Zahradní bazén k bydlení v rodinném domě neodmyslitelně patří

Zahradní bazén k rodinnému domu téměř neodmyslitelně patří a už dávno se stal symbolem rodinné pohody a relaxace v soukromí domova. Aby byl však požitek z vašeho zahradního bazénu skutečný a vy jste netrávili čas spíše než koupáním v něm zbytečnými opravami bazénu, je třeba již při pořizování nového zahradního bazénu dbát na kvalitní řešení a odolné materiály.


Protiproud, bazénový filtr či osvětlení bazénu? Bazény Králík vám poradí, jak na to

Jak kvalitou materiálů, tak celkového řešení zahradních bazénů si můžete být jisti u společnosti Bazény Králík, která má s výrobou zahradních bazénů více než 15leté zkušenosti. Společnost nejenže vyrábí kvalitní zahradní bazény, včetně bazénů přelivových, ale také veškerého bazénového příslušenství, jako je bazénová filtrace, protiproudá zařízení, osvětlení bazénů, tepelná čerpadla, ale třeba také bazénová chemie a mnoho dalšího.

Rodinný bazén, který vám vydrží věky

Rodinné bazény od firmy Bazény Králík jsou standardně vyráběny z kvalitního a pevného polypropylenu, který je silný 5 – 8 milimetrů. Materiál polypropylen pro výrobu našich bazénů je stálobarevný, mrazuvzdorný a také odolný proti UV záření. Standardně naše bazény dodáváme ve světle modré barvě, ale samozřejmě si můžete vybrat také z jiných odstínů modré či jiných barev. Tvar každého bazénu pak volíme přímo na přání zákazníka.

Zahradní bazény včetně zastřešení a pozáručního servisu

Jednou z variant řešení našich bazénů je olemování plochým lemem, který poslouží také k sezení koupajících se osob. Další variantou je postup, kdy bazény vyztužíme takzvaným límcem, který lze po zabetonování obložit dlažbou. Specializujeme se však také na takzvané přelivové bazény, u kterých je horní hrana bazénu zakončena přelivovou mřížkou a hladina vody je tak ve stejné úrovni jako okolní terén bazénu. Bazény Králík provádí rovněž zastřešení bazénů různých typů a kompletně se postará o záruční i pozáruční servis bazénů.

Nejen zahradní bazény, ale i septiky, jímky či kanalizační šachty

Firma Bazény Králík se však nezabývá pouze výrobou samotných bazénů, ale vedle toho se specializuje také na činnosti, jako je výroba septiků, výroba jímek, výroba vodoměrných a kanalizačních šachet a výroba rozličných plastových nádob podle přání zákazníka.

Chcete se dozvědět ještě více o možnostech pořízení kvalitních plastových bazénů, laminátových bazénů, zastřešení bazénů a mnoho dalšího? Navštivte náš web www.bazeny-kralik.cz nebo přímo naše provozovny v Hrušovanech nad Jevišovkou nebo Blansku.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.bazeny-kralik.cz

Vydáno 19.01.2014
1057 Zhlédnutí
Topováno 28.04.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Karel Králík Bazény Králík
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Karel Králík
www.bazeny-kralik.cz
Adresa

Adresa

Litobratřická 686
Hrušovany nad Jevišovkou 671 67

info@bazeny-kralik.cz
+420 776 325 226


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha