Nika Yacht s.r.o.Poznejte moře z jiné stránky. Dovolená na lodi vám rozšíří obzory

Chcete být na dovolené stále v pohybu, užít si dobrodružství, ale také si dostatečně odpočinout? Pak zapomeňte na nudné povalování na pláži. Společnost NIKA YACHT má pro vás něco lepšího. Nabízíme pronájem lodí, plachetnic a jachet. Celou dovolenou tak můžete strávit na lodi, cestovat, bavit se a poznávat nové věci.

Dovolená na lodi - pro mladé dobrodruhy i pro rodiny s dětmi

Dovolená na lodi je ideální pro mladé dobrodruhy i pro rodiny s dětmi

Letní měsíce přímo lákají k dovolené u moře. Ubytování v malém pokoji a mačkání se na přeplněných plážích ale ne všem vyhovuje. S námi však máte možnost zkusit něco nového. Stačí si pronajmout vhodnou loď a celý pobyt budete svými pány. Jednoduše si zastavíte tam, kde chcete, poznáte krásu moře i opuštěných pláží a při řízení lodi si užijete spoustu zábavy. Lodě, které vám pro dovolenou zprostředkujeme, jsou navíc velmi bezpečné a skvěle vybavené. V kajutách tak najdou pohodlí rodiny s dětmi i cestovatelé, co si potrpí na větší komfort.

Poznávejte Chorvatsko, Řecko i exotické destinace z paluby lodi

Společnost NIKA YACHT vám nabízí pronájem lodí již více než 10 let. Přesně tak víme, co dovolená na lodi obnáší, a na naše služby se můžete spolehnout. Lodě k pronájmu vám navíc nenabízíme pouze v klasických dovolenkových destinacích jako je Chorvatsko, Itálie či Řecko, pronájem lodě vám zajistíme také v exotických či méně frekventovaných zemích. Chytáte se na dovolenou do vzdáleného Thajska, Karibiku, nebo hodláte poznávat vody ve Finsku? My vám domluvíme loď přesně podle vašich požadavků.

Pronájem lodí, plachetnic i jachet přesně podle vašich požadavků

Zaujala vás naše nabídka a také uvažujete o pronájmu lodi? Je to velmi jednoduché. Navštivte naše internetové stránky, zvolte si období vaši dovolené, počet osob a cílovou destinaci. My vám ukážeme, jaké lodě jsou vám k dispozici. V naší společnosti myslíme na všechny, v nabídce proto najdete pronájem plachetnic, motorových lodí, i katamaránů. Pro náročnější klienty je tu pak možnost pronájmu luxusních jachet. Stačí si tak vybrat a dovolená na lodi plná dobrodružství může začít.

Nemáte kapitánský průkaz? Řízení lodi zajistí naši odborníci

Chcete strávit pár příjemných dnů na moři, ale s řízením lodi nemáte žádné zkušenosti? Nevadí. My pro vás zařídíme spolehlivého kapitána, který s vámi dovolenou na lodi absolvuje a postará se o její hladký průběh. Jsme vám schopni zajistit zkušené kapitány ze světa i České republiky, kteří svému oboru skutečně rozumí a rádi vám vše názorně vysvětlí.

Dovolená na lodi je zkrátka netradiční zážitek pro všechny členy rodiny. Poznejte moře zase z trochu jiné stránky, pronajměte si u nás loď a vydejte se vstříc dobrodružství a novým zážitkům.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.nika-yacht.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví

Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví

Na plavbu na FIT lodi na Jadranu Vás zve společnosti Nika Yacht. Užijte si spojení s přírodou na moři při plavbě i na pevnině při cvičení čchi kung. Toto cvičení je prospěšné jak pro tělesné, tak i pro duševní zdraví.

Vydáno 17.02.2017
Co byste měli vědět, když si pronajímáte loď?

Co byste měli vědět, když si pronajímáte loď?

Chtěli byste strávit dovolenou na lodi? Společnost Nika Yacht zajišťuje pronájem lodí ve všech jachtařsky zajímavých oblastech světa. Stačí si vybrat zemi, oblast, termín, počet osob a na základě toho si vyberte plachetnici či motorovou loď. Pečlivě si však zjistěte veškeré podrobnosti a informace o podmínkách pronájmu.

Vydáno 13.02.2017
Exotická dovolená na lodi přináší to pravé dobrodružství

Exotická dovolená na lodi přináší to pravé dobrodružství

Nemáte příliš v lásce zimní období a raději byste utekli do teplých krajin? Nemusí to pro vás být jen sen, ale stát se může realitou! Exotická dovolená na lodi je ideální volba pro všechny, kteří milují moře. Momentálně je nejvhodnější doba na to vybrat si a objednat si plavbu na období podzim až jaro. Zámořské destinace vám nabízejí mnoho nádherných zákoutí, na které budete jistě ještě dlouho po návratu vzpomínat.

Vydáno 15.07.2016
Absolvujte kapitánské kurzy s Nika Yacht a staňte se pánem vaší lodi

Absolvujte kapitánské kurzy s Nika Yacht a staňte se pánem vaší lodi

Již od dětství zbožňujte moře a toužíte být kapitánem vlastní lodi? Už se více nemusíte svých snů vzdávat a můžete si je konečně vyplnit. Kapitánské kurzy už nejsou v dnešní době žádným problémem a vy si tak můžete konečně přičichnout ke svému dávnému snu. Stačí absolvovat kapitánské zkoušky u společnosti Nika Yacht v Chorvatsku a pak už vám nic nebrání pronajmout si loď a vyrazit na moře.

Vydáno 14.07.2016Vydáno 17.04.2015
768 Zhlédnutí
Topováno 27.05.2016