Dezinsekce zajistí dlouhodobou ochranu před hmyzem

Komáři, pavouci, mouchy a další nepříjemný hmyz velmi často znepříjemňují pobyt v domácnostech. Především v letním období je jejich výskyt značný a dokáže výrazně ovlivnit kvalitu spánku i životní úrovně. Odpařovače a přípravky, které jsou k dostání v řetězcích, jsou sice víceméně účinné, ovšem drahé, a fungují jen krátkou dobu a jen na některý hmyz. Věděli jste však, že existuje i možnost profesionálního ošetření vašeho domu, po kterém vás hmyz přestane trápit nadobro?

Naturabor - Pavel Borovanský, Ústí nad Labem: dezinsekce proti komárům, proti pavoukům, proti mouchám

Dezinsekce ochrání před hmyzem na dlouhou dobu

Odpařovače, které jsou běžně k sehnání v obchodech, jsou velmi populární. Vždyť stačí jen zapojit do zásuvky. Problém těchto přípravků však tkví v tom, že nefungují dlouhou dobu a je nutné je stále doplňovat. Největší nevýhodou však je, že účinkují pouze na mouchy a komáry, nikoli na další hmyz jako jsou např. pavouci, vosy, mravenci, asijské berušky, škvoři apod. Také jen stříkat sprej nestačí. Dezinsekce odbornou firmou je oproti tomu profesionální zákrok, spočívající v ošetření stěn ve vašem obydlí. Díky odbornému ošetření bude účinnost dlouhodobá a na ochranu proti hmyzu nebudete již muset myslet. Jde tak o investici, která se vyplatí.

Ošetření proti komárům a všemu hmyzu je šetrné

Jistě teď přemýšlíte nad škodlivostí použitého přípravku vzhledem k jeho účinkům. Nemusíte však mít obavy, jelikož koncentrace přípravku, který se při dezinsekci používá, je tak malá, že ačkoliv působí účinně proti komárům, pavoukům či proti mouchám, nemůže ublížit vám, ale ani vašim dětem či mazlíčkům. Pouze vodní živočichové vyžadují zvláštní péči, při dezinsekci je třeba přikrýt a vypnout vzduchování. Pro vodní organismy je však látka škodlivá jen při samotné aplikaci, po zaschnutí již žádné riziko nehrozí. Dezinsekce proti hmyzu je prováděna tak, aby lidskému i zvířecímu organismu nemohla škodit.

Dezinsekce působí na veškerý hmyz

Možná si pokládáte otázku, vůči jakému hmyzu bude dezinsekce účinná. Ačkoliv je tento profesionální úkon vyžadován nejčastěji při boji proti komárům, účinně funguje proti veškerému hmyzu – proti pavoukům, mouchám, ale i vosám, sršním, mravencům, asijským beruškám, škvorům atd. Mezi profesionály, kteří se dezinsekcí zabývají, patří firma Naturabor, která dezinsekci provádí především v celém Ústeckém kraji, v Praze a okolí a v Mladé Boleslavi a okolí. Na internetových stránkách společnosti www.naturabor.cz pak naleznete další zajímavé informace a doporučení, které budou užitečné pro všechny zájemce o dezinsekci.

Rozsah ochrany proti hmyzu

Pokud jste se rozhodli využít možnosti dezinsekce a zbavit se tak hmyzu dlouhodobě, můžete se rozhodnout pro rozsah aplikace přípravků s ohledem na cílový druh, kterého se chcete zbavit. Možností máte několik. Je možné ošetřit jen některé místnosti, nejčastěji to pak bývají ty, ve kterých se spí. Další možností je ošetření celého bytu. Pokud máte rodinný dům, je možné provést ošetření buď jen ve vnitřních prostorách, nebo lépe také současně s vnějším obvodem domu. Pokud se rozhodnete pro kompletní dezinsekci, celého domu zevnitř i zvenku, vypudíte také všechny zalezlé jedince na jeho fasádě a v blízkém okolí a kolem domu se tak vytvoří na nějakou dobu bariéra, díky které se žádný hmyz nedostane do vašich příbytků. Pokud si chcete v klidu posedět na terase, pergole či jiném venkovním posezení, je samozřejmě možné provést ochranu proti hmyzu také těchto prostor.

Výhody dezinsekce jsou tak zřejmé. Použitím profesionálních přípravků proti hmyzu – proti pavoukům, komárům i mouchám odpadá nutnost doplňovat jednorázové přípravky. Navíc konkrétně firma Naturabor nabízí kompletní profesionální aplikaci, přičemž celou místnost od zakrytí až úklid zajistí sami.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.naturabor.cz

Vydáno 02.04.2015
759 Zhlédnutí
Topováno 02.10.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Naturabor - Pavel Borovanský
WEBOVÁ STRÁNKA
Naturabor - Pavel Borovanský
www.naturabor.cz
Adresa

Adresa

Jana Zajíce 2864/4
Ústí nad Labem 400 03

pavel.borovansky@seznam.cz
+420 608 546 777


Najdete nás také zde:

ARES
captcha