Kovošrot si se zbytečným odpadem ekologicky poradí

Ke svému každodennímu životu využíváme velké množství prostředků. Kuchyňský robot nám každé ráno připraví skvělou snídaní, auto nás odveze do práce a za odměnu si večer dáme vychlazené pivo, které je v láhvi nejen kvůli trvanlivosti pevně uzavřeno kovovým víčkem. Každá z těchto věcí má v okamžik používání jasný úkol a své poslání. Ale robot i auto po nějaké době doslouží a vršek od piva ztrácí svůj význam v momentě, kdy si pivo otevřeme a vršek zahodíme. Tímto způsobem kolem nás vzniká velká spousta odpadu, který je třeba zpracovávat. Spousta z nás si již zvykla na třídění základního odpadu jako je plast, papír nebo sklo, kovové odpady však musíme nasměrovat do kovošrotu. Pokud se potřebujete již nevyužívané věci zbavit, výkup druhotných surovin zajišťuje Kovošrot Zdeněk Kubík ze Vsetína.

Kovošrot Zděnek Kubík: kovové odpady - výkup

K nám můžete přinést železo, barevný kov, ale i papír

Když se vám doma začne v garáži nebo na zahradě hromadit velké množství už nepoužitelného materiálu, není nic jednoduššího než se ho zbavit. Místo toho, abyste ho však nechali odvést na skládku, zvolte raději kovošrot. Kovové odpady by měly dorazit právě sem, na vyhrazené místo. Navíc na odvozu můžete vydělat nějakou korunu i vy sami. Výkup kovového odpadu provádí Kovošrot Zdeněk Kubík. Cena za výkup se řídí podle aktuální situace na trhu, avšak u železného odpadu se odvíjí také od čistoty, rozměrů nebo tloušťky materiálu. Také byste měli kovy předem protřídit, aby neobsahovaly žádné zdraví škodlivé látky nebo výbušné části, které by mohly při dalším zpracování ohrozit zaměstnance firmy či poškodit životní prostředí nebo způsobit škody na majetku.   

Se samotným tříděním můžete mít trochu práce, ovšem naložit a odvést odpad už sami nemusíte. Kovošrot Zdeněk Kubík má k dispozici vlastní techniku a navíc do třiceti kilometrů vám vše odveze zcela zdarma. Pokud vaše firma bude využívat tyto služby pravidelně, není problém nechat kontejner přistavený dlouhodobě. Společnost Zdeňka Kubíka vám také poradí se zařazením odpadu.

Zlikvidujte váš starý vůz ekologicky

Pokud používáte auto k dopravě každý den, ujedete s ním za rok desetitisíce kilometrů. Bohužel je potom jasné, že jednoho dne definitivně doslouží. Pokud chcete vyřadit vozidlo z registru, musíte ho odevzdat na takovém místě, které je oprávněné provozovat sběr, výkup a využívání autovraků. Na základě toho vám může následně vydat doklad o převzetí auta k likvidaci. Přesně tyto podmínky splňuje Kovošrot Zděnek Kubík, u něhož je ekologická likvidace automobilů na prvním místě. Od roku 2010 provozovna disponuje novými a moderními prostory, které přísné normy ekologické likvidace autovraků splňují.

Likvidace autovraků má své náležitosti, proto společně s vozidlem musíte předložit také váš občanský průkaz a originál technického průkazu. V případě firemních automobilů si s sebou místo občanského průkazu vezměte kopii živnostenského listu nebo výpis z obchodního rejstříku. Po odevzdání auta do Kovošrotu Zdeňka Kubíka vám vydáme bezplatně protokol o převzetí autovraku, který je nutným dokladem při vyřazení auta z registru motorových vozidel. Neváhejte a zavezete vaše nepoužívané auto k nám, kde jej ekologicky zlikvidujeme. 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kovokubik.cz

Vydáno 01.04.2015
196 Zhlédnutí
Topováno 31.03.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kovošrot Kubík s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Kovošrot Kubík s.r.o.
www.kovokubik.cz
Adresa

Adresa

Jasenická 2102
Vsetín 755 01

kovosrot.kubik@seznam.cz
+420 605 544 069


Najdete nás také zde:

ARES
captcha