Zdravotní židle pomohou od bolesti zad způsobené sedavým zaměstnáním

Výběr vhodné židle určené na každodenní sezení není radno podceňovat. Nesprávná volba vám může přivodit nepříjemné zdravotní problémy, které by se se zdravotní židlí vůbec nevyskytly. Nechte se inspirovat pestrým sortimentem společnosti Marouk, která se zabývá prodejem kvalitních židlí a odborným poradenstvím pro zdravé sezení.

Marouk, s.r.o., židle

Marouk s.r.o. specialista na zdravotní židle

Marouk s.r.o. je specialistou na zdravotní židle a vaším odborným poradcem při výběru vhodného produktu. Spolupracuje s vyhlášenými značkami, jako například:

LD SEATING, RIM, PROWORK, TOPSTAR, MAYER a mnohými dalšími.


Jak vybrat správnou židli pro zdravé sezení?

Nejzásadnějším kritériem při výběru židle jsou její ergonomické vlastnosti, tedy uzpůsobení všech jejích prvků jednotlivým částem těla i celkovému pohodlí ve správné pozici. Výběr je tedy individuální záležitostí podle stavby těla. Pokud tuto skutečnost podceníme, zaděláváme si nejen na bolesti zad, ale také problémy s lymfatickým systémem, kyčlemi, kostrčí či orgány, které se sezením zdánlivě nesouvisejí.

V dnešní době je zcela běžné, že nám nezbývá mnoho času na každodenní aktivní pohyb, který je pro zdraví velmi důležitý. Na tento problém však existuje řešení v podobě českých židlí THERAPIA nebo německých židlí SITNESS.


THERAPIA – unikátní systém aktivního sezení

Patentovaná konstrukce židlí THERAPIA sama zabezpečí správnou polohu těla, nenechá vás sedět ve špatné pozici, při sezení se neunavíte a nebudete přetěžovat žádnou část těla. Tyto ergonomické židle jsou velmi přínosné zejména pro kancelářskou práci, neboť nejenže podporují zdravé sezení, ale stávají se i jakýmsi osobním terapeutem hlídajícím správnou polohu. Židle THERAPIA byly vyvíjeny několik let samotnými terapeuty ve spolupráci s firmou Prowork. Máte tedy jistotu, že jde o kvalitního, zdraví prospěšného, pomocníka.

THERAPIA - zdravotní židle


Výhody židlí THERAPIA

- Vyvýšená zóna nutí člověka sedět vzadu s mírně rozevřenýma nohama, aby byla zajištěna správná funkce oběhového systému.
- Speciální tvarování sedáku a pružinový rošt hlídá optimální pozici pánve proti páteři a nohou.
- Individuální nastavení sedáku a opěráku zaručuje stálou kontrolu pozice uživatele jakýchkoli tělesných proporcí.
- V neposlední řadě je u židlí THERAPIA možnost výběru potahových látek různých vlastností a designu.


SITNESS – dynamické sezení nahradí lehké fitness cvičení

Zdravotní židle SITNESS umožňují člověku zdravé sezení v pohybu. Speciální německý patent BODY-BALANCE-TEC se vyznačuje pohyblivým sedákem, naklápěcím opěradlem a nastavitelnými podpěrami, které lze uzpůsobit libovolné tělesné konstrukci. Tyto vlastnosti umožňují uživateli věnovat se během dlouhého sezení po dobu pracovní doby lehkému fitness cvičení a trávit tak i sedavý způsob života aktivněji než na klasické židli.

SITNESS – zdravé balanční židle


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.marouk.cz

Vydáno 21.01.2014
1094 Zhlédnutí
Topováno 05.05.2014
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pro kvalitní židli do Brna – firma MAROUK nabídne nadstandardní přístup i široký sortiment židlí a nábytku

Pro kvalitní židli do Brna – firma MAROUK nabídne nadstandardní přístup i široký sortiment židlí a nábytku
Neberete-li výběr židlí a kancelářského nábytku na lehkou váhu, nakupujte tam, kde se o vás postarají a nabídnou své mnohaleté zkušenosti v oboru. Firma MAROUK, sídlící v Brně na ulici Cejl, nabízí širokou paletu kvalitních výrobků převážně českých značek. V nabídce tak naleznete židle TON, PROWORK ...

Zdravotní židle Therapia pro dlouhé sezení bez bolesti

Zdravotní židle Therapia pro dlouhé sezení bez bolesti
Trápení s bolestí zad, za krkem nebo bolestí hlavy, špatný krevní a mízní oběh, křečové žíly i svalové pnutí. To jsou jen některé z mnoha důsledků dlouhého špatného sezení. Zdravotní židle Therapia jsou navrženy s ohledem na zdraví. Unikátní jsou svou konstrukcí a patentovaným systémem biozón, díky ...

Pohodlné nastavitelné židle Sitness a Therapia pro zdravé sezení

Pohodlné nastavitelné židle Sitness a Therapia pro zdravé sezení
Zamysleli jste se někdy, kolik času během dne prosedíte? Naprostá většina populace stráví sezením na židli během dne spoustu hodin. A rozhodně nejde jen o školáky, studenty či kancelářské pracovníky. O to více se pak musíme zaměřit na výběr kvalitní židle, která zajistí správné, pohodlné a zdravé ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Marouk, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Marouk, s.r.o.
www.marouk.cz
Adresa

Adresa

Cejl 62b
Brno 602 00

obchod@marouk.cz
+420 545 218 485


Najdete nás také zde:

ARES
captcha