Zdravé nohy za každých okolností vám zajistí obuv společnosti Moravia Plast

Také vám dokáží puchýře a otlaky z nekvalitních bot znepříjemnit celý den? Pak dejte sbohem nepohodlné obuvi a obraťte se na společnost Moravia Plast. Vyrábíme pro vás spolehlivou pracovní obuv, masážní sandály na léto, ale také speciální antistatickou obuv či obuv pro diabetiky. Díky našim výrobkům se tak budete cítit jako v bavlnce doma, na dovolené i během náročné pracovní směny.

Pracovní obuv, MORAVIA PLAST, spol. s r.o., Zlín

Antistatická obuv ochrání vás i vaše okolí

Ve společnosti Moravia Plast víme, že správná obuv je v některých odvětvích zásadní. Například při práci s elektrostatickým výbojem je ohroženo nejen vaše zdraví, ale může dojít také k poškození zařízení nebo zkreslení měření hodnot. Přinášíme vám proto speciální antistatickou obuv, kterou můžete bez problému využít v elektrotechnickém průmyslu, zdravotnictví i v dalších odvětvích. Certifikovaná antistatická obuv z naší nabídky je elektrostaticky vodivá a odstraňuje tak statickou elektřinu z vašeho oblečení i těla. Pánské i dámské varianty jsou navíc vybaveny protiskluzovou podešví, i pohyb venku pro vás tak bude snadný a bezpečný.

Také další pracovní obuv, kterou v naší nabídce najdete je velmi pohodlná a praktická. Boty jsou odolné proti olejům, chemickým sloučeninám i kluzkému povrchu, kovová špička zase chrání vaše prsty před poškozením. Vyrábíme je navíc hned v několika variantách. Vybrat si tak můžete boty šněrovací, nazouvací nebo se zipem a to ve velikostech 36 – 50.

Řešíte otoky a zdravotní komplikace? Obuv pro diabetiky vám zajistí pohodlí.

Ve společnosti Moravia Plast myslíme nejen na prevenci, ale také na pohodlí pro nemocné a pohybově omezené lidi. Ať už tedy trpíte diabetem, nebo máte nohy oteklé z jiných důvodů, oceníte lehké a velmi přizpůsobivé boty, které vám nabízíme. Jsou pohodlné a dostatečně široké. I při trvalých ortopedických vadách či otocích tak můžete mít obuv, která je pohodlná a snižuje riziko úrazu.

Zdravé nohy i na dovolené u moře? Je to možné díky masážním sandálům

Léto je plné zábavy a dobrodružství, obzvláště na dovolené se pak chce každý líbit a vytáhne boty, které jsou sice moderní, ale extrémně nepohodlné. My vám ale nabízíme kompromis. U nás seženete masážní sandály, které pečují o vaši nohu a navíc skvěle vypadají. Velmi oblíbené jsou například masážní sandály Klokan. Skvěle se totiž hodí pro volný čas u vody i aktivnější způsob odpočinku.

Nabízíme nejen obuv ale i návleky a řezání textilu

Jednoduchý a přitom velmi efektivní pomocník, který vyřeší problémy s obuví v průmyslu i zdravotnictví? Tak přesně to jsou naše návleky. Máme pro vás širokou nabídku ochranných textilních návleků, jako jsou návleky pro svářeče, ESD či antistatické návleky. I z obyčejné boty tak jednoduše uděláte obuv vyhovující i těm nejnáročnějším pracovním podmínkám.

Společnost Moravia Plast se o vaše pohodlné a odpovídající obutí zkrátka postará za každých okolností. To ale není vše. Nově jsme rozšířili naše služby a nabízíme vám také řezání textilu a plastů na moderním CNC stroji. Textilní materiál i plast vám upravíme k dalšímu použití a rozřežeme na potřebné díly. Řezací rozměr, který přitom používáme je zhruba 2 x 3 m. Kompletní služby v oblasti zdravého obouvání a ještě mnohem víc. To je společnost Moravia Plast.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.moravia-plast.com

Vydáno 16.04.2015
487 Zhlédnutí
Topováno 06.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Plážová obuv i praktické ochranné návleky na boty

Plážová obuv i praktické ochranné návleky na boty
Ochranné návleky na boty, ochranné obleky, plážová obuv, CNC plotr nebo třeba lisovaná technická pryž? To vše patří mezi nabídku naší společnosti Moravia Plast, která působí na trhu již od roku 1991. V našem sortimentu najdete například také nejrůznější obuvnické komponenty, PU opěrky a mnoho ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MORAVIA PLAST, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MORAVIA PLAST, spol. s r.o.
www.moravia-plast.com
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Výrobní program
Adresa

Adresa

Vavrečkova 7029, areál Svit budova 44
Zlín 760 01

info@moravia-plast.com
+420 724 934 121


Najdete nás také zde:

ARES
captcha