Nábytek na míru od profesionálů s dlouholetou praxí

Nevíte si rady s vhodným nábytkem do bytu, rodinného domu či kanceláře? Přenechte starosti zkušeným odborníkům, kteří díky dlouholeté praxi dokáží správně poradit, zpracovat profesionální návrh a zrealizovat veškerá přání na míru jak přáním zákazníka, tak prostorám jakéhokoliv interiéru.

Kuchyňské linky na míru, Kuchyňské studio

Jan Forman – interiérový nábytek na míru

Profesionálové z firmy Jan Forman vám vyrobí nábytek na míru od dětského nábytku přes vestavné skříně až po kuchyňské linky do atypických prostor. Postarají se o zaměření interiéru, grafický návrh, vypracování individuální cenové nabídky a následnou realizaci k vaší plné spokojenosti. Velkou předností je také osobní přístup ke každému zákazníkovi, jehož požadavky a přání jsou na prvním místě.


Praktické kuchyňské linky na míru

Kuchyňská linka je bezesporu základem každé domácnosti. Rozmístění všech jednotlivých prvků kuchyňské linky hraje důležitou roli ve správném fungování každodenního provozu, proto je třeba mu před samotnou realizací věnovat zvýšenou pozornost. Firma Jan Forman nabízí kromě dalších služeb také zpracování podrobného grafického návrhu podle vaší představy a navrhne veškeré spotřebiče, zásuvky pro spotřebiče, kování dvířek a další prvky nezbytné pro maximální praktičnost provozu kuchyně.

Kuchyňský nábytek


Vestavné skříně na míru se postarají o maximální využití prostoru

Chcete-li efektivně využít veškeré prostory ložnice, chodby, obývacího pokoje i jiných místností v interiéru, vsaďte na vestavné skříně na míru, které nabízí spoustu možností. Vestavné skříně lze umístit do výklenků, rozdělit jimi velké plochy, díky variabilitě jednotlivých prvků je možné skládat atypické tvary skříní a vytvořit z nich originální prvky odpovídající charakteru domácnosti. Pestrá nabídka materiálů a dekorů umožňuje kombinovat odstíny a barvy s okolními prvky. Vnitřní uspořádání vestavných skříní je rovněž přizpůsobeno každému na míru jeho potřebám.

Vestavné skříně na míru


Pohodlný nábytek pro kanceláře i dětské pokojíčky

Nabídka firmy Jan Forman je opravdu široká. Kromě kuchyňských linek a vestavných skříní si můžete objednat zhotovení interiérového nábytku pro jakékoliv prostory, ať už je o vybavení kanceláře, dětského pokoje nebo domácí pracovny. Zkušení pracovníci vám rádi vyjdou vstříc, pokud si nevíte rady s výběrem nábytku, a předem s vámi vše podrobně proberou, abyste si byli jistí, kolik a za co zaplatíte.

Více informací o firmě Jan Forman naleznete na webových stránkách www.kuchyneforman.cz, kde se můžete inspirovat ve fotogalerii realizovaných zakázek nebo navštivte kuchyňské studio v Moravském Krumlově, Na Kačence 406.

Nábytek na míru


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kuchyneforman.cz

Vydáno 21.12.2013
2721 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kuchyně Forman: Nejen kuchyňská linka nebo vestavné skříně podle vašich představ

Kuchyně Forman: Nejen kuchyňská linka nebo vestavné skříně podle vašich představ
Uvažujete o rekonstrukci kuchyně, ale žádná z běžně nabízených variant vás nezaujala? Nebo potřebujete elegantně vyřešit atypický prostor pro vaši kuchyňskou linku? Pak jsme tu právě pro vás. Kuchyňské studio Forman nabízí kuchyně na míru přesně podle vašich představ. To vše profesionálně a za ...

Truhlářství, které vyrábí kuchyňské linky a ostatní nábytek, nachází se v oblasti Brno – venkov

Truhlářství, které vyrábí kuchyňské linky a ostatní nábytek, nachází se v oblasti Brno – venkov
Sídlíme blízko Moravského Krumlova, ale za dobu naší působnosti jsme se rozšířili už i za hranice tohoto kraje. Snažíme se plnit všechny požadavky našich zákazníků. Vyrábíme i další nábytek do dětských pokojů, ale také například do kanceláří.

Kuchyňské linky – Pohořelice, Ivančice a celé Brno venkov

Kuchyňské linky – Pohořelice, Ivančice a celé Brno venkov
Výběr kuchyňské linky do bytu je důležitým okamžikem pro každého gastronomického nadšence. Měla by splňovat všechny standardy pro pohodlné vaření, bezproblémový přístup ke spotřebičům a mít dostatečnou využitelnou pracovní plochu. Kuchyňské linky se liší také dle použitých materiálů, kterých je na ...
PODSTRÁNKY

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky
Kuchyňský nábytek - linky, skříňky, ostrůvky, barové pulty, spotřebiče, návrh na míru

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně
Zakázková výroba vestavěných skříní do jakéhokoliv prostoru na míru

Výroba nábytku

Výroba nábytku
Výroba nábytku na zakázku do dětských a obývacích pokojů, ložnic, jídelen, kanceláří
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kuchyňské studio Jan Forman
WEBOVÁ STRÁNKA
Kuchyňské studio
www.kuchyneforman.cz
Adresa

Adresa

Na Kačence 406
Moravský Krumlov 672 01

info@kuchyneforman.cz
+420 777 634 583


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha