Plastová okna pro novostavby, pasivní a nízkoenergetické domy - kvalita za dobrou cenu

SLOVAKTUAL Zlín PERYMONT repro s.r.o.

Plastová okna pro novostavby, pasivní a nízkoenergetické domy - kvalita za dobrou cenu

Okna Slovaktual vám zajistí komfort i bezpečí

Rekonstrukce domu či bytu se neobejde bez zvážení celkového stavu budovy. Zamyslet byste se měli především nad stavem oken. Splňují všechny nároky na moderní bydlení? Jestliže si pořídíte nová okna, neměla by naplňovat jen vaše estetické požadavky, ale především ty funkční. Nová okna by vám měla ušetřit peníze vynaložené na energie, měla by dobře izolovat a navíc zaručit vaši bezpečnost. Všechny tyto vlastnosti splňují okna od firmy Slovaktual Zlín, která disponují třísložkovým středovým těsněním, díky kterému se přes okna dovnitř jen tak něco nebo někdo nedostane.

Plastová okna, SLOVAKTUAL Zlín PERYMONT repro s.r.o.

Nejnovější technologie uleví vaší peněžence

Doma se chceme cítit příjemně, ale často se musíme také zamýšlet nad ekonomickou stránkou bydlení, jestliže chceme minimalizovat náklady. Pokud uvažujete o rekonstrukci, jistě se vám vyplatí pořídit si nová okna. Plastová okna Slovaktual mají skvělé tepelně izolační vlastnosti, vybrat si můžete z několika provedení od nejzákladnějších po ta nejpropracovanější ve variantách Basic, Standard a Pasiv. Ta vynikají revoluční technologií, kdy je sklo pevně slepené s křídlem a díky tomu dosahuje mnohem lepší tepelné, ale i zvukové izolace, což každý majitel jistě ocení. Pokud byste nechtěli investovat do plastových oken, druhou variantou jsou hliníková okna, která společnost dodává ve variantě Heroal 72 a Heroal. Slovaktual okna mají široké využití od kancelářských budov, výrobních či skladových prostorů až bytové a rodinné domy.

Plastová okna Slovaktual


Pro déšť i zloděje bude těžší se přes okno dostat. Díky středové přepážce

Že se vám už někdy stalo, že jste okno nechali otevřené takzvaně na ventilačku, přišla bouřka a touto škvírou vám do domu napršelo? Plastová a hliníková okna Slovaktual vás dalších podobných nepříjemností ušetří. Díky třem těsnícím rovinám, které jsou v nich zabudované, jsou proti hnanému dešti obzvláště odolné. Středová přepážka navíc tvoří pevnou bariéru proti násilnému vniknutí, kdy se pachatel snaží zneškodnit kování okna, přes které se pak jednoduše dostane dovnitř. Celkově vyšší bezpečnosti tohoto typu oken Slovaktual pomáhá i vlepované sklo, které není možné vtisknout dovnitř nebo křídlo zdeformovat páčením.

Plastová a hliníková okna Slovaktual


Pořídit si kvalitní okno nestačí, důležitá je i dobře provedená montáž

Jestliže se rozhodnete pro nová plastová nebo hliníková okna, je to pro vás krok dopředu. Ovšem abyste se mohli těšit ze všech pozitivních vlastností, které vám přinesou okna Slovaktual, je důležité nepodcenit instalaci k vám domů. S okny nemůžeme zacházet stejně jako s domácími spotřebiči, které většinou jen zapojíte do elektřiny a ony začnou plně fungovat. Právě proto je lepší přenechat montování oken odborníkům, kteří jsou k tomu speciálně vyškoleni. Žádejte i u svého dodavatele z pobočky Zlín certifikovanou montáž. V prvních fázích příprav se také můžete těšit na služby, které poskytujeme zcela zdarma – odbornou konzultaci, cenovou nabídku, i zaměření.

Profesionální montáž


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.peryokna.cz/

Vydáno 16.04.2015
128 Zhlédnutí
Topováno 25.02.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Posuvné, bezbariérové dveře nebo odolná plastová okna

Posuvné, bezbariérové dveře nebo odolná plastová okna
Praktické a stylové posuvné dveře, které se skvěle hodí do každého interiéru, bezbariérové dveře s bezbariérovým prahem a HTS portálem, které umožní každému pohodlný vstup. Ale také odolné plastové dveře nebo plastová okna, která jsou nenáročná na údržbu a navíc skvěle vypadají – to vše je nabídka ...

Plastová okna Zlín

Plastová okna Zlín
Pusťte si do domu sluníčko pomocí velkých a krásných oken. Naše společnost je autorizovaným obchodním zástupcem výrobní společnosti SLOVAKTUAL s.r.o. Naše portfolio produktů zahrnuje okna a dveře z plastových profilů německé výroby. Pomůžeme s vhodným výběrem oken nejenom do běžných rodinných domů, ...

Bezpečný a útulný domov přes hliníkové dveře a okna Zlín

Bezpečný a útulný domov přes hliníkové dveře a okna Zlín
I malé děti kreslí na svoje první výkresy domečky, zahrádky a rodinu. A když jde o domečky, tak každý z nich má hlavně okna a dveře. To znamená, že už od malinka člověk ví co je základem kvalitního bydlení. Kvalitní hliníkové okna a dveře Zlín jsou i ve snech dospělých.
PODSTRÁNKY

Okna

Okna
Plastová a hliníková okna Slovaktual s vysokou tepelnou a zvukovou izolací

Vchodové dveře

Vchodové dveře
Vchodové dveře Slovaktual, vstupní dveře plastové a hliníkové

Posuvné dveře

Posuvné dveře
Posuvné dveře Slovaktual – dodání, montáž, záruční a pozáruční servis
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SLOVAKTUAL Zlín PERYMONT repro s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SLOVAKTUAL Zlín
www.slovaktual.cz
Adresa

Adresa

Třída Tomáše Bati 419, OD Terno
Zlín-Louky 763 02

slovaktual@perymont.cz
+420 724 892 847


Najdete nás také zde:

InstagramARES
captcha