Polygrafická výroba nabízí návrh i zhotovení originálních obalových materiálů

Co vás zaujme na výrobku jako první? Jeho chuť, vůně, tvar nebo vzhled? Těžko. Jako první si totiž vždy všímáme obalu. Právě vhodně zvolený obal výrobku tak může podpořit jeho dobrý prodej a prezentaci. Ať už tak prodáte potraviny, dárkové předměty nebo cokoli jiného, obal výrobku nesmíte podcenit. Přesně proto je tu společnost Martin Peroutka, jednička v oboru polygrafické výroby, grafiky a tisku. Navrhneme a vyrobíme vám obalové materiály všeho druhu, které budou funkční a zároveň zaujmou na první pohled.

Polygrafická výroba, grafické studio, tiskárna, obalové materiály

Polygrafická výroba je naším oborem již od roku 1991

Polygrafická výroba, to je dynamické a stále se vyvíjející odvětví, ve kterém hrají roli kvalitní technologie, nápady ale také zkušenosti. To vše najdete ve společnosti Martin Peroutka. Polygrafická výroba je v centru našeho zájmu již od roku 1991. Za léta působení v oboru jsme se tak stali jedním z největších poskytovatelů polygrafické výroby v České republice. Co je naší hlavní výhodou? Především komplexní služby. K dispozici vám je naše grafické studio, kde vám zkušení designéři zhotoví návrh přesně na míru, tiskárna plná moderních technologií, ale i spolehlivý systém expedice. Jsme vám tak k dispozici po celou dobu výroby a vy můžete mít vše plně pod kontrolu.

Grafické studio – místo plné nápadů

Obalové materiály všeho druhu mají jedno společné. Jejich tvorba začíná návrhem. A právě o ten se postará naše grafické studio. Zkušení grafici vytvoří návrh přesně dle vašich požadavků. Také v případě, že máte o podobě obalu pouze hrubé představy, je vám naše grafické studio k dispozici. Rádi vám poradíme, jaký styl obalu se k danému výrobku hodí, vyhovíme ale i vašim požadavkům na cenu, použitý materiál či tisk. Stačí říct, jak má obal vypadat a my vaši představu zrealizujeme.

Tiskárna nabízí celou řadu možností

Poté, co grafické studio odvede svoji práci, přichází na řadu naše tiskárna. Ve společnosti Martin Peroutka víme, že právě výběr té správné technologie tisku je při výrobě obalových materiálů zásadní. Naše tiskárna vám proto nabízí hned několik variant tisku. K dispozici jsou vám moderní flexografické technologie, ofsetový či rotační tisk, ale i klasická digitální tiskárna. Polygrafická výroba se tak přesně uzpůsobí potřebám a možnostem výrobku tak, aby byl výsledek perfektní.

Originální obalové materiály podpoří prodej vašeho výrobku

Polygrafická výroba ve společnosti Martin Peroutka je založena na kvalitě, spolehlivosti a v neposlední řadě také široké škále produktů. Víme totiž, že každý výrobek si žádá něco zcela jiného a nabízíme vám obalové materiály nejrůznějších tvarů a velikostí. Na míru si tak můžete nechat vyrobit samolepící štítky, víčka, smršťovací rukávy i další obalové materiály, které využijete napříč obory. 

 

Chcete, aby se váš výrobek skutečně dobře prodával? Navštivte naše internetové stránky a nechte si vyrobit obalové materiály na míru. Polygrafická výroba společnosti Martin Peroutka vám umožní realizovat jakýkoli nápad.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.peroutka.cz

Vydáno 01.04.2015
163 Zhlédnutí
Topováno 09.08.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Tiskárna Martin Peroutka
WEBOVÁ STRÁNKA
Tiskárna Martin Peroutka
www.peroutka.cz
Adresa

Adresa

Třinecká 674
Buštěhrad 273 43

info@peroutka.cz
+420 312 250 011


Najdete nás také zde:

ARES
captcha