Pomozte zaměstnancům zvýšit jejich kvalifikaci, navštivte kurzy pro firmy

Každý z nás se alespoň část svého života vzdělává. Navštěvujeme různé instituce, od základní školy až po školu vysokou. Poté dosáhneme na vytouženou metu a většinou si oddychneme, že už máme školní léta za sebou. I přestože se můžeme pyšnit vysokoškolským titulem, neměli bychom v oblasti vzdělávání usnout na vavřínech. To, že jsme sehnali dobře placenou práci, neznamená, že se dalším studiem není třeba zabývat. Každý obor se mění a vyvíjí, tak jako sama společnost. Ani firmy by situaci neměly podceňovat a investovat do dalšího vzdělávání svých zaměstnanců. V takovém případě můžete využít služeb společnosti SEKURKON, která pro vás vzdělávací semináře sestaví na míru.

Semináře, SEKURKON, s.r.o. semináře, kurzy, konference

Nejen domy, ale i semináře mohou být na klíč

Kurzy pro firmy jsou v dnešní době běžným standardem poskytovaných služeb. Některé společnosti však mohou mít obavy, že objem investovaných peněz nepřinese stejně dobré výsledky. Společnost SEKURKON se agendou vzdělávání zabývá již pětadvacet let a přesně ví, co klienti potřebují. Navíc, nemusíte se přihlásit na seminář, aniž byste mohli ovlivnit jeho obsah. Právě naopak. SEKURKON nabízí semináře na klíč, sestavené přesně podle vašich potřeb a požadavků. Problémem nejsou ani větší konference pro sto až čtyři sta účastníků. Lektoři  kurzů jsou pečlivě vybíráni z řad odborníků nejen z akademické půdy, ale také z praxe z řad tvůrců legislativních norem nebo pracovníků správních orgánů.

Vzdělávejte se v oblasti marketingu, financí nebo třeba strojírenství

Semináře se věnují různým oborům, firma SEKURKON se řídí podle aktuální poptávky a situace na trhu. Využít můžete kurzy z oblastí od IT, řízení obchodu přes právo a finance až po technické obory, jakými jsou stavebnictví nebo strojírenství. SEKURKON se snaží lidem na seminářích předávat především vyšší přidanou hodnotu, aby pro ně absolvování kurzu mělo skutečně smysl. Vzhledem ke stále se měnícímu legislativnímu prostředí v České republice, kdy jsou vydávány nové normy, vyhlášky nebo zákony, je největší zájem o tyto typy kurzů. Z této oblasti jste mohli absolvovat akci věnující se stavebnímu zákonu nebo technickému dozoru stavebníka. Výjimkou u nás nejsou ani jazykové kurzy, které spadají do kategorie semináře na klíč. Momentálně je v nabídce intenzivní nebo roční kurz obchodní ruštiny pro podnikatele.

Jak se na seminář přihlásit?

Název společnosti SEKURKON je složenina z prvních slabik slov, které plně odpovídají oblasti jejího zájmu – semináře, kurzy, konference. Pokud i vy uvažujete o uspořádání semináře nebo konference pro vaši firmu, neváhejte firmu SEKURKON kontaktovat. Na jejich webových stránkách naleznete přehledný kalendář všech pořádaných akcí a jednoduše přes formulář se můžete přihlásit. Pokud byste však měli zájem o vytvoření semináře na klíč, máte jasnou představu o agendě, která by měla být probrána, ozvěte se nám s vašimi požadavky.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sekurkon.cz

Vydáno 01.04.2015
142 Zhlédnutí
Topováno 02.10.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Odborné firemní semináře - vzdělávání pro stavebnictví, energetiku a strojírenství

Odborné firemní semináře - vzdělávání pro stavebnictví, energetiku a strojírenství
Naše společnost Sekurkon pořádá pravidelné vzdělávací semináře pro nejrůznější oblasti – od stavebnictví a strojírenství až po ekonomiku a státní správu. Našimi klienty jsou jak velké společnosti, tak i malé podniky a kromě vypsaných seminářů nabízíme také vzdělávání ušité na míru.

Konference dozorování - nejen pro investory a projektanty staveb

Konference dozorování - nejen pro investory a projektanty staveb
Semináře, kurzy, konference - to je oblast, ve které se skvěle vyzná firma SEKURKON, s.r.o. V oblasti vzdělávání působí již od roku 1990 a konferenci nebo seminář vám připraví klidně i na klíč s kompletními službami. Novinkou pro rok 2018 je konference pro dozorování, která je vhodná nejen pro ...

Chcete ovládat ruský jazyk? Navštivte kurzy ruštiny

Chcete ovládat ruský jazyk? Navštivte kurzy ruštiny
Ruština je jazyk, který se vyplatí znát. Obchodní vztahy s Ruskem jsou na dobré úrovni a je mnoho profesí, kde je potřeba vládnout tímto krásným jazykem. Pracujete v oblasti obchodu a marketingu, financí, výroby nebo práva? Chcete prohloubit své znalosti ruského jazyka, abyste mohli vystupovat ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SEKURKON, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SEKURKON, s.r.o.
www.sekurkon.cz
Adresa

Adresa

Thámova 18
Praha 8 - Karlín 180 00

sekurkon@sekurkon.cz
+420 224 817 994


Najdete nás také zde:

ARES
captcha