FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
spol. s r.o.
FK dřevěné lišty - výrobky ze dřeva pro náročné

Firma FK dřevěné lišty se již od roku 1928 zabývá výrobou kvalitních produktů ze dřeva. Nabídka tohoto spolehlivého a kompetentního obchodního partnera zahrnuje nejen dřevěné lišty, dřevěné profily, rámy a madla, ale také zakázkovou výrobu ze dřeva včetně atypických výrobků.

FK dřevěné lišty - Bojanovice - výroba ze dřeva

Výrobky ze dřeva od zkušených profesionálů

Důvodem, proč firma FK dřevěné lišty úspěšně působí na trhu už téměř celé století, je především prvotřídní kvalita používaných materiálů i technologií zpracování, které jsou podpořeny vysokou odborností a dlouholetými zkušenostmi pracovníků a orientací na optimální řešení.

V současné době probíhá výroba celkem v 11 střediscích a o spokojenost zákazníků z řad živnostníků, specializovaných obchodů a společností z mnoha odvětví průmyslu po celém světě se stará více než 140 zkušených pracovníků.

Kvalitní dřevěné lišty


Pestrá nabídka kvalitních výrobků ze dřeva

· Dřevěné lišty
V našem skladu hotových výrobků vlastní výroby je více než 300.000 metrů dřevěných lišt mnoha druhů z nabídky, kterou najdete na webových stránkách.

· Designové desky
Originální a inspirativní designové desky z masivního dřeva vynikají osobitým stylem a zaručeně upoutají pozornost v každém interiéru. Novinkou v řadě designových desek je obkladová deska STEPWOOD® s 3D efektem.

· Dřevěná madla
Výroba madel z nejrůznějších druhů dřeva a profilů je přizpůsobena jejich využití pro panelové domy, obchodní centra, rodinné domy, školy, historické budovy a mnoho dalších objektů s možností speciálních prvků, jako např. osvětlení madel.

· Dřevěné mřížky
Ozdobné, přeplátované či větrací mřížky z masivního dřeva libovolných velikostí se stanou zajímavým prvkem interiéru s praktickým využitím.

· Nábytkové příslušenství
Nabídka firmy FK dřevěné lišty zahrnuje také další nábytkové příslušenství ze dřeva, jako např. dřevěné úchytky, rolety, průchodky, rámy a další dřevěné komponenty.


Zakázková výroba ze dřeva uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky

Hledáte-li optimální řešení šité na míru interiéru vašeho bytu, rodinnému domu, kanceláře či provozovny, obraťte se na odborníky a nechte si vyrobit skutečně originální designové prvky. Zakázková výroba ze dřeva zahrnuje také špičkový zákaznický servis, díky kterému probíhá realizace rychle, precizně a k plné spokojenosti každého klienta.

Pro lepší představu o zakázkové výrobě ze dřeva od firmy FK dřevěné lišty navštivte webové stránky www.fklisty.cz, kde najdete mimo jiné i fotografie mnoha realizací.

Realizované projekty - výroba ze dřevaVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.fklisty.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Obkladové desky STEPWOOD® – práce se dřevem v moderním pojetí

Obkladové desky STEPWOOD® – práce se dřevem v moderním pojetí

Obkladové desky STEPWOOD® jsou jasným důkazem toho, že využití dřeva jako tradičního materiálu v netradičním moderním designovém pojetí je skvělý nápad. Obkladové panely STEPWOOD®, které vynikají svou plastičností, vytváří působivý 3D efekt a stanou se ozdobou každého interiéru. Netradiční obkladové desky, jež získaly prestižní ocenění Interzum Award, zásadním způsobem promění i váš interiérový prostor.

Vydáno 01.02.2016
Dřevěné lišty z kvalitního masivu - široký výběr i výroba na zakázku

Dřevěné lišty z kvalitního masivu - široký výběr i výroba na zakázku

Společnost FK dřevěné lišty je firma, která nabízí dřevěné lišty, madla i větrací mřížky. Vše můžete pohodlně nakoupit jak ve vzorkové prodejně v Bojanovicích u Znojma, kde máme skladem více než 1000 druhů zboží, tak i nově na e-shopu www.drevenelisty.eu, kde najdete kompletní nabídku.

Vydáno 27.01.2016
Designové desky STEPWOOD® představují moderní využití tradičního materiálu

Designové desky STEPWOOD® představují moderní využití tradičního materiálu

Obkladové desky z masivního dřeva z řady STEPWOOD® jsou spojením kvalitního přírodního materiálu, precizního zpracování a moderního designu. 3D efekt designových desek bude zajímavým a originálním prvkem každého interiéru.

Vydáno 26.01.2014
Potisk dřevěných desek a nerezový program madel

Potisk dřevěných desek a nerezový program madel

Dřevo je materiálem, které nachází uplatnění při výrobě nábytku. Nejprve je však potřeba z něj vyrobit patřičné dřevěné desky. Tím se zabývá mnohaletá společnost FK dřevěné lišty, která vám může obstarat vysoce kvalitní desky, madla, lišty i mřížky ze dřeva, a to na míru vašim potřebám.

Vydáno 27.07.2017
Flexibilní designové desky s mnoha možnostmi využití

Flexibilní designové desky s mnoha možnostmi využití

S designovou deskou dukta® nabízíme další ekologický výrobek určený do interiéru. Vzhledem ke své tvárnosti a průhlednosti nabízejí desky dukta® výhodu vizuální atraktivity a současně dobrou absorpci zvuku.

Vydáno 22.03.2016
Dřevěná madla českého výrobce zajistí pohodlí a bezpečí pro vaše ruce

Dřevěná madla českého výrobce zajistí pohodlí a bezpečí pro vaše ruce

Madla na zábradlí patří mezi často opomíjené prvky, které však do značné míry ovlivňují vzhled interiérů a současně se podílí na zajištění bezpečného pohybu. Madla do zábradlí se používají na schodištích, ale také třeba v obchodních centrech, kde současně slouží jako opěrné plochy. Společnost FK dřevěné lišty, působící na trhu od roku 1993 a jejíž tradice sahá až k roku 1928, se zabývá mimo jiné právě výrobou dřevěných madel různých provedení a má řadu klientů z české, ale také zahraniční soukromé i komerční sféry.

Vydáno 28.01.2016
Zakázková výroba ze dřeva splní vaše představy o dokonalosti a originalitě interiéru

Zakázková výroba ze dřeva splní vaše představy o dokonalosti a originalitě interiéru

Použití těch nejkvalitnějších materiálů, moderních a osvědčených metod zpracování, mnohaleté zkušenosti v oblasti výroby ze dřeva, spolupráce se zkušenými architekty a špičková logistika jsou hlavními přednostmi firmy FK dřevěné lišty – specialisty na zakázkovou výrobu ze dřeva.

Vydáno 17.02.2014
Dřevěná madla prvotřídní kvality materiálu i zpracování na míru

Dřevěná madla prvotřídní kvality materiálu i zpracování na míru

Široký sortiment produktů společnosti FK dřevěné lišty zahrnuje kromě dřevěných lišt, designových desek a dalšího nábytkového příslušenství také pestrý výběr dřevěných madel do zábradlí a příslušenství k madlům. Vše ve špičkové kvalitě a s komplexními službami.

Vydáno 21.01.2014Vydáno 26.01.2014
591 Zhlédnutí

Dřevěné lišty

Dřevěné lišty

Dřevěné lišty podlahové, stropní, krycí, rámové, římsové a originální vyřezávané lišty

Dřevěná madla

Dřevěná madla

Dřevěná madla do interiéru i exteriéru, speciální madla, příslušenství k madlům

Designové akustické desky

Designové akustické desky

Designové akustické dřevěné desky Stepwood® a desky dukta® z pružného dřeva