Školení, kurzy a e-learning nejen jako skvělá forma vzdělávání dospělých

Vzdělání je něco, co nám, pokud jej jednou získáme, nikdo nikdy nevezme. A už dávno přitom neplatí, že výuka musí končit s odchodem z určitého stupně základní, střední nebo vysoké školy. Velmi účinnou metodou, jak si také zvýšit své šance na pracovním trhu, je vzdělávání dospělých při různých školeních či rekvalifikačních kurzech, které mohou probíhat dokonce jako e-learning.


E-learning vám umožní rychlou a pohodlnou výuku

Naše společnost, kterou najdete na webu www.rekvalifikaceolomouc.cz, se specializuje na odborné vzdělávání dospělých ve formě celé řady školení, která probíhají pomocí využití interaktivních prvků ve výuce, ale také ve formě zmíněného e-learningu.

Kurzy účetnictví i základy podnikání

Nabídka rekvalifikačních kurzů, školení a e-learningů naší společnosti je členěna do několika základních oblastí. V kategorii Daně a účetnictví najdete například kurzy daňové evidence, účetnictví, mzdového účetnictví nebo kurzy představující základy podnikání.

Školení počítačových dovedností s interaktivními prvky výuky

Další možností je výuka softwaru a dovedností z oblasti informatiky. Jednotlivé kurzy vás naučí pracovat třeba s programy Adobe Photoshop, Illustrator nebo InDesign. Na přání však sestavíme třeba také výhodný kancelářský balíček kurzů vhodných pro vzdělávání dospělých, přesně podle vašich potřeb.

Vzdělávání dospělých: soft skills neboli kurzy měkkých dovedností

Pod pojmem soft skills rozumíme takzvané „měkké dovednosti“, jako jsou například komunikativnost, empatie, schopnost vedení týmu nebo spolupráce. V nabídce kurzů soft skills najdete třeba kurzy specializující se na zvládnutí pracovního pohovoru včetně přípravy a tréninku modelových situací, kurz obchodních a vyjednávacích technik, asertivního chování a zvládání konfliktních situací, nebo komunikační kurzy zaměřené na umění efektivní komunikace či přímo na komunikaci s klientem.

Školení a kurzy pro sportovní instruktory

Vzdělávání dospělých a e-learning v oblasti zdravého životního stylu je pak přímo šito na míru lidem pohybujícím se v oblasti péče o tělo, regenerace a rekondice, jako jsou fyzioterapeuti, zdravotní sestry nebo instruktoři a instruktorky aerobiku a jiných fitness technik, trenéry kulturistiky a další.

Rekvalifikační kurzy, školení i e-learning zvýší vaši šanci na pracovním trhu

Detailní informace o konkrétních kurzech i dalších způsobech vzdělávání dospělých najdete přímo na našich webových stránkách. Neváhejte a vyzkoušejte naše e-learning kurzy ještě dnes!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.rekvalifikaceolomouc.cz

Vydáno 19.12.2013
973 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Účetnictví-kurzy, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Účetnictví-kurzy, s.r.o.
www.rekvalifikaceolomouc.cz
Adresa

Adresa

Legionařská 1319/10
Olomouc 779 00

info@kurzyolomouc.cz
+420 723 858 070


Najdete nás také zde:

ARES
captcha