Svět formule 1 na vlastní kůži

Zažijte opravdový adrenalin na závodní dráze v Bruntále! Společnost Janků Trade s.r.o. v rámci závodiště provozuje půjčovnu motokár, Simulátor F1, Ferrari Bar a další aktivity, bez kterých se neobejdou žádné pořádné večírky.


Unikátní závodní dráha pro motokáry
 
 

Krytá trať pro motokáry v Bruntále je svým řešením jediná v Evropě. Pyšní se mimoúrovňovým překřížením jako trať v Suzuce, klopenou zatáčkou po vzoru Indianopolis a tunelem jako v Monte Carlu. Třísetmetrová dráha má více než 13 zatáček, které se svým provedením liší tak, aby si každý vyzkoušel technické i rychlé pasáže. Po ukončení rozjížďky obdrží každý pilot výsledkovou listinu dosažených časů. Časomíra měří s přesností na tisícinu vteřiny a maximální rychlost jízdy na závodní dráze se blíží 70 km/h.

Půjčovna motokár funguje každý den od 13 do 22 hod, o víkendu a o svátcích začínáme už v 10 hod.

Součástí závodiště je Ferrari bar s kapacitou 80 míst (+ 40 míst v zimní zahradě), ve kterém najdete mimo jiné i promítací plátno, gril a Simulátor F1.

 

Simulátor F1 zviditelní vaši firmu
 

Chystáte se na profesionální prezentaci firmy? Chcete se zviditelnit nebo pořádáte nezapomenutelný večírek? Pronájem Simulátoru F1 vám pomůže vyčnívat z davu. Model vozu Formule 1 s možností výběru z několika variant a nastavení je vybaven audio/video technikou pro věrnou simulaci adrenalinové jízdy a je k dispozici i s hosteskou, která poskytne nezbytné zázemí před startem. Vybraný Simulátor F1 dovezeme přímo na místo konání akce a zajistíme veškeré technické náležitosti.

Simulátor F1 můžete využít na:

  • prezentaci firmy na veletrhu a jiných reklamních akcích
  • firemní večírky a společenské události všeho druhu
  • putovních roadshow a sportovních akcích

 

Další aktivity společnosti Janků Trade s.r.o.

 

Půjčovna motokár, Simulátoru F1 a provozování závodní dráhy nejsou jedinou aktivitou naší společnosti. Nově se zabýváme také logistikou skladů a paletového hospodářství, pronájmem skladovacích hal různých velikostí, nabízíme i veškeré manipulační služby.

Hledáte-li kvalitní originální oblečení a příslušenství pro každého začínajícího i pokročilého závodníka, nakoupit je můžete v našem Ferrari shopu za velmi příznivé ceny.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.jankutrade.cz

Vydáno 30.10.2012
1137 Zhlédnutí
Topováno 27.07.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Janků trade s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Janků trade s.r.o.
www.jankutrade.cz
Adresa

Adresa

Jiráskova 1
Bruntál 792 01

jankutrade@seznam.cz
+420 608 732 939


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha