Domácí kvalitní sýr Montana – jemný ementál ohromí chuťové buňky

Sýr. Snad každý ho má doma v ledničce. Tvoří součást jídelníčku většiny z nás. Mnozí lidé by si bez sýru nedovedli svůj život ani představit. Hodí se k mnoha jídlům a dotváří tak chuť i celkový dojem z nich. Dáváme si ho grilovaný, vařený, pečený, syrový, smažený, uzený, s přílohami i bez nich, a používáme ho i do různých omáček či zálivek. Existuje obrovská spousta druhů sýrů. Lidé se však často bojí poznávat nové věci a zůstávají u základních a tradičních sýrů. A to je škoda, protože svět sýrů nabízí širokou škálu možností a chutí, které by si každý měl alespoň občas dopřát.

Domácí kvalitní sýr Montana – jemný ementál ohromí chuťové buňky

DOMÁCÍ KVALITNÍ SÝR – CESTA KE ZDRAVÍ I SKVĚLÉ CHUTI

Domácí produkty vždycky byly, jsou a budou kvalitnější. Mají sice kratší trvanlivost, ale o to větší jistotu máte, že je produkt čerstvý. Menší trvanlivost je navíc způsobena tím, že v daném výrobku není tolik konzervantů a chemických látek zajišťujících dlouhou životnost. A to je pro tělo jedině dobře. Domácí kvalitní sýry jsou tedy výbornou volbou, a to nejen pro zdraví, ale také díky jejich výborné, čerstvé a přírodní chuti. Pokud chcete vyzkoušet vynikající jemný domácí sýr, můžete sáhnout například po sýru Montana. Jedná se o jemný ementál, čili kvalitní sýr s oky od firmy Moravia Lacto.


MONTANA JEMNÝ EMENTÁL PŘEKVAPÍ A POTĚŠÍ

Mnoho lidí si možná řekne, že na ementálu nic zajímavého není, je to přeci docela běžný sýr. Ale jak je známo, když dva dělají totéž, nemusí z toho být totéž. Ementál Montana je vynikající domácí kvalitní sýr s oky, který je velmi jemný a přitom má výbornou plnou chuť. Obsahuje 45% tuku v sušině a jeho využití je skutečně různorodé. Hodí se jak syrový na pečivo, do salátů, či na různé pomazánky nebo slavnostní mísy, tak i do teplé kuchyně. Existuje spousta receptů, které s ementálem velmi nápaditě a originálně pracují. Ementál patří mezi polotvrdé až tvrdé sýry, které jsou u nás velmi oblíbené. Jemný ementál Montana tedy určitě chytí za srdce každého, kdo má rád čerstvou, jemnou, ale zároveň plnou a výraznou chuť.

Sýr Montana


ZKUŠENOSTI, KVALITA SUROVIN A ČERSTVOST DĚLAJÍ ZE SÝRŮ POCHOUTKY

Při výrobě sýrů je velmi důležité dbát na určité správné postupy, na kvalitu a množství použitých surovin a na další faktory, které zajistí chutný a zdravý výsledek. Na trhu však existuje bohužel mnoho sýrů, které jsou nekvalitní, vyráběné bez snahy a citu a kazí tak všeobecné dobré mínění o sýrech. Jenomže tyto produkty nemají se skutečnými kvalitními sýry mnoho společného. Lidé je ale bohužel stejně jedí, protože třeba neznají nic jiného a myslí si, že tak to má být. V horším případě na sýry zanevřou úplně a pak jim chybí v jídelníčku.


MORAVIA LACTO - VÝROBCE SÝRU MONTANA, KTERÝ VÍ, JAK VYROBIT KVALITNÍ SÝR

Takovýmto stavům se snaží zabránit právě firma Moravia Lacto, od které pochází zmiňovaný jemný ementál Montana. Jedná se o dodavatele kvalitních čerstvých mléčných výrobků vlastnícího řadu certifikátů dokládajících vysokou úroveň výrobků. Spadá pod společnost INTERLACTO, která nejenže vyrábí mlékárenské výrobky, ale poskytuje i odborný servis v oblasti laboratorních vyšetření, celního a veterinárního odbavení či logistiky. Odbornost, zkušenosti a znalosti této firmy jsou tedy obrovské, čemuž odpovídá i úroveň služeb a výsledných produktů.


DALŠÍ SÝRY A MLÉČNÉ VÝROBKY OD VÝROBCE JEMNÉHO EMENTÁLU MONTANA

Kvalitní domácí sýr s oky Montana není samozřejmě jediným skvělým výrobkem, který si můžete od společnosti Moravia Lacto dopřát. Pochutnat si můžete i na řadě dalších sýrů, a to jak na klasických, tak i na kořeněných, uzených, bílých, ochucených, tavených, grilovacích, mazacích, nastrouhaných, plátkových a dalších. Kromě toho firma nabízí i všelijaká mléka, tvarohy, zmrzlinové a ledové tříště, kojeneckou výživu, sušené směsi, másla, pomazánková másla, smetany, zakysané produkty, jogurty a další speciality.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.jimaspol.cz/

Vydáno 01.04.2015
799 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice

Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice
Máte rádi mléčné výrobky? Specialistou na mlékárenské výrobky, uzeniny a masné výrobky je firma JIMA - SPOL, s.r.o., která nově zajišťuje také velkoobchod pro bezlaktózové mléčné výrobky. Alergie na laktózu, která se běžně vyskytuje v mléčných výrobcích, je v dnešní době poměrně rozšířená. Proto ...

JIMA-SPOL představuje novou řadu produktů, nechybí bezlaktózový sýr ani tvaroh

JIMA-SPOL představuje novou řadu produktů, nechybí bezlaktózový sýr ani tvaroh
Alergie jsou v dnešní době čím dál častější. Plno lidí nesnese ořechy nebo lepek. Obvyklá je také intolerance na laktózu obsaženou v mléčných výrobcích. Ta vám však už nemusí bránit v tom, abyste si zase užili jejich chuť - společnost JIMA-SPOL přichází s novou řadou bezlaktózových sýrů a tvarohů, ...

Sýr Herold – poctivý sýr prvotřídní kvality

Sýr Herold – poctivý sýr prvotřídní kvality
Sýry jsou pro spoustu lidé neodmyslitelnou součástí jídelníčku. Nejen že jsou vynikající na chuť, ale dodávají tělu také některé důležité látky, jako například bílkoviny, vápník a řadu dalších prospěšných složek. Sýry je možné konzumovat na mnoho způsobů a jsou velice variabilní. Některé sýry jsou ...

Velkoobchod s mléčnými výrobky a uzeninami české výroby pro Znojmo a okolí

Velkoobchod s mléčnými výrobky a uzeninami české výroby pro Znojmo a okolí
JIMA – SPOL, s.r.o. je součástí skupiny Interlacto a zajišťuje dodávky kvalitních mléčných, uzenářských a lahůdkářských výrobků od prověřených českých výrobců do prodejen a provo-zoven na Znojemsku a v Moravském Krumlově.
PODSTRÁNKY

Mléčné výrobky

Mléčné výrobky
Velkoobchodní prodej mléčných výrobků značek Moravia Lacto, Mlékárna Olešnice, Bohemilk

Uzenářské výrobky

Uzenářské výrobky
Velkoobchodní prodej uzenářských produktů z Masozávodu Krahulčí a Kostelecké uzeniny

Velkoobchod s potravinami

Velkoobchod s potravinami
Zásobování potravinami, velkoobchodní prodejna Cash&Carry, ambulantní prodej uzenin
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Moravia ZNOJMO s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Moravia ZNOJMO s.r.o.
www.moravia-znojmo.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Sortiment
Adresa

Adresa

Evropská 366/55
Znojmo-Oblekovice 671 81

moravia@moraviaznojmo.cz
+420 515 248 990


Najdete nás také zde:

ARES
captcha