Prodej, servis a bazar čtyřkolek a skútrů nejen pro Brno

Navštivte internetový obchod F-moto, ve kterém najdete čtyřkolky a skútry špičkové kvality. Vybavte se také moto oblečením a doplňky, které k bezpečné jízdě neodmyslitelně patří.


Komplexní služby pro milovníky jízdy na čtyřkolkách a skútrech

Hlavním předmětem činnosti firmy F-moto je prodej, servis a bazar čtyřkolek,motocyklů a skútrů renomovaných značek. V rozsáhlé nabídce produktů e-shopu ale najdete také náhradní díly, oleje a maziva a pestrou škálu oděvů a příslušenství pro čtyřkolky a motocross. Využít můžete i služeb auto- a motoservisu, kde provádíme měření emisí, opravy motocyklů a osobních vozidel, přípravu na STK, diagnostiku, montáž tažných zařízení a servis pneumatik. Poskytované služby jsou dostupné pro Brno a okolí, v internetovém obchodě si samozřejmě může vybrat každý v rámci celé ČR.

Čtyřkolky a skútry s veškerým příslušenstvím od F-moto

Nabízíme čtyřkolky různých výkonů a cenových kategorií značek TGB, Arctic Cat, Journeyman a  Access Motor  včetně veškerých  doplňků na čtyřkolky. Portfolio produktů je široké, takže si vybere každý, ať už jde o začátečníka, pokročilého jezdce nebo opravdového fajnšmekra. Pracovníci F-moto také rádi poradí v případě, že si nejste jistí, jaká čtyřkolka by nejlépe vyhovovala vašim parametrům a podmínkám. Skútry TGB, BENELLI a SYM jsou elegantním řešením pro každého, kdo nechce trávit čas stáním v nekonečných kolonách.

Čtyřkolky a skútry TGB se řadí ke špičkám ve svých kategoriích

Taiwanská společnost TGB je tradičním výrobcem čtyřkolek a skútrů vysoké kvality zpracování i materiálů, dokonalého technického řešení a v neposlední řadě moderního designu. Každý stroj prochází přísnou kontrolou kvality, kterou díky spolupráci s TGB může zákazníkům přinášet za rozumné ceny i F-moto

I moto oblečení patří k základní výbavě

Motocyklové oblečení není jen módním doplňkem k vaší čtyřkolce nebo jinému stroji. Kvalitní moto oblečení je plně přizpůsobeno jízdě jak materiálem a tvarem, tak i nezbytnými detaily, které hrají podstatnou roli v ochraně řidiče. Optimální motocyklové oblečení v sobě spojuje bezpečnost, komfort i vizuální efekt. 

Navštivte webové stránky www.f-moto.cz a vyberte si čtyřkolku, motocykl,skútr, moto oblečení či příslušenství přesně na míru vašemu životnímu stylu. Na webu najdete i tabulku velikostí pro lepší orientaci při výběru oblečení. 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.f-moto.cz

Vydáno 11.12.2013
1001 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Martin Vašulín
WEBOVÁ STRÁNKA
Martin Vašulín
www.f-moto.cz
Adresa

Adresa

Hlavní 61
Neslovice 664 91

f-moto@volny.cz
+420 546 410 621


Najdete nás také zde:

ARES
captcha