Moderní interiér dle aktuálních trendů od BK Interiéry

Chcete stylový, pohodlný a zároveň praktický domov či pracovní prostor? Obraťte se na firmu BK Interiéry, která vždy dokáže najít optimální řešení k plné spokojenosti klienta, jehož přání a požadavky jsou při realizaci na prvním místě.


Komplexní služby v oblasti realizace interiérů

Firma BK Interiéry nabízí kompletní realizace interiérů včetně 3D návrhů a výroby zakázkového nábytku na míru. Kvalifikovaní pracovníci se postarají o to, abyste se ve vašem domě, bytě či kancelářských prostorách cítili dobře a měli maximální pohodlí. Naší specializací jsou kuchyně a kuchyňské linky, vestavěné skříně, obývací pokoje, kanceláře, ložnice a dětské pokoje, ale můžete se na nás obrátit v případě řešení jakéhokoli jiného interiéru. Každá zakázka je pro nás výzvou!

Sledujeme aktuální módní trendy ve výrobě i designu truhlářských výrobků, abychom nikdy nezůstali pozadu. Samozřejmostí je také poskytování odborného poradenství a servisních služeb.

Kuchyně a kuchyňské linky na míru

Kuchyňská linka je bezesporu dominantou každé kuchyně, je tedy třeba jí věnovat nejvíce pozornosti. Aby kuchyňská linka dlouho a dobře sloužila svému majiteli, musí být:

  • vyrobena z kvalitních materiálů
  • smontována spolehlivými odborníky
  • přizpůsobena dané domácnosti a jejím členům
  • sladěna s okolním interiérem
  • vybavena pomocníky do kuchyně
  • vyřešena efektivně z hlediska úložných prostor

Pracovníci z firmy BK Interiéry se postarají o kompletní realizaci kuchyňské linky šité přesně na míru vašim potřebám. Vypracují také 3D návrh pro konkrétní představu o budoucí kuchyni. Přejete si lakovanou kuchyni s vysokým leskem, klasickou dřevěnou kuchyni či máte oblíbený spíše rustikální styl? Zrealizujeme jakékoli vaše přání.

Vestavěné skříně na zakázku

Díky vestavěné skříni přizpůsobené i atypickým prostorům nejenže ušetříte spoustu místa, ale získáte i elegantní interiérový doplněk. Vestavěné skříně na zakázku totiž nemusí zdaleka být nudné. Vybírat můžete z různých materiálů, barev i dekorů tak, aby se přesně hodily do vašeho interiéru. A pokud si nevíte rady s výběrem, zkušení odborníci na nábytek na zakázku z firmy BK Interiéry vám rádi poradí a navrhnou takové řešení, které vám usnadní každodenní život a ušetří místo, čas i peníze.

Pro více informací navštivte webové stránky www.bk-interiery.cz, kde se můžete také inspirovat v galerii realizovaných zakázek.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bk-interiery.cz

Vydáno 10.12.2013
1243 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ladislav Bogdán BK-Interiéry
WEBOVÁ STRÁNKA
Ladislav Bogdán
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Kasalického 5
Ostrava - Michálkovice 712 00

bk.interiery@seznam.cz
+420 604 985 655


Najdete nás také zde:

ARES
captcha