S firmou MaRfinal s.r.o. ušetříte čas i peníze

Společnost MaRfinal s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti měření, regulace a řízení technologických procesů. Zabývá se projekčními, montážními a servisními pracemi, dodávkou softwarových aplikací, výrobou rozvaděčů a samozřejmostí je i údržba systémů a odborná konzultace.


Firma MaRfinal s.r.o. vznikla v roce 2000 a během velmi krátké doby se díky kolektivu odborníků stala jednou z nejlepších společností zabývající se měřením a regulací v České republice. Je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009 a certifikátu pro výrobu rozvaděčů.

Zaměřujeme se na měření a regulaci kotelen, výměníkových stanic, zónovou regulaci ústředního topení, měření spotřeby tepla, klimatizace, chlazení a vzduchotechniku, detekci výskytu plynů, řízení technologických procesů a výrobu rozvaděčů pro měření a regulaci. Součástí naší nabídky služeb je i záruční a pozáruční servis, revize, projekční poradenská činnost a tvorba softwarů.

Co je naším cílem?

Naší hlavní prioritou je spokojenost zákazníků, kteří díky kvalitním službám navrženým na míru ušetří nejen peníze, ale i drahocenný čas. V oblasti měření a regulace máme dlouholeté zkušenosti, a tak umíme každému klientovi navrhnout řešení přímo na míru za příznivé ceny za využití nejkvalitnějších materiálů a nejmodernějších technologických procesů.

Snižujeme energetickou náročnost a dodržujeme požadavky platných předpisů na ochranu životního prostředí, abychom eliminovali negativní dopady na minimum, současně do snahy o ochranu přírody zapojujeme také naše obchodní partnery.

Neustále zvyšujeme odbornou úroveň a kvalifikaci našich zaměstnanců rozšiřováním znalostí o nových technologiích.

Čím se zabýváme?
  • Programování řídicích systémů: Vytvoříme program ve vývojovém prostředí daného systému a implementujeme jej do PLC. Specializujeme se na řídicí systémy AMiT, Siemens, Honeywell, ale samozřejmě zajistíme i naprogramování dalších systémů dle konkrétního požadavku klienta vč. dispečerských pracovišť.
  • Projekční a poradenská činnost: Navrhneme nejvhodnější technické řešení automatizace technologických zařízení, vytvoříme projektovou dokumentaci či zpracujeme již hotovou dokumentaci a poskytneme veškeré poradenství v oblasti měření a regulace.
  • Kvalitní servis: Zabezpečíme kvalitní pravidelný i objednaný servis námi dodaných systémů.
  • Výroba rozvaděčů: Dodáme, odborně nainstalujeme a zapojíme všechny druhy rozvaděčů pro napětí do 1000 V, které kompletujeme dle projektové dokumentace nebo požadavků zákazníka. Rozvaděče sami vyrábíme a podrobujeme důkladným výstupním testům. Samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis rozvaděčů u zákazníka.  
Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.marfinal.cz

Vydáno 08.11.2012
338 Zhlédnutí
Topováno 06.12.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA MaRfinal s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MaRfinal s.r.o.
marfinal.cz
Adresa

Adresa

Sadová 135
Nechanice 503 15

subrt@marfinal.cz
+420 495 423 021


Najdete nás také zde:

ARES
captcha