NOVAPAX CZ – mezinárodní odborník na laserové svařování

NOVAPAX CZ s.r.o. Opracování povrchů Praha

NOVAPAX CZ – mezinárodní odborník na laserové svařování

NOVAPAX CZ s.r.o.
Opracování povrchů Praha
NOVAPAX CZ – mezinárodní odborník na laserové svařování

Svařování je potřeba téměř v každém oboru lehkého i těžkého průmyslu. Hledáte odborníka na laserové navařování, který vždy odvede kvalitní práci? Pak je tu pro vás společnost NOVAPAX CZ. Kromě samotného svařování se věnujeme i odbornému poradenství. Našim klientům navíc poskytujeme pozáruční servis na zakoupené stroje.

Laserové svařování, laserové gravírování, laserové gravírování - Praha

Nejen Praha, ale i Kuřim je naším pracovištěm

Firma NOVAPAX CZ  vám nabízí kvalitní svařovací stroje už od roku 1996. Spolupracujeme navíc s německou firmou NOVAPAX Kunststofftechnik GmbH, která je naší mateřskou společností. Výhradní zastoupení pro leštění a broušení kovů máme ve firmě Botzian & Kirch GmbH. Dále také ve společnosti OR Lasertechnologie GmbH, kde poskytujeme laserové svařování s výkonem od 100W do 4kW.

Navařování i svařování má nekonečně mnoho použití

Laserové navařování se používá při opravách lisovacích nástrojů a při změnách ve výrobě forem. Jeho skvělou vlastností jsou minimální teplotní změny, nulové rozměrové deformace a zachování potřebné tvrdosti. Zaměřujeme se na navařování rozličných ploch, ostrých rohů i střižných hran.  Specializujeme se na opravu ocelí, hliníkových slitin, ampcoloye nebo mědi.

Laserové gravírování uzpůsobíme přáním klienta

Zabýváme se 2D i 3D značením forem, razidel, razníků i reklamních předmětů. A jak funguje laserové gravírování? Při dopadu záření na povrch vznikne obrazec podle předlohy. Tloušťka odpařené vrstvy je pouze v řádu mikrometrů, na značeném materiálu nevzniká napětí a na předmětu se netvoří deformace. Kromě samotného gravírování dodáváme i gravírovací lasery. Vše na základě přání zákazníka.

Stroje na laserové svařování slaví úspěch i v Maďarsku a na Slovensku

Kromě samotného svařování se věnujeme i prodeji svařovacích laserových strojů. Naším dodavatelem je německý výrobce OR Lasertechnologie GmbH, který je známý kvalitou a precizností při výrobě.  Jeho stroje se těší oblibě nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Maďarsku. Svědčí o tom fakt, že v roce 2012 jsme spolu s našimi klienty oslavili padesáté dodání laseru. V roce 2014 jsme uvedli na náš trh novinku firmy OR Lasertechnologie GmbH – diodový laser o výkonu 120, 160, 200 a 300 Wattů.  Na veškeré prodané stroje poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme velké množství svařovacích strojů. Z naší nabídky pro vás na ukázku vybíráme následující:

  • EVO Mobile DIODELINE laser
  • EVO DIODELINE laser
  • EVO Mobile laser
  • LRS EVO laser
  • HTS Mobile laser
  • ECO laser
  • Laser CAB

Chcete si zakoupit přístroj na svařování a nevíte jaký? Nebo už přístroj máte, ale nejste si jistí jeho použitím? Se vším vám pomůže společnost NOVAPAX CZ. Věnujeme se nejen prodeji, ale i zaškolování práce na strojích. Vaše zaměstnance naučíme jak laserově navařovat, leštit až do zrcadlových lesků nebo techniku TIG mikronavařování. Na veškeré stroje navíc poskytujeme prvotřídní a spolehlivý záruční i pozáruční servis. Najdete nás v Praze a v Kuřimi. Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.novapaxcz.eu

FIREMNÍ ČLÁNKY


TIG mikronavařování Praha

TIG mikronavařování Praha

Kvalitní firmu v oblasti strojírenství, aby jeden pohledal. Ovšem to neplatí v případě společnosti NOVAPAX CZ s.r.o., která se pyšní moderním zařízením a speciální technologií pro mikronavařování. Firma dlouhodobě dodává na trh opakovatelný systém pro leštění, lapování nástrojů a forem.

Vydáno 17.03.2018
Leštění, navařování, gravírování a vždy něco navíc

Leštění, navařování, gravírování a vždy něco navíc

Důležitou součástí úspěchu průmyslových odvětví je spolupráce s profesionály. Vysoká odbornost dává jistotu, že získáte kvalitu, spolehlivost a dokonalý servis. Přesně tak se dá definovat i společnost NOVAPAX CZ s.r.o. se sídlem v Praze a provozovnou v Kuřimi, která je odborníkem na laserové navařování, leštění i gravírování.

Vydáno 30.05.2017
NOVAPAX CZ: Systémy pro leštění, lapování, broušení a laserové svařování

NOVAPAX CZ: Systémy pro leštění, lapování, broušení a laserové svařování

Společnost NOVAPAX CZ prodává nejen systém pro leštění, lapování nástrojů a forem, ale také je výhradním zastupitelem společností NOVAPAX Kunststofftechnik GmbH, Botzian & Kirch GmbH a OR Lasertechnologie GmbH, dodávajícím veškeré příslušenství pro leštění, lapování a broušení kovů, laserové navařování i svařování. Veškeré techniky dokončování, opracování povrchů a navařování provádí pracovníci společnosti NOVAPAX CZ na zakázku a také své znalosti a dovednosti předávají dalším na specializovaných kurzech v Kuřimi.

Vydáno 27.03.2014
Školení leštění a laserového navařování na svých přístrojích nabízí NOVAPAX CZ

Školení leštění a laserového navařování na svých přístrojích nabízí NOVAPAX CZ

Nástroje pro leštění, broušení kovů, laserové navařování a svařování na český trh dodává společnost NOVAPAX CZ. Kromě toho pořádá specializované leštící a navářecí kurzy v Kuřimi, kde vyučuje všechny tyto techniky dokončování, opracování povrchů a navařování.

Vydáno 10.02.2016Vydáno 31.03.2015
256 Zhlédnutí
Topováno 19.11.2019

Lasery navařovací, gravírovací, mikronavařovací TIG přístroje

Lasery navařovací, gravírovací, mikronavařovací TIG přístroje

Navařovací lasery a mikronavařovací TIG přístroje na opravu forem, gravírovací lasery

Prodej přístrojů pro leštění , broušení a pískování nástrojů

Prodej přístrojů pro leštění , broušení a pískování nástrojů

Prodej přístrojů pro leštění, broušení a pískování nástrojů, nářadí a forem

Mikronavařování a laserové gravírování a popisování

Mikronavařování a laserové gravírování a popisování

Služby v oblasti TIG mikronavařování a laserového gravírování a popisování