatelná, cestovat se vám tedy bude snadno. Samozřejmostí je také tažné zařízení a za autobus též můžeme připojit ski box. Hory, moře nebo voda? S námi zvládnete dovolenou kdekoliv.


Nadšení k práci? To je podmínka kvality

Co je potřeba k tomu, aby byla práce odváděna kvalitně? Je to nadšení pro povolání. Mezinárodní autobusová doprava Josefa Ševčíka byla založena už v roce 1990, o radost z práce se s vámi tedy dělíme už téměř 25 let. Vnitrostátní autobusová doprava byla nejprve provozována na lokální úrovni, ale dnes už Josef Ševčík disponuje promyšleným dispečinkem a kvalitním technickým zázemím pro všechny autobusy.

Mezinárodní autobusová doprava


Zájezd nebo transport na letiště? Vnitrostátní autobusová doprava zahrnuje vše

Ať už se potřebujete dopravit k moři, pořádáte školní výlet nebo zajišťujete krátkou přepravu pro klienty či vlastní zaměstnance, vsaďte na Josefa Ševčíka. Mezinárodní autobusová doprava s námi bude pohodová a klidná. Díky našim prvotřídním vozům můžeme tvrdit, že máme nejlepší technické zázemí v regionu, vyzkoušejte nás také!


Více informací naleznete na našich stránkách  http://adsevcik.cz

Vydáno 31.03.2015
476 Zhlédnutí
Topováno 15.01.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Autobusová doprava s tradicí pro malé skupiny i cestovní kanceláře

Autobusová doprava s tradicí pro malé skupiny i cestovní kanceláře
Chystáte se na výlet, dovolenou nebo zápas se svým sportovním klubem? Potřebujete dopravit větší počet lidí spolehlivě, rychle a levně na místo určení? Společnost AUTODOPRAVA Josef Ševčík je tu přesně pro vás. Autobusová doprava je totiž naším oborem již od roku 1991. Bezpečně a v naprostém ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Josef Ševčík - Autobusová doprava
WEBOVÁ STRÁNKA
Josef Ševčík - Autobusová doprava
adsevcik.cz
Adresa

Adresa

Místecká 918
Paskov 739 32

autodopravajs@email.cz
+420 558 431 457


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha