Prodej a servis kvalitní zahradní, lesní a komunální techniky

Vybavte se zahradní, lesní a komunální technikou už teď a buďte včas připraveni na příchod sezóny. Zahradní technika Omelka vám pomůže s výběrem vhodných strojů a zařízení a zajistí také jejich servis či pravidelnou údržbu.

Zahradní technika - sekačky na trávu

Zahradní technika

Zahradní technika Omelka spolupracuje s předními domácími i světovými výrobci strojů a zařízení, které vynikají kvalitou, dlouhou životností, nenáročností na ovládání a údržbu. Firma poskytuje také záruční i pozáruční servis veškeré zahradní, lesní i komunální techniky včetně prodeje náhradních dílů a ochranných pomůcek.
Prodáváme zahradní techniku od renomovaných výrobců se spalovacími motory světové značky BRIGGS & STRATTON, HONDA a KAWASAKI, které mají optimální poměr síla-kvalita-cena. Vybírat lze ze širokého spektra výkonů a technického provedení, samozřejmostí je i zajištění servisních prací zkušeným technikem a dodání potřebných náhradních dílů. Postaráme se také o údržbu, seřízení zahradní techniky před započetím sezóny nebo po jejím skončení.

Pestrý sortiment zahradní techniky zahrnuje např. sekačky a zastřihovače na trávu, plotostřihy, zařízení na postřik či hnojení rostlin a stromů, foukače a vysavače listí, malotraktory, mulčovače, elektrocentrály, hlubinná, kalová i jezírková čerpadla a mnoho dalších produktů pro maximálně pohodlnou údržbu vaší zahrady.

Zahradní technika mnoha značek


Lesní technika a komunální technika

Zabýváme se také prodejem a servisem lesní techniky, ať už sháníte motorové, elektrické či akumulátorové pily prověřených značek, křovinořezy, štípače dříví a drtiče klestí atd. Rádi poradíme s výběrem vhodného zařízení šitého na míru vašim potřebám.

Najdete u nás i komunální techniku na údržbu soukromých, obecních i městských ploch. Nabídka zahrnuje nejen zahradní a komunální traktory pro sečení a údržbu travnatých ploch, ale také např. sněhové frézy a další nezbytnou techniku na všechna roční období.

Snadná údržba se zahradní technikou Omelka


Vše pro domácnost, zahradu i dílnu

Zahradní technika Omelka, to není jen prodej a servis strojů a zařízení, ale také prodej domácích potřeb, velký výběr aku nářadí, a veškerých produktů, které vám usnadní práce v domácnosti, dílně i na zahradě.

Pro více informací o firmě Zahradní technika Omelka navštivte provozovnu na adrese Na Kapli 1559, Napajedla nebo nás kontaktujte s dotazy na tel.: +420 577 944 378, +420 731 561 520.

Kamenná prodejna v Napajedlích


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zahrada-omelka.cz/index.php

Vydáno 19.01.2014
3350 Zhlédnutí
Topováno 10.06.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zahradní technika k dostání u nás včetně servisu

Zahradní technika k dostání u nás včetně servisu
Před jarní sezonou je dobré být připraven, zahradní technika by vám tedy rozhodně neměla chybět. Při ošetřování zeleně vám pomůže a ušetří spoustu namáhavé práce. Zajeďte si i vy pro zahradní techniku ECHO, kterou prodává společnost Zahradní technika Omelka. Kromě prodeje se vám postaráme i o ...

Domácí, chovatelské i zahradnické potřeby od firmy Zahradní technika Omelka

Domácí, chovatelské i zahradnické potřeby od firmy Zahradní technika Omelka
Sháníte kvalitní vybavení pro domácnost a zahradu? Vše pořídíte u nás. Zahradní technika Omelka, to jsou domácí potřeby, ale také chovatelské potřeby, ruční nářadí nebo zahradnické potřeby. Najdete u nás opravdu široký sortiment, ze kterého si vyberete vše pro svou domácnost.
PODSTRÁNKY

Zahradní technika

Zahradní technika
Spolehlivá zahradní technika – prodej a servis ve Zlínském kraji

Lesní a komunální technika

Lesní a komunální technika
Kvalitní lesní a komunální technika - prodej, servis, údržba Zlínský kraj

Domácí potřeby, ruční nářadí

Domácí potřeby, ruční nářadí
Domácí a kuchyňské potřeby, ruční nářadí v Napajedlích na Zlínsku
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Zahradní technika Omelka Zdeněk Omelka
WEBOVÁ STRÁNKA
Zahradní technika Omelka
www.zahrada-omelka.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

Na Kapli 1559
Napajedla 763 61

zdenek.omelka@wo.cz
+420 577 944 378


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha