Polyuretanové desky jako bezpečné a účinné zateplení domu

Zateplení domu pomocí systému tvrdých polyuretanových stavebních desek je mnohem efektivnější, než třeba známé zateplení fasády polystyrenem či minerální vatou. Tento tepelně izolační systém nabízí ale také mnoho dalších výhod. Stavíte, chystáte se rekonstruovat nebo zkrátka jen hledáte co nejvíce informací o zateplení domů? V tomto článku vám přinášíme několik cenných rad nejen o izolačním systému NEW–THERM system.

Izolačním systému NEW–THERM system

Odzvonilo zateplení polystyrenem?

Tepelně izolační systém fungující na principu tvrdých polyuretanových stavebních desek je jednou z efektivních možností zateplení domu. Mezi jeho jasné výhody patří jeho skvělé tepelně izolační vlastnosti oproti jiným materiálům pro zateplení domů používaných. Vykazuje v tomto směru o polovinu lepší výsledky než polystyren a dokonce až o 60% lepší než minerální vata při stejné tloušťce.

Jak na zateplení domu? Poradíme vám


Zateplení domu by mělo propouštět vodní páru

Izolační systém NEW-THERM system je výborný v tom, že při zateplení umožňuje efektivním způsobem propouštění vodní páry – izolovaný objekt tak může velmi dobře dýchat a nedochází tak ke kumulování a kondenzaci přebytečné vlhkosti, která může být při nevhodném zateplení domu samozřejmě na škodu. Systémové polyuretanové desky také nepřijímají vodu – jsou tedy ideálním způsobem zateplení fasády i v oblasti soklových částí. Také používané lepicí a stěrkové tmely umožňují celkovou prodyšnost systému.


Bezpečnost je při zateplení domu také důležitá

Další výhodou tohoto způsobu zateplení domu je oproti konkurenčním materiálům vysoká odolnost proti mechanickému poškození. Z bezpečnostního hlediska pro případ potenciálního požáru jistě oceníte také fakt, že izolační systém NEW-THERM system je samozhášivý.


U zateplení domu nezapomeňte na vhodnost omítky!

A protože při zateplení domu hraje důležitou roli také estetika celkového provedení, určitě je důležité také zmínit, že při použití daného izolačního systému nedochází díky malé tloušťce izolačního materiálu k významné změně vzhledu budovy. Nemusíte se tak bát často ne úplně zdařile vypadajícího „obalování“ domu přebytečným izolačním materiálem – zateplovací systém na bázi tvrdých polyuretanových stavebních desek příliš mnoho místa nezabere. Nedílnou součástí izolačního systému jsou pak pochopitelně také vhodné systémové omítky NOVALITH a ARMASIL, které jsou stálobarevné, prodyšné a odolávající povětrnostním vlivům.


V Izolinvest víme, jak na izolační systémy a zateplení domu

Specialistou na tyto typy zateplení domů je společnost Izolinvest, která mimo jiné provádí montáže hydroizolace, sádrokartonových konstrukcí, vyrábí pomocné izolační materiály a v neposlední řadě se zabývá také realizací zateplení fasád a budov obecně. V nabídce najdete jak izolační materiály pro zateplení domů prostřednictvím speciálních polyuretanových desek NEW–THERM system, tak třeba kontaktní zateplovací systémy značky STACHEMA CZ – SILCOLORTHERM, ECOLORTHERM a další. Pobočky společnosti Izolinvest najdete ve Zlíně – Tečovicích a na adrese Náměstí Osvoboditelů 3 Praha 5 - Radotín.

Zateplení domu od specializované firmy Izolinvest


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.izolinvest.cz/

Vydáno 02.04.2015
1030 Zhlédnutí
Topováno 09.10.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hydroizolace základů staveb i střech zajistí společnost Izolinvest Zlín

Hydroizolace základů staveb i střech zajistí společnost Izolinvest Zlín
Kvalitní hydroizolace je důležitou součástí každé stavby. Toho si je dobře vědoma firma Izolinvest s.r.o. se sídlem ve Zlíně, která zajišťuje hydroizolace střech i základů staveb. Zabýváme se také prodejem hydroizolačních fólií. Zbavíme vás tak problémů s vlhkostí jakékoliv stavby.

Izolinvest: kvalitní izolace střech, hydroizolace a zemní izolace

Izolinvest: kvalitní izolace střech, hydroizolace a zemní izolace
Chcete mít kvalitně zaizolovanou stavbu? Od toho je tu společnost Izolinvest. Zabýváme se montáží hydroizolace nebo střešní izolace. Dodáváme a montujeme hydroizolační systémy Logicroof, Logicbase, Izofol a Velbit, sami vyrábíme pomocné izolační materiály a provádíme také zateplování budov. ...

Izolujeme střechy, terasy, balkony, základy staveb, bazény a jezírka!

Izolujeme střechy, terasy, balkony, základy staveb, bazény a jezírka!
Když chcete dobře izolované stavby, musíte najít spolehlivou a poctivou Firmu. Firma Izolinvest vám nabízí své profesionální služby i prvotřídní produkty. Dvě věci, které jsou potřebné k tomu, abyste se nemuseli strachovat o kvalitu provedené práce. Dopřejte si klidný spánek a spolupracujte s ...
PODSTRÁNKY

Stavební práce

Stavební práce
Stavební práce, úpravy interiérů v bytové i průmyslové výstavbě Zlínský kraj

Hydroizolace staveb, izolace střech

Hydroizolace staveb, izolace střech
Izolace plochých střech, bazénů, teras na klíč, hydroizolace budov proti vlhkosti

Prodej hydroizolačních folií

Prodej hydroizolačních folií
Hydroizolační fólie střešní, zemní, bazénové, asfaltové hydroizolace
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Izolinvest s.r.o. Stavební izolace Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
Izolinvest s.r.o.
www.izolinvest.cz
Adresa

Adresa

Tečovice 349
Zlín-Malenovice 763 02

info@izolinvest.cz
+420 774 772 300


Najdete nás také zde:

Facebookwww.izolinvest.czARES
captcha