Levné bydlení v okolí Prahy? Rodinné domy Unhošť jsou pro vás jako stvořené

Vlastní rodinný domek za Prahou je snem každého druhého pracujícího člověka ve Středních Čechách. Velmi zajímavou variantou, jak zůstat v kontaktu s výhodnými pracovními příležitostmi hlavního města a zároveň mít dostatek soukromí a prostoru pro rodinný život, jsou rodinné domy Unhošť. Nenechte se však zmást. Jde o plnohodnotné bydlení za Prahou se všemi jeho výhodami, nikoli o klasický satelit se špatnou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Rodinné domy Unhošť jsou úplně jiná liga a díky společnosti JUNG.CZ a.s. je nyní toto variabilní bydlení za Prahou na dosah ruky i vám!


Rodinné domy Unhošť nejsou žádný satelit odříznutý od světa

A to bez nadsázky. Pokud se totiž rozhodnete pro bydlení v rodinném domě v Unhošti, vězte, že v této obci a jejím okolí najdete veškeré zázemí, které potřebujete pro kvalitní rodinný život - obchody, služby, mateřskou i základní školu, sportovní vyžití, bankovní instituce a mnoho dalšího. Díky této velmi dobré občanské vybavenosti Unhošti mohou vaše děti chodit do školy i ze školy samy a není potřeba je složitě vozit auty. V dosahu jsou i jazyková škola, zájmové kroužky a několik sportovních oddílů.

Rodinné domy Unhošť: Bydlení za Prahou s výbornou dopravní dostupností

Pro starší školáky, tedy studenty středních a vysokých škol, nebo pracující rodiče, je cestování do Prahy či Kladna také velmi snadné a ani k němu není potřeba auto – autobusem se z Unhošti bez přestupu přesunete během 25 až 40 minut. Pokud se ze svého domku v Unhošti rozhodnete jezdit raději autem, budete to mít ještě jednodušší.

Kvalitní stavební materiál, variabilní půdorys a zahrádka, to jsou rodinné domy Unhošť

Při stavbách rodinných domů včetně rodinných domů Unhošť spolupracujeme v JUNG.CZ a.s.  pouze s prověřenými dodavateli a výrobci. Naše rodinné domy na klíč jsou postaveny z kvalitního zdícího materiálu YTONG zvnějšku zatepleného polystyrenem. Jako střešní krytinu používáme odolné střešní tašky KM – BETA, pro ústřední vytápění a ohřev teplé vody volíme zpravidla závěsné kotle Junkers a v tomto výčtu kvalitních materiálů ke stavbě a vybavení rodinných domů Unhošť bychom mohli pokračovat dále.

V podkroví domu mohou navíc dle vašeho přání vzniknout až dvě další samostatné místnosti, podle toho, jak velký dům zvolíte. Se samotným půdorysem rodinného domu na klíč se dá samozřejmě prakticky libovolně pracovat a v JUNG.CZ a.s. vždy maximálně zohledníme vaše individuální potřeby a představy. Ke každému rodinnému domu Unhošť náleží také předzahrádka a zahrada za domem, což umožňuje jak na jedné straně poloveřejný kontakt se sousedy, tak soukromí prostoru, který budete mít doslova jen pro sebe.

O výhodách rodinných domů Unhošť není pochyb. Pokud ale uvažujete také o jiných lokalitách k bydlení, vězte, že společnost JUNG.CZ a.s. vedle rodinných domů v Unhošti nabízí také prodej rodinných domů v lokalitách Velvary, Psáry, Dolní Kamenice nebo prodej stavebních pozemků za Prahou. Proto nás neváhejte kdykoli kontaktovat s vašimi představami o novém bydlení, navrhneme vám řešení jako stvořené právě pro vás!

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.jung.cz

Vydáno 14.12.2013
1198 Zhlédnutí
Topováno 28.12.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

JUNG.CZ – postaráme se o vaše bydlení

JUNG.CZ – postaráme se o vaše bydlení
Co kdybychom vám řekli, že zatímco máte nohy na stole a vychutnáváte si kávičku, váš vysněný dům získává svou podobu? Stavba domu vyžaduje značné úsilí – vy ale nemusíte hnout ani prstem. Stačí, když se obrátíte na společnost JUNG.CZ. Zajistíme vám totiž pozemek a postavíme dům.

Prodej levných pozemků v blízkosti Prahy? To není pohádka!

Prodej levných pozemků v blízkosti Prahy? To není pohádka!
Hodláte stavět a nemůžete najít vhodný pozemek? Pak jste určitě ještě nekontaktovali společnost JUNG.CZ. Našim klientům totiž nabízíme bohatý výběr pozemků k prodeji. Máme pro vás připraveny atraktivní lokality, které bývají jinak rychle zabrané. Díky nám se můžete stát jedním z majitelů pozemků na ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA JUNG.CZ a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
JUNG.CZ a.s.
www.jung.cz
Adresa

Adresa

Dolní Kamenice 19
Velvary 273 24

info@jung.cz
+420 315 761 200


Najdete nás také zde:

ARES
captcha