Lázně Lednice na Moravě nabízí bohaté lázeňské procedury, krásné prostředí i zajímavé volnočasové aktivity

Lázeňské procedury jsou skvělé nejen pro odpočinek a relaxaci, často vám mohou pomoci také při léčbě nejrůznějších onemocnění, kloubů a zlepšit váš zdravotní stav. Pokud i vy hledáte místo, kde si můžete odpočinout a zároveň udělat něco pro svoji fyzickou a psychickou kondici, navštivte lázně Lednice na Moravě. Naše lázně v zahradě Evropy vám totiž nabízí jedinečné léčebné koupele, relaxaci, ale i malebné prostředí, spoustu zábavy a nezapomenutelné zážitky. Máme navíc vlastní pramen prospěšné jodobromové vody, jako jediní vám tak nabízíme relaxační bazén s jodobromovu vodou, která vás ohromí svými účinky.

Lázně Lednice na Moravě

Lázně Lednice na Moravě vám nabízí jedinečnou léčbu jodobromovou vodou

Léčba v lázních je u řady pacientů velmi oblíbená. Není divu. Na rozdíl od ordinací lékařů vás zde čeká pouze příjemné prostředí a lázeňské procedury, které si užijete, ale zároveň jsou velmi účinné. Jedna z nejúčinnějších metod, kterou vám lázně Lednice na Moravě nabízí, je léčba jodobromovou vodou. Tento přírodní zázrak má totiž protizánětlivé a dermatologické účinky, účinně ale léči i cévní a neurologická onemocnění a pomáhá také k rychlejšímu vyřešení gynekologických problémů. Jodobromové lázně jsou ale jedinečné také pro pohybové ústrojí, pro léčbu kloubů, páteře, revma i osteoporózy. Léčba v lázních pomocí jodobromové vody je tak vhodná pro pacienty, kteří chtějí příznivě působit na pohybový aparát, jedince s cévními potížemi, ale i ženy, které trpí zánětlivým gynekologickým onemocněním. Lázně na Moravě se navíc pyšní vlastním pramenem kvalitní jodobromové vody, její léčebné účinky si tak můžete vyzkoušet po celý rok.

Lázeňská léčba


Lázně Lednice na Moravě poskytují lázeňské procedury všeho druhu

Lázně Lednice na Moravě ale nenabízí pouze léčbu pomocí jodobromové vody, u nás můžete navštívit nejrůznější lázeňské procedury pro léčbu, ale i odpočinek a relaxaci. K dispozici jsou vám například rozličné koupele. Perličková koupel zajistí dokonalou relaxaci celého těla, suchá uhličitá koupel je výborná pro snížení krevního tlaku, koupel s rašelinovým extraktem nebo přísadová koupel se solí z Mrtvého moře, tymiánem či jalovcem vám zase dopřeje dokonalý odpočinek. Naše lázeňské procedury zahrnují samozřejmě také masáže od klasických masáží, přes lymfomasáže až po speciální indické, čínské či tibetské masážní techniky. Využít můžete ale i fyzioterapeutických cvičení a další služby.

Lázeňské procedury


Lázně na Moravě – léčba, perfektní komfort i mnoho zábavy

Léčba v lázních nemusí být nudná. To dokazuje i nově otevřený hotel ****Spa Resort Lednice. Kromě nejrůznějších lázeňských procedur vám totiž nabízíme řadu možností, jak trávit volný čas. Našim klientům nabízíme například jedinečný relaxační bazén s jodobromovu vodou či infrasaunu. Pro ty, kteří chtějí objevovat krásy Lednicko – Valtického areálu je tu pak půjčovna koloběžek, jízdních kol, ale i možnosti krásných procházek po okolí či prohlídka zámku. Samozřejmostí je pak maximální komfort v podobě útulných pokojů, který vám během léčby v lázních nabízíme. Vybrat si tak můžete jedno či dvoulůžkové pokoje, ale i luxusní apartmány. Také z hlediska občerstvení vám rádi vyjdeme vstříc a připravíme vám tradiční české pokrmy, ale i lehčí jídla či lahodné deserty.

Chcete i vy strávit příjemné lázeňské procedury, nechat se hýčkat a poznat krásy jižní Moravy? Navštivte Lázně Lednice na Moravě a nebudete litovat.

Lázeňská péče


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.lazne-lednice.cz

Vydáno 07.04.2015
690 Zhlédnutí
Topováno 08.08.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Jodobromová koupel – všestranně léčivá procedura

Jodobromová koupel – všestranně léčivá procedura
Lázně jsou pro mnoho lidí velmi oblíbeným místem ke strávení dovolené a k odpočinku. Lázeňské procedury však neslouží pouze k relaxaci, ale napomáhají také při léčbě a regeneraci těla. V současné době u nás díky narůstající oblíbenosti lázeňských procedur existuje spousta míst, kde si je lidé mohou ...

Přišla naše klientela, aby záda nebolela. Snažíme se pomáhat, lidi z bolesti dostávat. Bolest byla zatvrzelá, avšak nakonec úplně odezněla.

Přišla naše klientela, aby záda nebolela. Snažíme se pomáhat, lidi z bolesti dostávat. Bolest byla zatvrzelá, avšak nakonec úplně odezněla.
Obec Lednice získala lázeňský statut až v roce 2009, takže se jedná o nejmladší lázeňské středisko. Základem léčebných zdrojů, které zde velice rádi uvítáte, je jodobromová voda, která je jednou z nejkvalitnějších v Evropě.

Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě

Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě
****Spa Resort Lednice jsou vyhledávaným lázeňským centrem. Kromě unikátních léčebných procedur jsou pro návštěvníky velmi atraktivní také svou polohou v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Ovšem nejen léčebné pobyty a výlety do okolí lákají do resortu návštěvníky. ****Spa Resort Lednice se ...

Spa Resort Lednice**** představuje nové a luxusní lázně, které přináší výjimečné procedury a masáže

Spa Resort Lednice**** představuje nové a luxusní lázně, které přináší výjimečné procedury a masáže
Moderní a velice elegantní jsou tyto nejmladší lázně. Ptáte se proč nejmladší? Je to z toho důvodu, že tato oblast byla vyhlášená za lázeňskou až poměrně nedávno. Konkrétně teprve v roce 2009 získala obec Lednice lázeňský statut. O to více je však toto místo půvabnější a také v mnohých ohledech ...
PODSTRÁNKY

Léčebné a lázeňské pobyty

Léčebné a lázeňské pobyty
Léčebné a lázeňské pobyty v Spa Resortu Lednice, poblíž Lednicko-valtického areálu

Jodobromová mořská voda

Jodobromová mořská voda
Jodobromová mořská voda – blahodárný léčivý zdroj ve Spa Resort Lednice

Léčebné procedury a lázeňská léčba

Léčebné procedury a lázeňská léčba
Léčebné procedury ve Spa Resort Lednice, léčba nejrůznějších zdravotních obtíží
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Spa Resort Lednice**** Léčebné pobyty v lázních
WEBOVÁ STRÁNKA
Spa Resort Lednice****
www.lazne-lednice.cz
Adresa

Adresa

Břeclavská 781
Lednice na Moravě 691 44

balneo@lazne-lednice.cz
+420 734 200 222


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha