Jsme páni doktoři domů. Naše čištění kanalizace váš dům vyléčí od plísně i vlhkosti zdiva

Když se ve vašem domě objeví vlhkost nebo dokonce plíseň, není to dozajista nic příjemného. Velmi častou příčinou problémů s vlhkostí a plísní bývá problém s kanalizací, které asi většinou nebudete schopni řešit na vlastní pěst, a bude lepší přivolat kvalifikovaného odborníka na čištění kanalizace. Nechte si svůj vlhkostí a plísní nemocný dům „vyšetřit“ od pánů doktorů domů!


Fungující kanalizace je základ zdravého domu. Když dům onemocní, pomůže čištění kanalizace

Znojemská společnost Martin Beran zabývající se již více než 20 let vodoinstalatérskými pracemi a souvisejícími službami včetně tolik důležitého čištění kanalizace vám od vašich problémů s vlhkostí a plísní pomůže raz dva. Našim klientům nabízíme služby jako je pohotovostní čištění kanalizace, inspekce potrubí pomocí kamery neboli takzvaný monitoring kanalizace, mechanické čištění kanalizace, vysokotlaké čištění kanalizace, ale třeba také čištění a odkalování zahradních jezírek nebo hydroizolace. Naši pohotovostní službu nejen pro čištění kanalizace přitom můžete volat úplně kdykoli, 24 hodin denně 7 dní v týdnu, a to na naší nonstop lince 602 699 808.

Vysokotlaké čištění kanalizace a domovních odpadů

Mezi mnohými našimi službami je stěžejní a velmi často využívané vysokotlaké čištění kanalizace a domovních odpadů. Toto čištění kanalizace provádíme prakticky pro všechny typy potrubí, a to v rozpětí vnitřního průměru potrubí od 40 do 600 milimetrů. Při tomto vysokotlakém čištění kanalizace naše tlaková hadice dosáhne až do vzdálenosti 100 metrů a díky velkému výběru čistících trysek tak můžeme nabídnout skutečně kvalitní výsledky. Použít lze toto vysokotlaké čištění kanalizace třeba také pro vytěžování a čištění kanalizačních šachet, vpustí či lapačů nebo také čerpání šachet a sklepních prostor.

Trasování a monitoring kanalizace

Při naší práci velmi často používáme takzvané trasování a monitoring kanalizace. Trasování je jednoduše řečeno způsob sledování toho, kudy vlastně potrubí přesně vede, a často se používá u starších domů nebo u domů, kde majitelé zkrátka nemají přehled, kudy potrubí vede. Díky trasování tak při odstraňování případných problémů s kanalizací není třeba rozkopávat celá místnost, ale skutečně pouze konkrétní místa, kde v potrubí nastal problém. Často nám velmi pomáhá monitoring kanalizace, při kterém do potrubí umístíme kameru, díky které získáme přesný obrázek o tom, jaký je stav potrubí po celé jeho délce. Opět tak majitelům domů ušetříme spoustu financí a hlavně starostí, protože není třeba tolik kopat do země či zdí, ale je možné odstranit problém lokálně. Natočený záznam z monitoringu kanalizace je navíc velice dobrým výchozím bodem při případném opětovném problému s kanalizací či potrubím.

Pro více informací o našich službách navštivte naše webové stránky nebo nás v případě akutního problému kdykoli kontaktujte na naší nonstop servisní lince 602 699 808.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.beran-kanalizace.cz

Vydáno 19.12.2013
497 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Martin Beran vodoinstalatérství
WEBOVÁ STRÁNKA
Martin Beran vodoinstalatérství
www.beran-kanalizace.cz
Adresa

Adresa

28. října 2283/12
Znojmo 669 02

bohumilaberanova@seznam.cz
+420 602 699 808


Najdete nás také zde:

ARES
captcha