Kamera pro inspekci trubek, kanálů a komínů - REMS CamSys 2 – včetně audio a video záznamu

REMS Česká republika s.r.o. profesionální nářadí Praha

Kamera pro inspekci trubek, kanálů a komínů - REMS CamSys 2 – včetně audio a video záznamu

Řemeslníci, podnikejte efektivně! Na profesionální nářadí REMS se můžete spolehnout

Stále hledáte kvalitní pracovní nástroje a nářadí? Spolehněte se na REMS, předního světového výrobce špičkového nářadí pro profesionální instalatéry, topenáře, plynaře a další řemeslníky. Již od svého založení na začátku 20. století má na svědomí výrobky, které lze doslova označit za špičku technologického pokroku v oblasti nářadí pro profesionály. Ať už se bude jednat o nástroje pro řezání, ohýbání, lisování, pájení, čištění trubek nebo další úkoly, zaručeně vás nezklamou.


Maximální kvalita nářadí REMS díky vlastní kalírně

Nejen u nářadí a potřeb pro řemeslníky je bezesporu klíčovým parametrem vysoká odolnost, dlouhá životnost i při použití v extrémních podmínkách a samozřejmě bezpečnost. A protože nářadí může tyto požadavky splnit pouze v případě, jsou-li všechny součásti precizně navrženy, dáváme si v REMS maximálně záležet. Z tohoto důvodu také provozujeme vlastní kalírnu, která je základním předpokladem kvality našeho nářadí a potřeb pro řemeslníky. Tento fakt a samozřejmě také desítky let zkušeností získané při práci ve vlastní kalírně jsou jedním z tajemství kvality nářadí REMS.

Nářadí a potřeby pro řemeslníky s extrémně dlouhou životností

Pevnost a pružnost nástrojů podpořená speciálním tepelným zpracováním zaručuje extrémně dlouhou životnost takových částí nářadí REMS, jako jsou například závitořezné čelisti, řezná kolečka, lisovací kleště a další. Celý proces tepelného zpracování součástí nářadí navíc automaticky sledujeme a průběžně protokolujeme pomocí výkonné počítačové techniky, což přispívá k ještě většímu zkvalitnění výsledných produktů z našeho portfolia nářadí.

Nářadí REMS pro profesionály s rychlým dodáním i servisem

V REMS plníme své úkoly kompletně, zodpovědně a vždy se snažíme o prvotřídní zpracování. Proto u našeho nářadí pro profesionály nejen kvalitně vyrábíme, ale také velmi rychle zákazníkům dodáváme a zajišťujeme údržbu a veškeré opravy. Protože si uvědomujeme, že jsou našimi zákazníky zejména profesionálové, kteří potřebují naše nářadí a potřeby pro řemeslníky ke svému podnikání, snažíme se jejich požadavkům přizpůsobit také celou logistiku. Na centrálním skladě nářadí REMS se tak nachází vždy minimálně 10 000 položek a veškeré spotřební i náhradní díly máme neustále skladem. Díky tomuto systému omezujeme případné výpadky na absolutní minimum.

Bezpečnost především. Pro nářadí REMS samozřejmost

K rychlým a odborným opravám pak slouží celoplošná síť našich smluvních servisních dílen. Zde vysoce kvalifikovaný personál stroje a nářadí s maximální péčí opraví a ty pak putují nejkratší možnou cestou zase zpět k vám. Asi ani nemusíme připomínat, že všechno nářadí REMS splňuje atesty vysokého standardu jak pracovní, funkční, tak provozní bezpečnosti.

Chcete pro své podnikání či kutilství jen to nejkvalitnější nářadí a potřeby pro řemeslníky? Spolehněte se na kvalitu REMS. Pro více informací navštivte webové stránky společnosti, na kterých najdete také katalogy veškerých výrobků, návody k použití, produktová videa a mnoho dalšího.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rems.de

Vydáno 15.01.2014
803 Zhlédnutí
Topováno 25.04.2014
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing
Ohýbání ocelových trubek už není nic složitého. S ohýbačkou REMS Hydro-Swing snadno a lehce ohnete ocelovou trubku do průměru 22 mm. Vhodná pro řemeslo i průmysl, použít ji můžete na stavbách i dílnách.

Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push
Kontaminace pitné vody je problém, který může mít následky v podobě zdravotních problémů, v horším případě i ohrožení zdraví. Pokud je pitná voda kontaminovaná a rozvody vody jsou znečištěny látkou, která tam nepatří, je nutné rozvody vody uzavřít a důkladně vyčistit, což není jednoduchý úkol. ...

Tlakové zkoušky, proplachování a dezinfekce vodovodního potrubí - zkušenosti s použitím přístroje REMS MULTI - PUSH

Tlakové zkoušky, proplachování a dezinfekce vodovodního potrubí - zkušenosti s použitím přístroje REMS MULTI - PUSH
Evropskou normu EN 806-4 berou u nás mnozí stále na lehkou váhu. Norma se týká ve velké míře i vodovodních potrubí uvnitř budov, tedy i bytových domů. Zahrnuje nejen dodavatele vody, ale i správce a vlastníky bytů. V praxi je po každém zásahu do vodovodních potrubí (rekonstrukce bytového jádra, ...

Čištění a proplachování trubek, tlakové zkoušky či revize vodovodního potrubí už nemohou být jednodušší...

Čištění a proplachování trubek, tlakové zkoušky či revize vodovodního potrubí už nemohou být jednodušší...
Představujeme Vám praktický a užitečný produkt společnosti REMS Česká republika s.r.o, výrobce profesionálního nářadí pro instalatéry, topenáře a plynaře. Jedná se o přístroj REMS Multi-Push SL/SLW, určený k čištění a proplachování trubek a pro tlakové zkoušky či revize vodovodního potrubí. ...

Elektrický odvlhčovač vzduchu REMS Secco 80 – novinka firmy REMS Česká republika

Elektrický odvlhčovač vzduchu REMS Secco 80 – novinka firmy REMS Česká republika
Havárie topení, prasklý vodovod, záplavy nebo jen zatuchlé sklepy či vlhké zdivo. To všechno jsou situace, kdy je potřeba prostor důkladně odvlhčit a vysušit. Poslouží k tomu elektrický odvlhčovač vzduchu a stavební vysoušeč REMS Secco 80, který je novinkou v sortimentu firmy REMS Česká republika.
PODSTRÁNKY

Lisovací přístroje

Lisovací přístroje
Radiální lisovací nástroje s nuceným chodem a elektrický lis s vypínacím signálem

Závitořezná technika

Závitořezná technika
Elektrické nástroje pro řezání závitů REMS, výroba obvodových drážek

Nástroje na ohýbání trubek

Nástroje na ohýbání trubek
Univerzální elektrické a ruční nástroje na ohýbání trubek značky REMS
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA REMS Česká republika s.r.o. profesionální nářadí Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
REMS Česká republika s.r.o.
cze.rems.de
Adresa

Adresa

Nádražní 271
Hostivice 253 01

cze@rems.de
+420 220 982 880


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterwww.cisteni-trubek.euARES
captcha