Moderní vestavěné skříně na míru nejen ušetří spoustu prostoru, ale také dodají interiéru šmrnc

Kvalitní vestavěné skříně zajistí maximální využití prostoru a jsou vybaveny efektivním systémem pro ukládání nejen oblečení, ale také bot, spotřebičů a dalších věcí, které nemusíte mít po ruce každodenně. Moderní dekory na vestavěné skříně navíc zajistí, že se z jinak nudného interiérového prvku stane designový doplněk.


Řešení vestavěné skříně rozhodně svěřte do rukou odborníka

Společnost Todap se zabývá zakázkovou výrobou nábytku i pro atypické prostory a má k dispozici kvalitní materiály i kvalifikované pracovníky, kteří dokážou poradit s optimálním řešením vestavěné skříně v každém individuálním případě. Pomůžeme vám vybrat takovou vestavěnou skříň, která bude ladit s okolními prvky a stane se skutečně designovým doplňkem. 

Existuje spousta způsobů, jak vestavěné skříně vybavit pro co nejjednodušší manipulaci a nejefektivnější provoz. Záleží také na tom, jakému účelu bude tento nábytek na zakázku sloužit. Je třeba si předem rozmyslet, zda bude součástí vestavěné skříně drátěný program (např. na obuv), výsuvné koše či věšáky, jaké rozmístění polic a zásuvek preferujete, zda upřednostňujete sklopné šatní tyče apod.

Kromě vestavěných skříní se na firmu Todap můžete obrátit i v případě pořizování posuvných a interiérových dveří, atypického nábytku a dalších produktů šitých na míru vašim potřebám. Snažíme se maximálně vyjít vstříc i těm nejnáročnějším klientům, kterým rádi poskytneme komplexní služby za příznivou cenu a v krátkém časovém úseku.  

Jak probíhá spolupráce s firmou Todap?

Nejprve s vámi prodiskutujeme veškeré vaše požadavky, které na vestavěné skříně nebo jiný nábytek na zakázku kladete. Pobavíme se o funkčnosti, jednoduchosti manipulace, příp. vámi vybraných dekorech, a samozřejmě přesně zaměříme daný prostor včetně umístění zásuvek a vypínačů. Jakmile schválíte námi navrženou vestavěnou skříň, její vnitřní vybavení a cenovou nabídku, ve smluveném termínu vám nábytek přivezeme a sestavíme. Nastane-li zdržení, je to zejména z důvodu delší přípravy prostoru, např. v případě nerovnosti zdí či podlahy. Po celou dobu realizace jsme vám k dispozici s jakýmikoli dotazy.

Neváhejte nás oslovit se svojí poptávkou buď na webových stránkách pomocí poptávkového formuláře nebo e-mailem na  info@todap.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.todap.cz/

Vydáno 09.12.2013
643 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nechte si zvětšit byt

Nechte si zvětšit byt
Doby, kdy celé rodině stačila jako úložný prostor jedna velká skříň, jsou už v nenávratnu. Dnešní moderní člověk je náročný v každém ohledu. Pomoci v ušetření místa a zároveň rozšíření úložných prostor může vhodně zvolený nábytek. Například formou vestavěných skříní.

Nábytek na zakázku od TODAP – vestavěné skříně, interiérové dveře i kuchyně, které jinde nenajdete

Nábytek na zakázku od TODAP – vestavěné skříně, interiérové dveře i kuchyně, které jinde nenajdete
Vestavěné skříně, kuchyně interiérové dveře i další nábytek na zakázku vám vyrobíme ve společnosti TODAP. Zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkovi a použití kvalitních materiálů. Ať už si budete přát novou skříň, stůl nebo zařízení celého bytu, postaráme se o vše od prvotních konzultací ...

Zakázková výroba nábytku, která se týká vestavěných skříní, kuchyní, interiérových dveří a šatních místností

Zakázková výroba nábytku, která se týká vestavěných skříní, kuchyní, interiérových dveří a šatních místností
Jakmile potřebujete speciálně vybavit byt či dům, kuchyni, pokoj nebo jenom vytvořit další místo pro vaše oblečení, pak se vždy můžete obrátit na firmu, která se právě těmito zkušenostmi a výrobou zabývá. Takovýto nábytek na zakázku se hodí do jakéhokoliv pokoje.

Nábytek na míru vytvoří originální prostory

Nábytek na míru vytvoří originální prostory
Zařizujete dům nebo byt a nemůžete najít vhodný nábytek? To znamená, že jste kreativní a uniformní nabídka obchodních řetězců není vaším šálkem kávy. Vy potřebujete originalitu, kreativitu a prvotřídní zpracování. To vše najdete u Todapu, výrobce nábytku na míru.

Nábytek na zakázku dokáže využít každého koutu Vašeho domova

Nábytek na zakázku dokáže využít každého koutu Vašeho domova
Elegance, praktičnost a kvalitní materiály nábytku na zakázku od společnosti TODAP spol. s r.o. dají interiéru Vašeho domu, bytu či kanceláře zcela novou moderní tvář.
PODSTRÁNKY

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru
Výroba kuchyňských linek na míru, Hrušovany nad Jevišovkou a Moravské Budějovice

Výroba kusového nábytku

Výroba kusového nábytku
Výroba kusového nábytku na míru v okolí Moravských Budějovic a Hrušovan nad Jevišovkou

Šatní skříně na míru

Šatní skříně na míru
Vestavěné šatní skříně - zaměření a montáž zdarma v Moravských Budějovicích a Hrušovanech nad Jevišovkou
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TODAP, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TODAP, s.r.o.
www.todap.cz
Adresa

Adresa

č. 189
Vrbovec 671 24

info@todap.cz
+420 604 465 204


Najdete nás také zde:

ARES
captcha