Prodej návarových drátů Praha

NOVAPAX CZ s.r.o. Opracování povrchů Praha

Prodej návarových drátů Praha

NOVAPAX CZ – mezinárodní odborník na laserové svařování

Svařování je potřeba téměř v každém oboru lehkého i těžkého průmyslu. Hledáte odborníka na laserové navařování, který vždy odvede kvalitní práci? Pak je tu pro vás společnost NOVAPAX CZ. Kromě samotného svařování se věnujeme i odbornému poradenství. Našim klientům navíc poskytujeme pozáruční servis na zakoupené stroje.

Laserové svařování, laserové gravírování, laserové gravírování - Praha

Nejen Praha, ale i Kuřim je naším pracovištěm

Firma NOVAPAX CZ vám nabízí kvalitní svařovací stroje už od roku 1996. Spolupracujeme navíc s německou firmou NOVAPAX Kunststofftechnik GmbH, která je naší mateřskou společností. Výhradní zastoupení pro leštění a broušení kovů máme ve firmě Botzian & Kirch GmbH. Dále také ve společnosti OR Lasertechnologie GmbH, kde poskytujeme laserové svařování s výkonem od 100W do 4kW.


Navařování i svařování má nekonečně mnoho použití

Laserové navařování se používá při opravách lisovacích nástrojů a při změnách ve výrobě forem. Jeho skvělou vlastností jsou minimální teplotní změny, nulové rozměrové deformace a zachování potřebné tvrdosti. Zaměřujeme se na navařování rozličných ploch, ostrých rohů i střižných hran. Specializujeme se na opravu ocelí, hliníkových slitin, ampcoloye nebo mědi.

Kvalitní svařovací stroje


Laserové gravírování uzpůsobíme přáním klienta

Zabýváme se 2D i 3D značením forem, razidel, razníků i reklamních předmětů. A jak funguje laserové gravírování? Při dopadu záření na povrch vznikne obrazec podle předlohy. Tloušťka odpařené vrstvy je pouze v řádu mikrometrů, na značeném materiálu nevzniká napětí a na předmětu se netvoří deformace. Kromě samotného gravírování dodáváme i gravírovací lasery. Vše na základě přání zákazníka.


Stroje na laserové svařování slaví úspěch i v Maďarsku a na Slovensku

Kromě samotného svařování se věnujeme i prodeji svařovacích laserových strojů. Naším dodavatelem je německý výrobce OR Lasertechnologie GmbH, který je známý kvalitou a precizností při výrobě. Jeho stroje se těší oblibě nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Maďarsku. Svědčí o tom fakt, že v roce 2012 jsme spolu s našimi klienty oslavili padesáté dodání laseru. V roce 2014 jsme uvedli na náš trh novinku firmy OR Lasertechnologie GmbH – diodový laser o výkonu 120, 160, 200 a 300 Wattů. Na veškeré prodané stroje poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme velké množství svařovacích strojů. Z naší nabídky pro vás na ukázku vybíráme následující:

EVO Mobile DIODELINE laser
EVO DIODELINE laser
EVO Mobile laser
LRS EVO laser
HTS Mobile laser
ECO laser
Laser CAB
Chcete si zakoupit přístroj na svařování a nevíte jaký? Nebo už přístroj máte, ale nejste si jistí jeho použitím? Se vším vám pomůže společnost NOVAPAX CZ. Věnujeme se nejen prodeji, ale i zaškolování práce na strojích. Vaše zaměstnance naučíme jak laserově navařovat, leštit až do zrcadlových lesků nebo techniku TIG mikronavařování. Na veškeré stroje navíc poskytujeme prvotřídní a spolehlivý záruční i pozáruční servis. Najdete nás v Praze a v Kuřimi. Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Prodej svařovacích laserových strojů


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.novapaxcz.eu

Vydáno 31.03.2015
289 Zhlédnutí
Topováno 27.05.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

TIG mikronavařování Praha

TIG mikronavařování Praha
Kvalitní firmu v oblasti strojírenství, aby jeden pohledal. Ovšem to neplatí v případě společnosti NOVAPAX CZ s.r.o., která se pyšní moderním zařízením a speciální technologií pro mikronavařování. Firma dlouhodobě dodává na trh opakovatelný systém pro leštění, lapování nástrojů a forem.

Leštění, navařování, gravírování a vždy něco navíc

Leštění, navařování, gravírování a vždy něco navíc
Důležitou součástí úspěchu průmyslových odvětví je spolupráce s profesionály. Vysoká odbornost dává jistotu, že získáte kvalitu, spolehlivost a dokonalý servis. Přesně tak se dá definovat i společnost NOVAPAX CZ s.r.o. se sídlem v Praze a provozovnou v Kuřimi, která je odborníkem na laserové ...

NOVAPAX CZ: Systémy pro leštění, lapování, broušení a laserové svařování

NOVAPAX CZ: Systémy pro leštění, lapování, broušení a laserové svařování
Společnost NOVAPAX CZ prodává nejen systém pro leštění, lapování nástrojů a forem, ale také je výhradním zastupitelem společností NOVAPAX Kunststofftechnik GmbH, Botzian & Kirch GmbH a OR Lasertechnologie GmbH, dodávajícím veškeré příslušenství pro leštění, lapování a broušení kovů, laserové ...

Školení leštění a laserového navařování na svých přístrojích nabízí NOVAPAX CZ

Školení leštění a laserového navařování na svých přístrojích nabízí NOVAPAX CZ
Nástroje pro leštění, broušení kovů, laserové navařování a svařování na český trh dodává společnost NOVAPAX CZ. Kromě toho pořádá specializované leštící a navářecí kurzy v Kuřimi, kde vyučuje všechny tyto techniky dokončování, opracování povrchů a navařování.
PODSTRÁNKY

Lasery navařovací, gravírovací, mikronavařovací TIG přístroje

Lasery navařovací, gravírovací, mikronavařovací TIG přístroje
Navařovací lasery a mikronavařovací TIG přístroje na opravu forem, gravírovací lasery

Prodej přístrojů pro leštění , broušení a pískování nástrojů

Prodej přístrojů pro leštění , broušení a pískování nástrojů
Prodej přístrojů pro leštění, broušení a pískování nástrojů, nářadí a forem

Mikronavařování a laserové gravírování a popisování

Mikronavařování a laserové gravírování a popisování
Služby v oblasti TIG mikronavařování a laserového gravírování a popisování
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NOVAPAX CZ s.r.o. Opracování povrchů Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
NOVAPAX CZ s.r.o.
www.novapaxcz.eu
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Naše služby
Adresa

Adresa

Na Jarově 2424/2
Praha 3 - Žižkov 130 00

info@novapaxcz.eu
+420 774 709 670


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha