Kvalitní stínící technika, okna, dveře či garážová vrata prvotřídní kvality

Stínící technika, do které patří žaluzie, rolety, markýzy a další prvky, musí kromě ochrany před slunečním světlem, zajištěním soukromí a jednoduché ovladatelnosti splňovat i funkci estetickou. Firma ANKO nabízí stínící techniku, okna, dveře, parapety a další produkty od předních výrobců s dlouholetou tradicí a zaručenou kvalitou.


Stínící technika mnoha druhů

Dodáváme stínící techniku od společnosti Climax, renomovaného výrobce žaluzií, rolet, markýz či sítí proti hmyzu. Samozřejmostí je i odborná montáž stínící techniky pro její dokonalou funkčnost.

·         Žaluzie

Ať už bydlíte v rodinném domě, bytě nebo potřebujete zajistit příjemné prostředí v kanceláři, vyberte si žaluzie z pestré nabídky provedení, materiálů i barev. Vhodným výběrem žaluzií získáte nejen optimální ochranu proti ostrému slunci a pohledům zvenčí, ale také stylový designový doplněk, který dotvoří váš interiér. V dnešní době existují žaluzie mnoha druhů, takže je lze využít nejen na okna či dveře, ale také pro oddělení prostoru přímo v místnosti.

·         Rolety

Doby, kdy bývaly rolety jen nevzhledným kusem látky, jsou už dávno pryč. Dnešní venkovní i vnitřní rolety jsou jednak elegantním doplňkem do domácnosti, ale hlavně mají vynikající izolační vlastnosti, takže vám ušetří náklady na energie. V neposlední řadě díky roletám získáte ochranu proti prachu, hluku a nepříznivými vlivy počasí. Stejně jako žaluzie, i rolety jsou vyráběny v několika provedeních, ze kterých si vybere každý optimální řešení odpovídající jeho požadavkům.

·         Markýzy

Hledáte-li vhodnou stínící techniku pro terasu, balkon či výlohu, jsou markýzy to pravé řešení. Markýza se snadno ovládá buď klikou, nebo dálkovým ovladačem, lze ji vybavit i větrným čidlem, které zajistí okamžité stažení v případě silnějšího větru, a tím i ochranu proti poškození.   

·         Sítě proti hmyzu

Se sítěmi proto hmyzu budete maximálně chránění proti nezvaným otravným návštěvníkům z říše hmyzu. Moderní sítě proti hmyzu nijak nenarušují design interiéru, neboť jsou téměř neviditelné. Lze je použít do oken i do dveří, kde dobře snáší teplotní rozdíly a díky svým vlastnostem nekorodují.

Kvalitní okna a dveře vám zaručí úsporu energií a pohodlné bydlení

Firma ANKO se zabývá nejen prodejem stínící techniky, ale v nabídce najdete také okna řady Econo, Brillant, Cava, Clasic, Geneo či Rondo. Tato okna prvotřídní kvality vám zaručí dokonalý komfort bydlení, znatelnou úsporu energií i moderní design. Zajistíme také profesionální instalaci oken dle individuální zakázky.

Dále nabízíme také interiérové i vchodové dveře, vnitřní a venkovní parapety či garážová vrata vyhlášené značky Trido. Pro více informací navštivte webové stránky www.anko-servis.cz nebo nás kontaktujte na e-mail anko-servis@seznam.cz.  

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.anko-servis.cz

Vydáno 23.12.2013
635 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ANKO Martin Scheder
WEBOVÁ STRÁNKA
ANKO
www.anko-servis.cz
Adresa

Adresa

Ovčárecká 565
Kolín 5 280 02

anko-servis@seznam.cz
+420 321 722 539


Najdete nás také zde:

ARES
captcha