FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
spol. s r.o.
Dřevěná madla prvotřídní kvality materiálu i zpracování na míru

Široký sortiment produktů společnosti FK dřevěné lišty zahrnuje kromě dřevěných lišt, designových desek a dalšího nábytkového příslušenství také pestrý výběr dřevěných madel do zábradlí a příslušenství k madlům. Vše ve špičkové kvalitě a s komplexními službami.

Bezpečná dřevěná madla - FK dřevěné lišty

Kvalitní dřevěná madla do zábradlí od firmy s dlouholetou tradicí

Společnost FK dřevěné lišty působí na globálním trhu již od roku 1993 resp. 1928. Základem mnohaletého úspěchu v tomto oboru je především vysoká odbornost pracovníků, nekompromisní výběr těch nejkvalitnějších materiálů a technologií výroby. V neposlední řadě je cílem firmy poskytovat komplexní servis, ať už jde o dřevěná madla do panelových domů, rodinných domů, komerčních prostor nebo objektů jakéhokoli charakteru vyžadujících specifická řešení. Kromě katalogu, který najdete na webových stránkách, si totiž můžete nechat zhotovit dřevěné madla přesně na míru vašim potřebám, a to s krátkou dodací lhůtou. Výrobky lze objednat v našem e-shopu.

Zábradlí s kvalitními dřevěnými madly


Bezpečná dřevěná madla s veškerým servisem

Pestrá škála produktů firmy FK dřevěné lišty obsahuje dřevěná madla nejrůznějších profilů a druhů dřeva pro použití v interiéru libovolného designu. Samozřejmostí je i široký výběr příslušenství ze dřeva a ušlechtilé oceli, jako jsou například ukončovací profily, oblouky, úchyty madel atd. Veškeré výrobky jsou konstruovány pro maximální pohodlí a bezpečnost každodenního používání.

Dřevěná madla na míru vyrobíme ve velmi krátkém termínu, a to i v případě větších zakázek. Specifické požadavky, jako je například osvětlení madel, zábradlí s opěrnou plochou apod., splníme k vaší plné spokojenosti. Máme k dispozici celou řadu zkušených profesionálů, kteří vždy rádi poradí s nejvhodnějším řešením.

Sháníte-li odborníka na servisní práce, i v tomto případě se na nás můžete obrátit. Zajistíme nejrůznější truhlářské práce, ať už jde o opracování hran dřevěných madel, předvrtané spoje madel, lakování madel UV lakem apod. Umožňujeme tím našim zákazníkům pracovat efektivněji.

Dřevěná madla z masivního dřeva


FK dřevěné lišty: designové výrobky ze dřeva

Dřevěná madla do zábradlí zdaleka nejsou jediným předmětem činnosti firmy. V prvotřídní kvalitě vyrábíme také obkladové a designové desky, lišty z masivního dřeva pro široké spektrum využití, dřevěné a větrací mřížky či jiné nábytkové příslušenství ze dřeva.

Více informací, přehledný internetový obchod i ukázky realizacíVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.fklisty.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Obkladové desky STEPWOOD® – práce se dřevem v moderním pojetí

Obkladové desky STEPWOOD® – práce se dřevem v moderním pojetí

Obkladové desky STEPWOOD® jsou jasným důkazem toho, že využití dřeva jako tradičního materiálu v netradičním moderním designovém pojetí je skvělý nápad. Obkladové panely STEPWOOD®, které vynikají svou plastičností, vytváří působivý 3D efekt a stanou se ozdobou každého interiéru. Netradiční obkladové desky, jež získaly prestižní ocenění Interzum Award, zásadním způsobem promění i váš interiérový prostor.

Vydáno 01.02.2016
Dřevěné lišty z kvalitního masivu - široký výběr i výroba na zakázku

Dřevěné lišty z kvalitního masivu - široký výběr i výroba na zakázku

Společnost FK dřevěné lišty je firma, která nabízí dřevěné lišty, madla i větrací mřížky. Vše můžete pohodlně nakoupit jak ve vzorkové prodejně v Bojanovicích u Znojma, kde máme skladem více než 1000 druhů zboží, tak i nově na e-shopu www.drevenelisty.eu, kde najdete kompletní nabídku.

Vydáno 27.01.2016
Designové desky STEPWOOD® představují moderní využití tradičního materiálu

Designové desky STEPWOOD® představují moderní využití tradičního materiálu

Obkladové desky z masivního dřeva z řady STEPWOOD® jsou spojením kvalitního přírodního materiálu, precizního zpracování a moderního designu. 3D efekt designových desek bude zajímavým a originálním prvkem každého interiéru.

Vydáno 26.01.2014
Potisk dřevěných desek a nerezový program madel

Potisk dřevěných desek a nerezový program madel

Dřevo je materiálem, které nachází uplatnění při výrobě nábytku. Nejprve je však potřeba z něj vyrobit patřičné dřevěné desky. Tím se zabývá mnohaletá společnost FK dřevěné lišty, která vám může obstarat vysoce kvalitní desky, madla, lišty i mřížky ze dřeva, a to na míru vašim potřebám.

Vydáno 27.07.2017
Flexibilní designové desky s mnoha možnostmi využití

Flexibilní designové desky s mnoha možnostmi využití

S designovou deskou dukta® nabízíme další ekologický výrobek určený do interiéru. Vzhledem ke své tvárnosti a průhlednosti nabízejí desky dukta® výhodu vizuální atraktivity a současně dobrou absorpci zvuku.

Vydáno 22.03.2016
Dřevěná madla českého výrobce zajistí pohodlí a bezpečí pro vaše ruce

Dřevěná madla českého výrobce zajistí pohodlí a bezpečí pro vaše ruce

Madla na zábradlí patří mezi často opomíjené prvky, které však do značné míry ovlivňují vzhled interiérů a současně se podílí na zajištění bezpečného pohybu. Madla do zábradlí se používají na schodištích, ale také třeba v obchodních centrech, kde současně slouží jako opěrné plochy. Společnost FK dřevěné lišty, působící na trhu od roku 1993 a jejíž tradice sahá až k roku 1928, se zabývá mimo jiné právě výrobou dřevěných madel různých provedení a má řadu klientů z české, ale také zahraniční soukromé i komerční sféry.

Vydáno 28.01.2016
Zakázková výroba ze dřeva splní vaše představy o dokonalosti a originalitě interiéru

Zakázková výroba ze dřeva splní vaše představy o dokonalosti a originalitě interiéru

Použití těch nejkvalitnějších materiálů, moderních a osvědčených metod zpracování, mnohaleté zkušenosti v oblasti výroby ze dřeva, spolupráce se zkušenými architekty a špičková logistika jsou hlavními přednostmi firmy FK dřevěné lišty – specialisty na zakázkovou výrobu ze dřeva.

Vydáno 17.02.2014
FK dřevěné lišty - výrobky ze dřeva pro náročné

FK dřevěné lišty - výrobky ze dřeva pro náročné

Firma FK dřevěné lišty se již od roku 1928 zabývá výrobou kvalitních produktů ze dřeva. Nabídka tohoto spolehlivého a kompetentního obchodního partnera zahrnuje nejen dřevěné lišty, dřevěné profily, rámy a madla, ale také zakázkovou výrobu ze dřeva včetně atypických výrobků.

Vydáno 26.01.2014Vydáno 21.01.2014
597 Zhlédnutí

Dřevěné lišty

Dřevěné lišty

Dřevěné lišty podlahové, stropní, krycí, rámové, římsové a originální vyřezávané lišty

Dřevěná madla

Dřevěná madla

Dřevěná madla do interiéru i exteriéru, speciální madla, příslušenství k madlům

Designové akustické desky

Designové akustické desky

Designové akustické dřevěné desky Stepwood® a desky dukta® z pružného dřeva