Spojení společností OCELSERVIS CZ A STEELCOM CZ zaručuje mnohá vylepšení

Hutní materiál pro využití v mnoha odvětvích průmyslu nyní nakoupíte za ještě výhodnějších podmínek díky spojení dvou významných společností na českém trhu s ocelovými komponenty. Spolehněte se na kvalitu produktů i pestré nabídky služeb pro vaše pohodlí a spokojenost.


Součást skupiny STEELCOM

V roce 2012 se stala společnost OCELSERVIS CZ součástí skupiny STEELCOM, jejíž hlavním předmětem činnosti je nákup a prodej hutního materiálu. Toto spojení dvou dynamicky se rozvíjejících subjektů přináší zákazníkům další výhody, kterými jsou mimo jiné např. vyšší flexibilita dodávek a rychlejší a vstřícnější naplňování požadavků klientů díky rozšíření skladů a zefektivnění distribuční sítě.

Hutní materiál nachází své uplatnění zejména ve strojírenství, stavebnictví, chemickém a energetickém průmyslu, ale i v mnoha dalších oborech. Rozšíření sortimentu proto poskytuje možnost dále rozvíjet obchodní vztahy s představiteli dalších odvětví průmyslu a směle konkurovat špičkám na trhu s ocelí. Kromě flexibility, spolehlivosti a komplexnosti nabídky můžeme svým klientům garantovat také rychlé dodání, a to nejen po celé ČR, ale i v rámci EU.

Široký sortiment hutního materiálu

 • Ocelové tenké a tlusté plechy válcované za tepla i za studena, ocelové plechy s oválnými výstupky, pozinkované a trapézové plechy
 • Kvarto plechy 5 – 220 mm z konstrukčních ocelí
 • Profily, kruhová ocel, plochá ocel, čtvercová a široká ocel v jakosti S235JR a S355JR
 • Svařované a bezešvé ocelové trubky
 • Uzavřené profily čtvercového a obdélníkového průřezu

 

Součástí dodávky každé zakázky jsou i materiálové certifikáty dle příslušných norem, samozřejmostí je i plnohodnotný zákaznický servis a technické poradenství pro maximální spokojenost našich klientů.

Další služby společnosti OCELSERVIS  CZ

 • Kompletní zpracování poptávky zdarma
 • Zajištění dopravy včetně nadměrných nákladů v rámci celé EU
 • Zkoušky ultrazvukem dle EN10160
 • Nezávislé přejímky
 • Tryskání plechů a profilů
 • Výrobu tvarových výpalků vč. obrábění
 • Dělení materiálu
 • Dle dohody zajistíme i expresní dodávky

 

Další informace o společnosti OCELSERVIS CZ najdete na webových stránkách www.ocelservis.cz. Sídlo firmy a skladové prostory s širokou nabídkou hutního materiálu můžete navštívit v Pardubicích.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ocelservis.cz

Vydáno 17.12.2013
298 Zhlédnutí
Topováno 22.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hutní materiál Pardubice – velkoobchod

Hutní materiál Pardubice – velkoobchod
Hutní materiál se používá v mnohých odvětvích výroby, například ve strojírenství, stavebnictví i dalším průmyslu. Pokud hledáte společnost, od které můžete hutní materiál odebírat, pak se obraťte na naší firmu Ocelservis.

Hutní materiál Pardubice – rozšíření sortimentu jen pro vás

Hutní materiál Pardubice – rozšíření sortimentu jen pro vás
Firma OCELSERVIS CZ, dodavatel hutních materiálů, flexibilně reaguje na potřeby svých klientů. Proto své portfolio hutního materiálu v Pardubicích neustále rozšiřuje o nové produkty. Společnost poskytuje komplexní služby v oblasti nákupu, prodeje, skladování a úpravy hutního materiálu, přičemž ...

Ocelové plechy, trubky a další hutní materiál od firmy OCELSERVIS CZ

Ocelové plechy, trubky a další hutní materiál od firmy OCELSERVIS CZ
Potřebujete tenké či tlusté ocelové plechy nebo jiný hutní materiál? V tom případě navštivte východočeské Pardubice a seznamte se s širokou nabídkou, kterou najdete ve skladech firmy OCELSERVIS CZ. Na výběr zde toho budete mít opravdu hodně – ocelové plechy válcované za studena i za tepla, ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA OCELSERVIS CZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
OCELSERVIS CZ, s.r.o.
www.ocelservis.cz
Adresa

Adresa

Průmyslová 42
Chrudim 537 01

ocelservis@ocelservis.cz
+420 777 180 288


Najdete nás také zde:

ARES
captcha