Vnitrostátní a mezinárodní kamionová doprava, logistika i skladování? Spolehněte se na Kamex

Společnost Kamex je česko-slovenským specialistou na dopravně spediční služby, logistiku a skladování. Pro společnosti i jednotlivce hledající toho správného partnera zajišťujícího naprosto spolehlivě takové služby, jako je vnitrostátní i mezinárodní zasílatelství, logistika, skladování, expresní přeprava zásilek včetně sběrné služby zásilek a kompletní servis v oblasti celní deklarace, je rozhodně ideální volbou. Zastoupí vás nejen v celním řízení, vystaví patřičné dokumenty, ale poskytne také další související služby.


Doprava zásilek po celé Evropě i mnohem dál

Společnost Kamex nabízí skutečně komplexní služby v oblasti přepravy zásilek. V praxi lze říci, že dovezeme cokoli kamkoli, a to nejen po České republice a Evropě, ale vaši zásilku dopravíme kamkoli na světě, kam si jenom vzpomenete. V rámci vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy se můžete spolehnout na přepravu kusových zásilek, přepravu celovozových zásilek, přepravu nadrozměrných zásilek. Přepravíme však třeba také nebezpečné zboží, a to vše samozřejmě včetně vyřízení celního odbavení. V rámci naší námořní a letecké přepravy bez problémů a rychle zajistíme přepravu kontejnerů a kusových zásilek ze zámoří i do zámoří.

Kamex, to je také kompletní logistika a skladování

Našim druhým nejvýznamnějším oborem činnosti, kterým se ve společnosti Kamex úspěšně zabýváme, je kompletní řešení vaší logistiky a skladování. Určíme optimální trasu, stanovíme ten nejvhodnější dopravní prostředek pro potřeby vašeho podnikání, odhalíme také předpokládaná rizika, abychom se jim mohli v rámci procesu logistiky snadno vyhnout, vaše zásilky důkladně pojistíme a v lokalitách Praha nebo Trenčín zajistíme bezpečné skladování vašeho zboží.

Expresní přeprava zásilek, na kterou se můžete spolehnout

Pro Zlínský a na Slovensku pro Trenčínský kraj provozujeme také pod známou značkou TOPTRANS regionální střediska této expresní dopravy zásilek. Balíky různých velikostí a kusové zásilky doručíme v rámci České republiky a Slovenska do čtyřiadvaceti hodin. Balíček nebo paletová zásilka? Na tom nám nezáleží, nic v tomto rozmezí pro naši expresní dopravu zásilek není problém.

Společnost Kamex však nabízí nejen nadstandardní služby v oblasti kamionové dopravy, logistiky, skladování nebo expresní přepravy zásilek, ale třeba také kurzy, semináře a prezentace pro pracovníky v oboru. Pro ještě detailnější informace o našich službách neváhejte navštívit webové stránky společnosti Kamex. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kamex.cz

Vydáno 21.01.2014
1581 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KAMEX, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KAMEX, spol. s r.o.
www.kamex.cz
Adresa

Adresa

Kostelanská 2122
Staré Město 686 03

kamex@kamex.cz
+420 572 420 041


Najdete nás také zde:

ARES
captcha