Kulečníkové stoly s tříletou zárukou pro herny i soukromé využití

Firma Kučera Billiards se zabývá výrobou kulečníků jak ve standardním provedení, tak i na zakázku dle specifických požadavků klienta. Pořídíte zde kulečníkové stoly i veškeré kulečníkové potřeby včetně komplexních služeb, tedy dodávky, montáže, servisu i renovace.


Váš kulečníkový stůl bude pravým originálem

Firma Kučera Billiards se výrobou kulečníků zabývá už více než čtvrt století a je opravdovým odborníkem v oboru. Vybírat můžete z kulečníkových stolů všech typů, rozměrů, materiálů, tvarů, úprav i barev. Každý kulečníkový stůl tak bude opravdovým originálem propracovaným do nejmenšího detailu a vyhovujícím všem požadavkům jeho nového majitele. Za velmi výhodné ceny u nás pořídíte i repasované kulečníkové stoly dle aktuální nabídky.

Pestrá nabídka kulečníkových stolů je doplněna také o kulečníkové potřeby, tedy kulečníková tága a náhradní špičky, mantinely, koule, křídy, počítadla, stojany, osvětlení a další nezbytné doplňky pro kvalitní zážitek ze hry.

Kvalitu a herní vlastnosti kulečníkových stolů garantuje i Zoltán Kováč, 50-ti násobný mistr republiky v kulečníku.

Multifunkční kulečníkový stůl

Chcete ušetřit místo a využít kulečníkový stůl na různé druhy zábavy? U všech typů kulečníkových stolů lze zařídit výměnu rámu a změnit tak kulečník na pool nebo karambol, nebo také objednat krycí desku, která promění kulečníkový stůl na stůl jídelní či stůl na ping-pong. Kontaktujte nás a my vám multifunkční kulečníkový stůl vyrobíme!

Profesionální služby od Kučera Billiards

Kromě samozřejmé dodávky a montáže kulečníkových stolů do vaší provozovny nebo k vám domů zajistíme v případě potřeby i opravu rámu či konstrukce, nový lak, výměnu mantinelů, potažení kulečníku novým suknem či výměnu hrací desky. 

Není problém se domluvit na nestandardním provedení, např. intarzii či speciální povrchové úpravě odpovídající vašim představám a okolnímu interiéru.

Ať už sháníte kulečníkový stůl pro hernu, salonek nebo pro soukromé využití, obraťte se na firmu Kučera Billiards a její profesionální služby. Rádi vám poradíme s výběrem, zajistíme bezproblémovou dodávku a montáž i případný servis. Navštivte také naše webové stránky www.kulecniky.cz, kde najdete více informací i aktuální nabídku kulečníkových stolů.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kulecniky.cz

Vydáno 22.12.2013
1002 Zhlédnutí
Topováno 24.12.2013
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vítězslav Kučera
WEBOVÁ STRÁNKA
Vítězslav Kučera
www.kulecniky.cz
Adresa

Adresa

Elgartova 26
Brno - Husovice 614 00

kucera@kulecniky.cz
+420 545 572 837


Najdete nás také zde:

ARES
captcha