Nejlevnější tepelná čerpadla na trhu od firmy Suchý Service

Hledáte úsporný a zároveň vysoce efektivní zdroj vytápění pro váš dům či firmu? Obraťte se na firmu Suchý Service, kde vám rádi poradíme s výběrem nejvhodnějšího řešení za tu nejpříznivější cenu na trhu. Tepelná čerpadla NORDline vám zajistí úsporu až 70% nákladů na energie!


Tepelná čerpadla šetrná k přírodě i peněžence

Firma Suchý Service se zabývá prodejem, montáží a servisem tepelných čerpadel renomované značky NORDline. Samozřejmostí je i odborné poradenství při výběru vhodného zařízení i během jeho užívání. S tepelnými čerpadly NORDline a slunečními kolektory stejné značky nejenže ušetříte nemalé náklady na vytápění a investice se vám velmi brzy vrátí, ale jsou také šetrné k životnímu prostředí a nevyžadují složitou montáž či zapojení.

Kromě komplexních služeb spojených s pořízením tepelného čerpadla se zabýváme také prodejem, dodávkami a servisem širokého sortimentu velkokuchyňských zařízení, chladící a mrazící techniky. V pestré nabídce najdete i mycí a úklidové prostředky do restaurací, hotelů a dalších gastro provozů.

Tepelná čerpadla vzduch – voda

Tento moderní způsob vytápění se vyznačuje jednoduchou ovladatelností, velmi příznivým poměrem kvalita/cena, ekologickým provozem i efektním designem. Tepelná čerpadla vzduch – voda pracují na principu získání tepelné energie z nízkopotencionálního zdroje tepla – vzduchu.

Díky novodobé technologii dokážou tato tepelná čerpadla několikanásobně zvýšit efektivitu vytápění oproti klasickým elektrickým kotlům. Další výhoda pořízení tepelného čerpadla vzduch – voda spočívá ve zvýhodněném tarifu pro odběr elektrické energie pro celý dům.

Rozhodnete-li se pro tepelná čerpadla vzduch – voda značky NORDline, postaráme se o komplexní služby spojené s provozem, tedy dodání a montáž jednotek, odborné poradenství i servis.

Výhody tepelných čerpadel NORDline:

  • nejnižší cena na trhu v ČR
  • zvýhodněný tarif pro odběr elektrické energie
  • až 70% výkonu zdarma
  • rychlá a snadná montáž
  • jednoduché ovládání
  • brzká návratnost investice do tepelného čerpadla

Více informací o tepelných čerpadlech, výhodném vytápění a další nabídce firmy Suchý Service najdete na webových stránkách www.suchy-service.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.suchy-service.cz

Vydáno 10.12.2013
886 Zhlédnutí
Topováno 09.02.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Využíváním tepelných čerpadel můžete uspořit

Využíváním tepelných čerpadel můžete uspořit
Tepelná čerpadla poskytují skvělý způsob, jak na jaře a na podzim vytápět vaše prostory. V zimních měsících jsou pak využitelným pomocníkem při snižování nákladů za protopené energie. Jestli ještě nevíte, jaký druh čerpadla zvolit, pak ekonomicky nejvýhodnějším je typ fungující na principu vzduch – ...

Chcete výrazně ušetřit za vytápění? Tepelná čerpadla vzduch-voda vám pomohou

Chcete výrazně ušetřit za vytápění? Tepelná čerpadla vzduch-voda vám pomohou
Topíte kotlem, ale rok co rok vaše náklady na vytápění stoupají? Využijte přírodní energii a ušetříte. Jak na to? Stačí si pořídit spolehlivé tepelné čerpadlo vzduch- voda, které odebírá teplo z venkovního vzduchu, vytopí váš dům či komerční objekt a výrazně tak sníží vaše náklady. S výběrem ani ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Miroslav Suchý Tepelná čerpadla vzduch-voda
WEBOVÁ STRÁNKA
Miroslav Suchý
www.suchy-service.cz
Adresa

Adresa

Ratibořická 1167/10
Praha 9 - Horní Počernice 193 00

nfo@suchy-service.cz
+420 602 664 173


Najdete nás také zde:

ARES
captcha