Důstojné poslední rozloučení zorganizuje pohřebnictví Memory In Memory

Ač si to nechceme přiznávat, smrt je stejně jako narození součástí našich každodenních životů. I když se na tyto situace snažíme sebevíce připravit, odchod blízkého člověka nikdy není jednoduchý. Stojí nás to většinou hodně psychických i fyzických sil, které musíme vynaložit při přípravě důstojného posledního rozloučení. Máte však také možnost nechat vyřízení všech potřebných záležitostí na pohřební službě. Pohřby zařizuje v Ústí nad Labem a jeho širokém okolí Memory In Memory, která provozuje Nové krematorium. Pohřebnictví zařídí i kamenické práce.

Memory In Memory, Nové krematorium: pohřební služba, pohřeb, Ústí nad Labem

Nové krematorium zajistí důstojný obřad

Ne všichni jsme vždy nachystáni na přípravu rozloučení s našimi blízkými. Na začátku si ani nemusíme uvědomovat, jaké množství starostí se kolem toho může nahromadit. Pohřby je proto někdy lepší nechat zařídit společnost, která se na tyto události plně specializuje. Memory In Memory se postará o vše, od vyřízení formalit souvisejících s úmrtím člověka, převoz luxusním pohřebním vozem, obřad kdekoliv dle přání, zpopelnění. K tomu mají k dispozici v Ústí nad Labem Nové krematorium, které nahradilo krematorium staré (funguje už pouze jako obřadní síň).

Smuteční obřad je možné provést v  Novém i Starém krematoriu, kde jsou k dispozici tři obřadní síně. Dvě z nich jsou menší, pro devadesát osob, jedna větší, až pro dvě stě osob. Memory In Memory zajistí vše od prvního do posledního detailu, jako je smuteční výzdoba, řečník, oznámení a pokud budete mít jiné přání, jsou schopni zajistit téměř cokoliv.  

Kamenictví vyhoví i speciálním požadavkům

Memory In Memory si zakládá na solidním jednání a úctě k pozůstalým. Pohřebnictví se věnují již více než dvacet let a díky tomu mají v oboru bohaté zkušenosti a vědí si i ve složitých situacích rady. Kromě veškerých služeb týkajících se pohřbu zajišťuje také kamenické práce. Pokud chcete renovovat stávající hrob, doplnit nápis na pomník, či nechat vyrobit nový pomník, obraťte se na pohřebnictví Memory In Memory z Ústí nad Labem. Kamenictví pracuje především s trvanlivými materiály, a to s granitem a dioritem. Pokud však máte vlastní představu a přáli byste si speciální náhrobní kámen, i to je v našich silách zajistit. Musíte však počítat s delší lhůtou, maximálně však šest měsíců. Kromě pomníků je společnost Memory In Memory schopná zajistit nové milníky, schody, pamětní desky a jiné.

Nové krematorium v Ústí nad Labem nevyužívají pouze místní, ale také lidé z přilehlého okolí, z Teplic, Děčína nebo Litoměřic. Pohřeb samozřejmě přizpůsobíme plně vašim představám a finančním možnostem. Neváhejte nás proto kontaktovat a domluvit s námi vše potřebné.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.memory-ul.cz

Vydáno 08.04.2015
342 Zhlédnutí
Topováno 16.03.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Memory In Memory s.r.o. Pohřební služba Ústí nad Labem
WEBOVÁ STRÁNKA
Memory In Memory s.r.o.
www.memory-ul.cz
Adresa

Adresa

U Krematoria 1571/5
Ústí nad Labem 400 03

krem.ul@volny.cz
+420 602 836 790


Najdete nás také zde:

ARES
captcha