Laserové odstranění tetování, pigmentace i popraskaných žilek

Uvažujete o tom, že už přišel čas na odstranění tetování, které nebylo v minulosti vhodně zvolené? Anebo vás trápí nevzhledné pigmentové skvrny či popraskané žilky? Ve všech případech vás trápení zbaví centrum laserové chirurgie a kosmetiky Chirmedica s.r.o. ve Znojmě.


Jak probíhá odstranění tetování, pigmentace či popraskaných žilek?

·         Příprava na laserové ošetření

V prvé řadě s vámi lékař probere veškeré možnosti laserového odstranění tetování a jiných nechtěných estetických problémů na kůži. V rámci konzultace před samotným zákrokem bude pečlivě posouzen váš zdravotní stav a případné kontraindikace k danému výkonu. Bude stanoveno optimální řešení a samozřejmě předem předložena cenová relace domluveného zákroku.

·         Přístroj na odstranění tetování a estetických problémů

Na klinice Chirmedica s.r.o. pracují kvalifikovaní odborníci s nejvýkonnějším laserem od společnosti Quanta System Ultralight, který je kombinací tří laserů:

      • Q-spínaný NdYAG laser
      • Doublefrekvenční KTP Nd:YAG laser
      • Nd:YAG laser

Přístroj pracuje na principu absorpce vysokovýkonných nanosekundových laserových pulsů v kůži, kdy rozbíjí pigment na velmi malé částice. Ty jsou pak lépe a rychleji vstřebávány imunitním systémem a tetování, pigment či popraskané žilky budou odstraněny.

·         Problémy, které vyřeší Nd:YAG lasery

Pomocí těchto laserových paprsků se efektivně a bezpečně odstraňuje nejen tetování, ale také například solární či stařecké skvrny, melasma, pihy, zabarvené jizvy, popraskané žilky kdekoliv na těle a další kožní problémy.

·         Jakou má laserové odstranění pigmentace účinnost?

Chirmedica s.r.o. má v oblasti odstranění tetování a jiných estetických problémů vynikající klinické výsledky. Paprsek laseru proniká hluboko do kůže a odstraní i precizní profesionální tetování bez rizika vedlejších účinků, musíte ale počítat s více návštěvami kliniky dle rozsahu problému či tetování.

·         Zákrok vás nevyřadí z běžných činností

Laserové zákroky probíhají ambulantně a není třeba se obávat komplikací, které by vyžadovali omezení běžných činností. Znecitlivění speciálním krémem se provádí pouze u tetování nebo kožních problémů většího rozsahu. Bez použití znecitlivujícího krému pocítíte mírně palčivý pocit.

Po ošetření je třeba se vyhýbat přímému slunci, případně používat opalovací krémy s vysokým ochranným faktorem. Další omezení jsou individuální dle rozsahu zákroku a zdravotního stavu ošetřovaného.

Více informací o odstranění tetování a pigmentace naleznete na webových stránkách kliniky Chirmedica s.r.o. www.laserznojmo.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.laserznojmo.cz

Vydáno 12.12.2013
1915 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zbavte se problémů pod rukama špičkových odborníků na laserovou chirurgii a estetickou medicínu

Zbavte se problémů pod rukama špičkových odborníků na laserovou chirurgii a estetickou medicínu
Centrum laserové chirurgie a kosmetiky Chirmedica ve Znojmě poskytuje komplexní péči z oblasti chirurgické ambulantní léčby a estetické medicíny pomocí nejmodernějších laserových přístrojů. Spolupráce s předními výrobci laserových technologií a špičkovými odborníky na využití laserů v medicíně vám ...

Laserová operace pomůže vyřešit hemoroidy i křečové žíly

Laserová operace pomůže vyřešit hemoroidy i křečové žíly
Trápí vás hemeroidy, křečové žíly nebo akné? Na tyto i jiné problémy vám pomůže laser. Ve společnosti CHIRMEDICA nabízíme laserové operace všeho druhu, které vyřeší problémy zdravotní i estetické bez nutnosti hospitalizace. Kontaktujte nás i vy a zjistěte, jak vám může laser pomoci.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA CHIRMEDICA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
CHIRMEDICA s.r.o.
www.laserznojmo.cz
Adresa

Adresa

Pražská 1662/23
Znojmo 669 02

recepce.chirmedica@seznam.cz
+420 603 779 005


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha