Stavby občanské, bytové i průmyslové ve Zlínském kraji se zárukou kvality

Používání kvalitních stavebních materiálů, moderních technologických postupů, ale i dodržování ekologických a environmentálních principů. To vše v souladu s individuálními zájmy a potřebami zákazníka toužícího po kvalitní stavbě dokáže skloubit při svých realizacích stavební společnost PaPP působící ve Zlínském kraji. Hravě a hlavně vysoce profesionálně si poradí se stavbou rodinných domů, výstavbou občanských staveb, ale i realizací průmyslových objektů. Společnost má zaveden integrovaný systém kvality dle mezinárodních norem.


Stavba rodinných domů

Jednou z oblastí, ve které společnost PaPP také vyniká, je stavba rodinných domů, a to v rámci nižší i vyšší cenové kategorie. Zázemí stavební firmy, jak po straně technické, technologické i personální v kombinaci s využitím zkušeností z realizací velkých stavebních projektů, dává vzniknout rodinným domům a dalším typům staveb pro bydlení, které svým obyvatelům a uživatelům slouží k maximální spokojenosti. Díky průběžnému dohledu nad kvalitou díla a integrovanému systému kvality jsou stavby rodinných domů PaPP zkrátka stoprocentní od přípravných prací, přes samotnou stavbu rodinného domu, až po práce dokončovací.

Občanské stavby, rekonstrukce historických a památkově chráněných objektů

Výhody zázemí silné stavební společnosti uplatňuje PaPP také při realizaci občanských staveb a historických a památkově chráněných objektů. Do této skupiny můžeme zahrnout například stavby školních budov, zařízení pro sociální péči, zdravotnických zařízení, administrativních budov, firemních provozoven, ale třeba také zábavních center, kulturních zařízení  nebo sportovišť. Speciální kategorií, ve které PaPP rovněž vyniká, jsou pak opravy a rekonstrukce památkově chráněných objektů. PaPP je členem WTA CZ – Vědeckotechnické společnosti pro sanace staveb a obnovu památek. Celá řada občanských staveb zrealizovaných společností PaPP byla v průběhu let oceněna umístěními v soutěžích odborné i laické veřejnosti, jako jsou Stavba roku nebo Dům roku.

Průmyslové stavby od prodejen po zemědělské objekty

Vedle stavebních prací na rodinných domech a občanských stavbách se společnost PaPP specializuje také na realizaci projektů výstavby průmyslových objektů a areálů, jako jsou administrativní budovy, nebo prodejny a provozovny. V portfoliu společnosti však najdeme také četné realizace staveb hal a objektů pro výrobu i služby, stavby průmyslových areálů, zemědělských objektů nebo hangárů. Vedle přípravných prací na stavbách se PaPP zaměřuje také na kompletní vybavení staveb inženýrskými sítěmi. Díky integrovanému systému kvality a velkým zkušenostem společnosti s využitím znalostí osvědčených i moderních technologií a postupů je zaručena vysoká úroveň veškerých prací a služeb.

Uherskohradišťská stavební společnost PaPP striktně dbá na dodržování časových harmonogramů a snaží se o dřívější plnění termínů, čemuž napomáhá flexibilita vedoucího personálu, nepřetržitý stavební dozor a individuální schopnosti zaměstnanců. 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.papp.eu

Vydáno 15.01.2014
514 Zhlédnutí
Topováno 16.01.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PaPP, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PaPP, spol. s r.o.
www.pappuh.cz
Adresa

Adresa

Za Tratí 1154
Uherské Hradiště 686 01

pappuh@pappuh.cz
+420 572 551 360


Najdete nás také zde:

ARES
captcha