Pobyty pro seniory spojují relaxaci a nenáročné pohybové aktivity

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro své blízké? Darujte jim pobyt pro seniory, který nabízí relaxaci určenou pro starší osoby zaměřenou především na lehčí léčebné procedury a pohybové terapie s ohledem na individuální zdravotní omezení.


Speciální pobyty pro seniory jsou elixírem mládí 

Zůstat aktivní i v pokročilejším věku je velmi důležité jak pro zdravotní stav, tak i pro dobrou psychickou pohodu. Pobyty pro seniory jsou určené všem dříve narozeným, kteří se chtějí udržet v dobré kondici. V rámci těchto speciálních pobytových balíčků se můžete těšit na ozdravné a omlazující procedury, nenáročné pohybové aktivity a celkovou regeneraci, která je nezbytná pro kvalitní život.

Jednou z alternativ pobytu pro seniory jsou i lázeňské pobyty, které lákají jak prostředím nejvyhledávanějších lokalit České republiky, tak i speciální nabídkou ozdravných procedur, nejsou výjimkou ani moderní wellness centra, kde je pro seniory připravena speciální péče odborníků. Také poznávací pobyty soustředěné na zajímavá místa s bohatou historií jsou u starší generace velmi oblíbené, proto jsou i vhodným dárkem, se kterým nemůžete šlápnout vedle.

Jaké aktivity nabízejí pobyty pro seniory?

Především jde o nenáročné pohybové aktivity jako je turistika, nordic walking (severská chůze se speciálními holemi zajišťující úlevu pro jinak namáhané klouby), kondiční cvičení pod dohledem profesionálních terapeutů, ve většině wellness center, které jsou součástí ubytovacích zařízení, nechybí ani bazén pro milovníky plavání. Z relaxačních procedur si mohou senioři vybrat nejrůznější formy masáží, ozdravných koupelí a zábalů uzpůsobených zdravotnímu stavu. Kromě nejrůznějších aktivit v rámci pobytu pro seniory je samozřejmostí i kvalitní servis po celou dobu pobytu včetně prvotřídních gastronomických služeb.

Portál Travelmat nabízí nadstandardní služby

Speciální balíčky v nabídce pobytů pro seniory od společnosti Travelmat jsou sestaveny tak, aby se každému dostalo té nejlepší péče jak při ubytování, tak i v průběhu všech ozdravných procedur. Prvotřídní kvalita služeb a spokojenost zákazníků je prioritou, proto firma klade velký důraz na osobní přístup a maximální podporu po celou dobu pobytu. Samozřejmostí je i možnost objednání pobytu pro seniory formou dárkového poukazu pro vaše blízké.

Více informací o společnosti Travelmat a nabídce pobytů pro seniory se dozvíte na webových stránkách www.travelmat.eu.  

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.travelmat.eu

Vydáno 12.01.2014
686 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Lázeňské pobyty lákají k regeneraci těla i duše

Lázeňské pobyty lákají k regeneraci těla i duše
Kdo by si nepřál strávit pár dní bez shonu a stresů, jen ve společnosti svých nejbližších, a v té nejlepší péči? Ideálním prostředkem, jak načerpat novou energii a sílu na každodenní povinnosti, jsou lázeňské pobyty v příjemném prostředí s mnoha možnostmi relaxace i zábavy

Dopřejte si romantický víkend pro dva s nadstandardní péčí

Dopřejte si romantický víkend pro dva s nadstandardní péčí
Wellness pobyty pro dva patří mezi nejoblíbenější balíčky v oblasti cestovního ruchu. Není tedy divu, že je trh přeplněn nabídkami slevových portálů slibujících modré z nebe za velmi nízké ceny, které kvalitní služby pokrýt jednoduše nemohou. Výsledkem pak velmi často bývá sice levný, ale zkažený ...

TRAVELMAT – nový portál cestovního ruchu

TRAVELMAT – nový portál cestovního ruchu
V návaznosti na vlnu článků ohledně slevových portálů, která se zdvihla v posledních číslech, dovoluje si společnost Czech Hotel Consulting, s.r.o. představit nový produkt, který jak doufáme, napomůže narovnat pokřivený trh právě přemírou nabízených slev. Jedná se o portál cestovního ruchu ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Czech Hotel Consulting, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Czech Hotel Consulting, s.r.o.
www.czechhotelconsulting.cz
Adresa

Adresa

Husovo náměstí 43
Beroun 266 01

info@czechhotelconsulting.cz
+420 724 774 440


Najdete nás také zde:

ARES
captcha