Studium modelářství a návrhářství oděvů Třeboň

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň

Studium modelářství a návrhářství oděvů Třeboň

Střední škola a střední odborné učiliště Třeboň - Obchodní akademie, Cestovní ruch i řada zajímavých praktických oborů

Vybrat správnou střední školu není rozhodně snadný úkol, ať už pro rodiče nebo samotné žáky. Právě výběr správného oboru totiž může ovlivnit budoucí život a kariéru dítěte. Pokud hledáte školu se skutečně širokou nabídkou oborů, je pro vás Střední škola a střední odborné učiliště Třeboň tou správnou volbou. Nabízíme totiž studium nejrůznějších oborů s maturitou, jako jsou například Obchodní akademie, Cestovní ruch či Modelářství a návrhářství oděvů, ale i praktické učební obory nejrůznějšího typu. Na své si u nás tak přijde manuálně zručný student, i ten, který se chce připravit na vysokoškolské studium.

Střední škola a střední odborné učiliště Třeboň - Obchodní akademie, Cestovní ruch i řada zajímavých praktických oborů

Obchodní akademie vás připraví na vysokou školu

Chcete se naučit s počítačem, rozšířit si znalosti jazyků a ještě se zorientovat v ekonomii? Pak je pro vás Obchodní akademie Třeboň ideálním řešením. Během čtyřletého studia se totiž naučíte kompletně ovládat ekonomický program, psát všemi deseti, tvořit www stránky i pracovat se základními počítačovými programy. Budete tak perfektně ovládat zpracování mezd a účetnictví, fakturaci, finanční analýzy i další činnosti. Obchodní akademie navíc nabízí kvalitní výuku hned dvou světových jazyků dle vaší volby. Obchodní akademie vás tak nejen skvěle připraví pro práci v účetních, personálních či veřejných organizacích, obchodní akademie je také skvělý výchozí bod pro další vysokoškolské studium především ekonomického zaměření.

Střední škola Třeboň nabízí i další obory zakončené maturitní zkouškou

V případě, že Obchodní akademie není přesně to, co hledáte, máme pro vás další zajímavé obory ukončené maturitou. Velmi atraktivní je například obor Cestovní ruch. Důraz je zde kladen nejen na kvalitní teoretickou výuku, získáte také užitečné poznatky z praxe a především se skvěle naučíte cizí jazyky. V rámci četných exkurzí a výměnných pobytů navíc navštívíte řadu zajímavých míst.

Pro manuálně zručné a kreativní studenty zase Střední škola Třeboň nabízí obory Modelářství a návrhářství oděvů a Uměleckořemeslné zpracování skla. Zde máte možnost rozvíjet své kreativní schopnosti a výtvarný talent a stát se špičkou v těchto zajímavých řemeslných oborech.

Střední odborné učiliště nabízí obory pro každého

Střední škola a střední odborné učiliště Třeboň se snaží nabízet něco pro každého. Kromě maturitních oborů u nás tak najdete také rozličné tříleté obory. Chlapci se zájmem o stroje a motory jistě ocení obory Opravář zemědělských strojů a Mechanik opravář motorových vozidel s možností získat výhodně řidičský průkaz, svářečské oprávnění i další výhody. Kreativně založení studenti se zase najdou v oborech Malíř skla, Brusič skla či Výrobce bižuterie, které nabízí řadu velmi zajímavých předmětů. Pro zájemce o práci s lidmi pak Střední odborné učiliště Třeboň nabízí obor Ošetřovatelství.

Střední škola a střední odborné učiliště Třeboň vám nabízí nejen kvalitní a zajímavé učební obory. U nás najdete také potřebné zázemí pro příjemné a pohodlné studium. Připraveny pro vás jsou moderní výukové prostory a praktické dílny, školní jídelna, bohatě vybavená tělocvična i venkovní sportovní areál. Pokud se chcete dozvědět víc o naší škole nebo jednotlivých učebních oborech, navštivte naše webové stránky. Dozvíte se zde vše potřebné o termínech přijímacích zkoušek, podmínkách přijetí i další užitečné informace.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sostrebon.cz

Vydáno 09.04.2015
698 Zhlédnutí
Topováno 21.03.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Třeboň nabízí nejrůznější možnosti vzdělání - obchodní akademie, střední škola i učiliště s celou řadou oborů

Třeboň nabízí nejrůznější možnosti vzdělání - obchodní akademie, střední škola i učiliště s celou řadou oborů
Kam po základní škole, kde pokračovat ve studiu a jaké možnosti má vlastně střední škola nebo učiliště? A jaké oblasti vzdělávání poskytuje město Třeboň?

Střední škola Třeboň: od návrháře po mechanika

Střední škola Třeboň: od návrháře po mechanika
Rozhodujete se, kam budou po základní škole směřovat Vaše další kroky? Víme, že to nemáte jednoduché. Najednou se vynoří spousta starostí, možností a výzev, které před Vámi stojí. Můžete se poradit s rodiči, kamarády či výchovnými poradci, konečné rozhodnutí a odeslání přihlášky je ale nakonec jen ...

Na Obchodní akademii, Střední odborné škole a Středním odborném učilišti v Třeboni se vaše děti opravdu něco naučí

Na Obchodní akademii, Střední odborné škole a Středním odborném učilišti v Třeboni se vaše děti opravdu něco naučí
Chcete, aby vaše dítě po ukončení střední školy něco doopravdy umělo a bylo schopné se bez problémů uživit? Pošlete je na Obchodní akademii, Střední odbornou školu či Střední odborné učiliště v Třeboni. V Jihočeském kraji patříme k těm nejlepším.
PODSTRÁNKY

Studijní obory

Studijní obory
Perspektivní studijní obory zakončené maturitní zkouškou na OA, SOŠ a SOU Třeboň

Učební obory

Učební obory
Učební obory s technickým, uměleckým i sociálním zaměřením, kvalitní příprava pro profesní život

Nástavbové studium

Nástavbové studium
Informace o nástavbovém studiu v oboru Podnikání a dny otevřených dveří na OA, SOŠ a SOU Třeboň
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň
WEBOVÁ STRÁNKA
Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň
www.sostrebon.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Akce školy
Adresa

Adresa

Vrchlického 567
Třeboň 379 01

pkaninsky@sostrebon.cz
+420 384 721 153


Najdete nás také zde:

www.ceskaporadna.czARES
captcha