Nepodlehněte falešným slevám za elektřinu a zemní plyn

Neetické získávání klientů dodavatelů energií pomocí klamavé reklamy či krátkodobých slev, které se z dlouhodobějšího hlediska nevyplatí, se v posledních letech stalo jakýmsi smutným trendem. Tyto praktiky mnohdy hází špatné světlo i na poctivé společnosti, které jsou pak nuceny horko těžko obhajovat svůj morální kredit.


Rizika krátkodobých slev

Téměř každý už se jistě setkal, ať už na internetu nebo prostřednictvím podomních obchodníků, s „výhodnými“ krátkodobými slevami v případě změny dodavatele elektřiny a zemního plynu. Ruku v ruce s takovými slevami však jde i velké riziko úvazku k odběru energií, ze kterého po určitou dobu nelze odstoupit, a který vás donutí zůstat klientem i v době, kdy už energie dávno překročí hranici výhodné nabídky. Zákazníkovi pak už nezbývá, než svému závazku dostát do konce, a zaplatit vše, co mu společnost za své služby naúčtuje.

Hlavním kritériem pro výběr dodavatele energií není tedy lákavá nabídka aktuální slevy, ale garance dlouhodobě výhodných cen a jejich stabilita, které lze bez problémů ověřit a získat si o nabídce veškeré informace.

Energie2 garantuje dlouhodobě nízké ceny energií

Společnost Energie2, a.s. je dodavatelem levné elektřiny a zemního plynu soukromým osobám i do veřejného sektoru. Za dobu svého působení rozšířila Energie2 maloprodej i velkoprodej elektřiny a zemního plynu i na Slovenskou republiku a do Polska, a to zejména díky vstřícnému přístupu k zákazníkům a výhodným nabídkám služeb. Pracovníci společnosti jsou vázáni Etickým kodexem obchodníka, který vede Energetický regulační úřad.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi a jeho potřebám je jednou z hlavních priorit společnosti, která se může pyšnit vysokou odborností personálu, špičkovou bezplatnou zákaznickou podporou a stále narůstajícím počtem spokojených klientů.

Akce „Nebeská“ nabídka

Energie2 nabízí novým zákazníkům na celých 6 let garantovanou nižší cenu proti současnému dodavateli elektřiny a zemního plynu, a to po celou dobu trvání smluvního vztahu. Při uzavření smlouvy přes internet dostane navíc každý nový odběratel z kategorie domácnost a maloodběr slevu 2% ze standardní ceníkové ceny energií. Využitím těchto atraktivních nabídek může každý klient ušetřit tisíce korun ročně, a to jistě za změnu dodavatele elektřiny a zemního plynu stojí.

Bližší informace o nabídce společnosti Energie2, a.s. naleznete na webových stránkách www.energie2.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.energie2.cz

Vydáno 20.12.2013
302 Zhlédnutí
Topováno 25.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dodávka elektřiny od alternativních dodavatelů se vyplatí domácnostem i firmám

Dodávka elektřiny od alternativních dodavatelů se vyplatí domácnostem i firmám
Ušetřit na elektřině je cílem každé domácnosti i firmy. Způsobů, jak ušetřit, je vcelku dost. Je samozřejmě důležité snažit se co nejméně elektřinu spotřebovávat a proto si pořizovat spotřebiče s nízkou spotřebou, nenechávat zbytečně rozsvíceno a při odchodu z domu vypínat televizi, podstata však ...

Plyn a elektřina od jednoho poskytovatele přináší mnoho výhod

Plyn a elektřina od jednoho poskytovatele přináší mnoho výhod
Plyn od jedné firmy a elektřinu od jiné? To nemusí být nejlepší nabídka a navíc to přináší příliš starostí o obě agendy. Usnadněte si situaci a spojte své dodavatele energie do jednoho. Není to nemožné. Přesně od toho je tu společnost Energie2.

Víte, jak ušetřit za elektřinu a plyn? Stačí si vybrat správného dodavatele energií

Víte, jak ušetřit za elektřinu a plyn? Stačí si vybrat správného dodavatele energií
Alternativní dodavatelé elektřiny obsluhují už tisíce domácností. Jejich oblíbenost roste zejména díky tomu, že dokážou nabídnout ceny nižší o 5 až 10 % než u tradičních dodavatelů energií. Společnost Energie2 je alternativním dodavatelem elektrické energie, který vám dokáže snížit vaše náklady na ...

Ušetřit za plyn je možné! Jak na to?

Ušetřit za plyn je možné! Jak na to?
Plyn potřebujeme k životu všichni a dodavatelé si to moc dobře uvědomují. Někteří však nastavují ceny, které neodpovídají tomu, co skutečně využijete. Naštěstí je tu výhodný dodavatel (nejenom) plynu - Energie2.

Jak ušetřit na dodávce plynu bez kompromisů

Jak ušetřit na dodávce plynu bez kompromisů
Možná se také řadíte mezi ty, kteří velmi neradi dělají kompromisy. Proč si vybírat mezi nízkou cenou a kvalitou, proč nechtít obojí? Nejznámější a největší dodavatelé plynu často přesvědčují své klienty, že jsou možná dražší než konkurence, že však nabízí mnohem kvalitnější produkty. To však dávno ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Energie2, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Energie2, a.s.
www.energie2.cz
Adresa

Adresa

Křenova 438/7
Praha 6 - Veleslavín 162 00

info@energie2.cz
+420 844 000 010


Najdete nás také zde:

ARES
captcha