Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. Podlahy Praha 6

Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.
Podlahy Praha 6
Dvouvrstvé dřevěné podlahy BILAflor a třívrstvé dřevěné podlahy STEIRER PARKETT - nejširší výběr v ČR

Dovolujeme si Vás pozvat do nově zrekonstruovaného přízemí show roomu společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. na Praze 6, které je nyní zcela věnováno dřevěným podlahám STEIRER PARKETT a BILAflor od rakouského výrobce, společnosti Scheucher. Jedná se o nejširší kolekci těchto dvouvrstvých a třívrstvých dřevěných podlah v ČR. Nové uspořádání show roomu podle potřeb zákazníků i odborná pomoc personálu zajistí, že výběr podlahy pro Vás bude skutečným zážitkem...


Proč zvolit podlahu od výrobce Scheucher?

Důvodů je jistě mnoho. Pokusíme se nastínit alespoň ty nejdůležitější. Společnost Scheucher je tradiční rakouská rodinná firma, jež dbá na dokonalost a kvalitu každého svého výrobku. Přesnost výroby zaručuje jedinečnou kvalitu každé jednotlivé dřevěné podlahy Steirer Parkett. O tom se podlahoví specialisté ze společnosti ZAHRADNÍK PARKET během více než 10-leté práci s těmito podlahami stále znovu přesvědčují. I proto se rozhodli věnovat této značce celé přízemí svého podlahového show roomu. Při výrobě je navíc kladen důraz na ekologii a ochranu životního prostředí.

Podlahy STEIRER PARKETT a BILAflor nabízí rozličné variace

Vybírat je možné z rozsáhlé variace dřev - kolekce pestrých druhů, barev a typů dřeva umožňuje plně rozvinout fantazii i individuální představy každého zákazníka. A to jsme teprve u vzorů. Další variabilitu nabízí výběr z nejrůznějších rozměrů podlahových prvků, které nabízí široké možnosti uspořádání i individuální úpravu těchto podlah. Může se jednat o parketové provedení nebo podlahová prkna. Díky tomu je možné vytvořit řešení přesně na míru pro jakýkoliv prostor. Podlaha STEIRER PARKETT se proto hodí do všech místností a k veškerému nábytkovému vybavení. Její vzhled může být jak tradiční, tak podle poslední módy.

Způsob pokládky dřevěných podlah SCHEUCHER - STEIRER PARKETT a BILAflor

A jsme u další variability těchto podlah. Nejenže můžeme zvolit barvu a tvar jednotlivých podlahových prvků, ale také způsob pokládky této podlahy. Odborníci ze společnosti ZAHRADNÍK PARKET Vám vždy rádi poradí, který ze systémů, je pro Vaši místnost ten nejvhodnější.

Může se jednat o pokládku bez lepení. Použit je spojovací systém Novoloc, pomocí něhož se jednotlivá podlahová prkna jednoduše zasazují do sebe. Díky tomuto zámkovému systému je možné podlahu následně kdykoliv snadno demontovat a použít na jiném místě.

Druhou možností je systém pokládky, v němž jsou jednotlivé parketové prvky ze všech stran upevněny perem a drážkou. Jedná se o celoplošné lepení pomocí silanem modifikovaného pružného lepidla - Bona R848.

U dvouvrstvých podlah BILAflor je pokládka možná výhradně na pružné lepidlo.  Tyto způsoby pokládky otevírají netušené možnosti individuálního uspořádání obytného prostoru.

Podlahový show room se sobotním provozem

Zbývá už tedy pouze srdečně Vás pozvat do podlahového show roomu společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o., který naleznete na adrese:

Bělohorská 251/147, Praha 6 - Břevnov

tel: 233 355 222, 777 688 975          

e-mail: info@zahradnikparket.cz

web: www.zahradnikparket.cz

Abyste mohli vybírat skutečně v naprostém klidu, je pro Vás nyní otevřeno i v sobotu dopoledne.

Pohodlné parkování je k dispozici přímo v areálu firmy.

A to ještě není vše...

Pro ty z Vás, kdo raději vybíráte z pohodlí domova, provozuje společnost ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. e-shop s podlahami a doplňky k podlahám. Značku STEIRER PARKETT naleznete na http://obchod.zahradnikparket.cz/drevene-plovouci-podlahy/steirer-parkett


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zahradnikparket.cz/katalog/drevene-2-vrstve-podlahy-11/steirer-parkett-bilaflor-31

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vinylová podlaha QUICK.STEP Livyn - 45 variací od belgického výrobce

Vinylová podlaha QUICK.STEP Livyn - 45 variací od belgického výrobce

Dovolujeme si Vám představit podlahu, která je díky své vysoké odolnosti vhodná prakticky pro jakoukoliv místnost Vašeho domu, bytu či kanceláře. Využít ji můžete jak v případě nové podlahy, tak při renovaci podlah, neboť vinylové podlahy QUICK.STEP Livyn jsou tenké a flexibilní, a tak je můžete snadno položit na jakoukoliv stávající rovnou podlahu, aniž byste ji museli složitě a nákladně odstraňovat. Dojem z této podlahy bude vždy špičkový, zvláště proto, že si ji můžete vybrat přesně podle svého vkusu a fantasie...

Vydáno 19.06.2014
Pokládka podlahy od profesionálů má mnoho důvodů, Praha

Pokládka podlahy od profesionálů má mnoho důvodů, Praha

Pokud se chystáte realizovat podlahu, ať už se jedná o rekonstrukci nebo pokládku nové podlahy, jistě Vás napadla otázka, zda využít služeb profesionálů nebo si poradit svépomocí. Ač je lákavé na pokládce podlahy ušetřit, velmi často se ukazuje, že toto šetření není na správném místě. Zkušenosti profesionálů jsou totiž doslova "k nezaplacení". Ukazuje se, že oprava nesprávně položené podlahy nemusí být vůbec možná, a pokud ano, je natolik nákladná, že se tyto pokusy vůbec nevyplatí. Své o tom ví odborníci z pražské společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o., kteří nám pomohli sestavit následující článek.

Vydáno 02.09.2015
Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6

Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6

Dveře vytváří první dojem při vstupu do jakékoliv budovy či bytu a jsou jedním z nejdůležitějších designových prvků všech interiérů. Výběr dveří a příslušenství by proto neměl být podceňován a měla by mu být věnována patřičná pozornost. Pokud chcete, aby Vás těšil a bavil, doporučujeme Vám navštívit vzorkovnu společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. na Praze 6, kde je dveřím věnováno celé 2.patro, v němž si je můžete v pohodovém prostředí prohlédnout a zároveň získat odborné informace a poradenské služby od vyškoleného personálu!

Vydáno 01.03.2016
Podlahy do bytu i domu každé rodiny vyberete u firmy ZAHRADNÍK PARKET Praha 6

Podlahy do bytu i domu každé rodiny vyberete u firmy ZAHRADNÍK PARKET Praha 6

Nevíte si rady s podlahou? Rozhodně bychom ji neměli podceňovat, protože podlaha se vybírá na mnoho let dopředu. Podlahy pro každou rodinu, do bytů i domů Vám pomohou vybrat ve společnosti ZAHRADNÍK PARKET spol. s r. o. z Prahy.

Vydáno 20.10.2017
SCHEUCHER MULTIflor – stabilní a kvalitní třívrstvá či dvouvrstvá dřevěná podlaha

SCHEUCHER MULTIflor – stabilní a kvalitní třívrstvá či dvouvrstvá dřevěná podlaha

Líbí se vám dřevěné podlahy a chtěli byste si pořídit takovou, u které budete mít naprostou jistotu stability, kvality, dlouhé životnosti a perfektního vzhledu? Vsaďte na značku SCHEUCHER MULTIflor.

Vydáno 25.01.2017
Podlahy na terasu EasyDeck - německá kvalita a odolnost

Podlahy na terasu EasyDeck - německá kvalita a odolnost

Podlahy na terasy mají vysoké požadavky na odolnost. Bývají totiž hodně namáhané, musí odolat změnám teplot a vlhkosti, barvy by se neměly příliš měnit vlivem slunečního záření. Všechny tyto skutečnosti si plně uvědomuje německý výrobce, společnost NOVO-TECH Trading GmbH & Co.KG, která vyrábí vysoce odolné podlahy EasyDeck pro Vaši terasu! Objednat si je včetně odborné pokládky můžete u firmy ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. z Prahy 6!

Vydáno 27.04.2017
Laminátové podlahy QUICK-STEP - vzorkovna podlah Praha 6 a e-shop nabízí jejich nejširší výběr

Laminátové podlahy QUICK-STEP - vzorkovna podlah Praha 6 a e-shop nabízí jejich nejširší výběr

Přemýšlíte, jakou podlahu položit do Vaší ložnice, obývacího pokoje, předsíně, kuchyně, koupelny či kanceláře? Řešením mohou být laminátové podlahy od společnosti QUICK- STEP. Jednoduchý a pohodlný výběr Vám nabízí podlahový Show room společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. na Praze 6, která je autorizovaným prodejcem těchto podlah. Pokud si raději vybíráte z pohodlí svého domova, máte možnost využít on-line nákup v internetovém obchodě.

Vydáno 12.03.2013
Laminátové podlahy Egger - nový stojan ve vzorkovně Praha 6

Laminátové podlahy Egger - nový stojan ve vzorkovně Praha 6

Laminátové podlahy mají celou řadu výhod. Pokud jde navíc o rakousko-německého výrobce - firmu Egger, pak toto tvrzení platí mnohonásobně! Společnost ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. z Prahy 6 Břevnova Vám nyní umožní snadný výběr z kompletní kolekce 2015-2017 díky novému stojanu, který se nachází v její vzorkovně, a jež nemá v ČR obdoby.

Vydáno 12.06.2016Vydáno 11.12.2013
385 Zhlédnutí

Vinylové, laminátové a dřevěné podlahy, prodej, velkoobchod

Vinylové, laminátové a dřevěné podlahy, prodej, velkoobchod

Vinylové, laminátové a dřevěné podlahy v nejvyšší kvalitě, garance dlouhé životnosti

Dveře Hörmann a PIVATO porte

Dveře Hörmann a PIVATO porte

Prodej kvalitních dveří Hörmann a PIVATO porte, zajištění odborné montáže

Pokládka podlah a půjčovna brusek

Pokládka podlah a půjčovna brusek

Pokládka podlah, půjčení a pronájem brusných strojů pro renovaci a opravy podlah